|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ČAKANJE
2.10.2004 13:30:16   
miš_ka
hej, punce!
potrebujem nasvet. mislim oz. imam ta ciklos full dober občutek, pa me zelo muči radovednost:ups:
torej:
kakšne so izkušnje tistih, ki ste že delale test 5 dni pred nepričakovano M.?
ja, ja, saj vem: počaj še 5 dni? pa ne morem.
lp, m
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ČAKANJE
2.10.2004 14:21:53   
TARA in MAJ
če boš delala test prej boš razočarana ker nav nič.;) pa srečno:rozica:

(odgovor članu miš_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ČAKANJE
2.10.2004 14:30:30   
Anitka
Hojla!

Te popolnoma razumem in vem kako mučno je to čakanje. Tudi jaz sem se že nekajkrat pregrešila in delala test nekaj dni prej, a je bil žal zmeraj rezultat negativen. So pa včasih punce že pisale, da je bil tet pozitiven tudi kak dan prej.
Hja kaj naj ti predlagam. Če te že tako muči ga naredi malce prej, potem ga pa itak lahko delaš tudi na prvi dan izostanka.
Želim ti pozitiven rezulat pa poročaj!

Anitka:metulj:

(odgovor članu miš_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ČAKANJE
2.10.2004 20:19:30   
Darja*
Hallo!

Tudi pred mano je čakanje in sicer do 14. oktobra. kar dolgo ne? Predlagam ti da počakaš čimdlje. Vem da je težko, ampak z močno voljo dosežemo vse!
Tudi malo pikico!

Želim ti pozitiven rezultat in javi nam o :modri::duda::roza:

Darja*

(odgovor članu miš_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ČAKANJE
3.10.2004 14:37:54   
tinkamiška
Tejka*,

sej vem, da čakanje mori, ampak raje počakaj. Poskusi zdržati čim dlje. Tudi jaz sem bila do zdaj zmeraj neučakana in sem delala test prej, nazadnje sem celo zdržala do datuma, in sem celo vidla eno bledo, bledo črtico, pa ni bilo potem nič. M mi je zamujala že pet dni, pa sem bila potem tako razočarana...sem se zdej odločila, da bom počakala vsaj 10 dni po datumu in bom šele potem delala test. Če je ratalo tako in tako ne bo M če pa ni se bo pa tako kamlu videlo.

Poskusi še malo počakati, če bo šlo.

Držim pesti, da bo, ko boš delala test en močen + ali pa:modri::roza:!!

Tinka

(odgovor članu miš_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?