|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
ČAKAM NA HISTEROSKOPIJO 11.3.2005 19:58:07
|
|
|
|
pika74
|
jaz sem imela histeroskopijo in laparoskopijo pa sem bila v bolnici od četrtka zjutraj pa do sobote do cca. 11h. Potem sem imela bolniške 10 dni. Ma ni panike. Se da prežvet. Se pa splača to dat skoz. :miska::miska::miska:
|
|
|
|
|
ČAKAM NA HISTEROSKOPIJO 11.3.2005 21:20:33
|
|
|
|
tinkamiška
|
Pri meni je blo tko kot pri Piki, bolniške sem mela pa 14 dni. Pa tut men se ni zdel nč hudga, sam pol si mal bogi, ko domov prideš, pa mal bolj neubogljen, te pa tvoj:love: mal bolj razvaja;) LP, Tinka
|
|
|
|
|
ČAKAM NA HISTEROSKOPIJO 11.3.2005 22:37:14
|
|
|
|
sašaš
|
Onja! A greš v Lj. na histero? Ker grem jaz isto čez 2 tedna (k dr. Tomaževiču v stari porodnišnici)!? Lp :muca:
|
|
|
|
|
ČAKAM NA HISTEROSKOPIJO 12.3.2005 12:04:19
|
|
|
|
onja
|
Sašaš! Ja, tudi jaz grem k njemu v LJ. Datum imam 29.03.05. Pa ti, kdaj? Aja, 25.3. zjutraj moram biti tam za predpriprave-so mi rekli,29.3. pa pridem nazaj na operacijo. Glih fajn sita bom od praznikov.:)-
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Vrnitev na delovno mesto poporodniškem dopustuviki92S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?• Težave z usklajevanjem službe in družine (
48%)

• Strah pred izgubo službe (
11%)

• Prilagoditev na novosti in spremembe na delovnem mestu (
10%)

• Preobremenjenost in pomanjkanje energije (
15%)

• Z vrnitvijo na delovno mesto nimam težav (
15%)
Število vseh glasov: 91Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!