|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   || pricakujemo julija
20.6.2020 22:36:33   
beba92
Pozdravcek. 


Evo odpiram novo temo, za vse nas optimistke, ki NEcakamo na M v prihodnjem mesecu
Sama sem po ovulaciji, katera je bila zelo ocitna in "mocna". Ceprav sem se malo v dvomih... 2x se mi je "ulila" gosta prozorna sluz (kot beljal) danes je bila pa rahlo belkasta. A to pomeni konec ovulacije? 

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: || pricakujemo julija
23.6.2020 11:39:37   
LoniRR
Heij.


Po vsej verjetnosti gre tvoja ovulacija proti koncu? Si pomislila da bi poskusila s testercki za ovulacijo? Ze dlje casa poskusata zanositi ali sele odkrivas ovulacijski cikel?

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: || pricakujemo julija
23.6.2020 11:55:32   
beba92
Poskusava ze od januarja... 

Do zdaj nisem imela izrazite sluzi, zato sprasujem..Dejansko prvic cutim ovulacijo po tolikem casu😁😁Bojim se da nisva zamudila tistih dni

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: || pricakujemo julija
24.6.2020 22:48:22   
LoniRR
Mogoce poskusi se z ovulacijskimi testi.

Vem da si zelo zelis zanositi ampak ze to je veliko da ugotovis kdaj imas ovulacijo in ko poznas svoj cikel tudi veliko lazje nacrtujes družinico. 😉. Pri meni je tako, da imam redne cikluse in tocno vem kdaj imam ovulacijske dni pa kljub temu nikoli nism vedela kateri dan je cist tocno. Vazno je da cim se zacnejo ti dnevi poskrbis za redne spolne odnose na dva dni pa je 🙂

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: || pricakujemo julija
28.6.2020 23:31:32   
JackieO
Zivjo punce, tukaj se ena borka, ki se bori za naslednike. 😁 Torej, danes sem ravno dobila M, tako da sem se lahko prikljucila v to temo. 😑 Zdaj bova s fantom sla v 5. mesec ''truda''. M imam tocne kot svicarska ura, tudi cutim ovulacije tako da razmisljam da je problem nekje drugje. Z voljo in polno paro naprej, M pa ne pricakujem 23.7. 😎 Pozdravcek 😉


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: || pricakujemo julija
29.6.2020 7:22:00   
beba92
Dobrodosla med nami. 

Upam da bo ta mesec uspesnejsi glede ||Tudi midva sva v 6. Mesecu truda in isto razmisljam kje je problem da se ni nic. Drzim pesti za vse nas 🐞🐞🐞

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: || pricakujemo julija
29.6.2020 14:54:35   
JackieO
Držim pesti 😉 Koliko ste pa kaj stare punce? 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: || pricakujemo julija
29.6.2020 15:02:15   
beba92
28 😁 precej stara 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: || pricakujemo julija
29.6.2020 15:21:10   
JackieO
Uf js jih imam ze skoraj 31, partner pa 40, tako da kaj bi potem sele midva lahko rekla 😁 sem se pa prvi mesec zelo obremenjevala, zdaj sem ze veliko bolj "skulirana". 😁 v roku parih mesecev bo fant sel na spermiogram, potem pa se js h gin z izvidi pa da vidimo kaksno je stanje. 🤔😉


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: || pricakujemo julija
29.6.2020 18:27:13   
lillchy123
Punce, ce vas kaj potolazi.. jaz jih bom jitri štela rosnih 42. Vsexse da, vse ke mozno. Samo pogumno naprej. Drzim pesti in cakam, da se mi pridruzi kaksma marcevka 😊



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: || pricakujemo julija
29.6.2020 18:27:37   
beba92
Jaz se se zdaj obremenjujem... V prvo nama je uspelo po petih mescih, zdaj pa kar ni in ni... 


Mogoce pa le potrebujeta cas, le srecnice zanosijo v prvo ali drugo 😁😁 A spermiogram je samo samoplacnisko? 
Aja joj mene ze en teden tako bolijo joske oz bradavice 🤨 pa rahle krce imam, o sem imela 14 dni nazaj, menstruacijo pa pricakujem cez kak teden (neredni ciklusi).... Je pa danes 24. dan... A to je normalno, da tako nadlezno boli? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: || pricakujemo julija
29.6.2020 18:43:52   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Punce, ce vas kaj potolazi.. jaz jih bom jitri štela rosnih 42. Vsexse da, vse ke mozno. Samo pogumno naprej. Drzim pesti in cakam, da se mi pridruzi kaksma marcevka 😊





Cestitke!! 😍❤ Kako dolgo je pa pri vama trajalo? 
Beba92, mene vedno spika 5 dni pred M. Potem vmes nic in spet na dan M. Upam da pri tebi niso ti krci  😇 poleg tega, ce si ze 1x zanosla vsaj ves da sta plodna. Za spermiogram se dobi napotnica od osebnega zdravnika. Tako je rekel men moj gin. Pomoje da se da tud samoplacnisko iti. Mogoce je to se boljse, si sigurno prej na vrsti. 🤔 

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: || pricakujemo julija
30.6.2020 22:03:08   
lillchy123
Jackieo, zanositi je zame najlazji del. Takoj. Potem postane borba.drzim pesti!



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: || pricakujemo julija
1.7.2020 12:13:17   
JackieO
Tudi jaz zate drzim pesti, da se vse iztece kot se mora 😉 Upam da se ti cimprej pridruzimo 💪


(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: || pricakujemo julija
2.7.2020 21:50:16   
LoniRR
Lilcy cestitkeee. Spermiogram je kot je meni znano brezplacen. So pa to dolgotrajni postopki in ce cutite da je tezava v tem mogoce raje malo prej pojamrat h ginekologu pa recti da se ze 1leto trudite. Res pa je da kljub vsem izpolnjenim pogojem je le ene 25% možnosti vsak cikel za zanositev in cetudi si zdrav ni nujno da uspe, zato pa se naj bi 1 leto cakalo predno zacnejo s pregledi. Samo men ise zdi problem potem v pocasnem sistemu nasega zdravstva ko traja se vsaj dodatno leto preden prides do dejanskega postopka umetne oploditve. Zato pa je to čudež 😍. Nama je sicer takoj uspelo ampak mislim da je bilo dosti tudi na tem da sploh nism razmislala o tem in sem bla cist free da mava se cas. No pa bomo drug mesec zibali 🥰. Drzim pesti da se mi cimprej pridruzite.


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: || pricakujemo julija
4.7.2020 17:41:36   
beba92
Bljak pa je prisla tecka 😠🤨 nepricakovano in prehitro. 

Grem naprej v nove boje 😊 aja pa to je bil 6. poskus pa se ni uspelo... Prvic je slo v 5. 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: || pricakujemo julija
4.7.2020 22:14:43   
Sneezka
Oh škoda za M🙄 ampak glavo gor pa v nove boje. 

Jaz pa imam trenutno ovulacijo..tako da sva kar pridna in upava na najboljše.. 😀Danes je 6 mesecev po splavu tako da upam res da se mi končno uresniči ta želja in bom že noseča takrat ko bi imela pdp(8.8.)

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: || pricakujemo julija
7.7.2020 21:30:09   
JackieO
Sneezka tudi js sm v fazi O, tako da tudi ''garamo'' 😇 upajmo na najboljse, bomo pa videli cez 14 dni.  💪 

Beba92, drzim pesti zate, da v 6to gre rado!🤗

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 6:56:10   
beba92
Kar pridno telovadit 😁 


Iz tvojih ust v bozja usesa 😁 punce na kok dni "telovadite" v casu O? Vsak drugi dan je dovolj? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 8:50:50   
Sneezka
Midva vsak 2 dan ponavadi. Ko pa sem prvič zanosila je pa bilo 1x dovolj. Pravijo da je bojše na 2 do 3 dni kot vsak dan. 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 10:32:29   
JackieO
Midva ponavadi vsak dan, ker sem js bolj ziheras, pa da ne bi kaj zamudila slucajno 😁 ampak ocitno nic ne pomaga 😤😁 mi je pa moj gin rekel redni odnosi na 2-3 dni, nic ozirajoc se na O. Je kar zavil z ocmi, ko sem o tem zacela. 😁 Ampak seveda ne morem mimo tega, da ne bi spremljala ciklusa. Skodit ne more, ce pa kaj pomaga bomo pa se videli. 😁 Sva se pa zdej z mojim zmenila, da gre po tem ciklusu, ce nic ne bo, na spermiogram, da se lahko potem js narocim h gin in da vidimo kako stvari stojijo. Sem pa zdej zacela piti maco, tud moj se zrtvuje in spije kak kozarcek, kej bolj ogabnega se pa tud ne 🤢🤮 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 13:02:08   
beba92
Tudi mi2 sva to prakticirala.. Vsak dan pa po vsakem SO noge u luft 😂😂 pa ni bilo kaj.. 


Jaz sem tudi vceraj zacela piti maco.. Nagravzno da te mine 😆 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 14:08:49   
JackieO
Koliko enih stvari se more poklopit, da vse skupaj rata. 😮 Res so mi fenomen tisti, ki jim rata v prvo. Pa bi jih se malo z rezervo jemala, ce ne bi dveh dejansko poznala. 🤨 No saj bo tud pri nas, upam da cimprej. 😎  


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 15:54:45   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Koliko enih stvari se more poklopit, da vse skupaj rata. 😮 Res so mi fenomen tisti, ki jim rata v prvo. Pa bi jih se malo z rezervo jemala, ce ne bi dveh dejansko poznala. 🤨 No saj bo tud pri nas, upam da cimprej. 😎  




Res je..pa poznam dve taki ko so jima rekli, da bota težko zanosili..pa se nista stem ukvarjali in posledično nista pazili ker itak kao ne bosta zanosili in je ratalo v prvo al pa drugo in je bil kar šok. Sta obe okrog 20 stari. Mam občutek da bodo ti poletni meseci pozitivno vplivali na nas in bodo pluski 🥰

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 16:06:18   
beba92
Verjetno se prevec obremenjujemo s tem zato ne rata... Tudi jaz mislim da bo poletje/jesen lepse 😊😊


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?