|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:02:48   
Anonimen
Sej še sama ne vem,če se mi splača kej sekirat,ker je res mogoče brezveze.
Da opišem stvar.Danes sem pospravljala omare od sina in kar precej njegovih oblek,ki mu niso več prav dala v vrečo.Grem na podaritvene oglase in oddam oglas,da oddajam obleke.Kar takoj kliče ene ženska,da nujno rabi te cote za sina,ki je star 5 let.Ja ni problema ji rečem,bom pršparala.Potem me pa kliče,da jih pride mož iskat.In res čez pol ure je pri nas.Pol pa šok,dec se je preljal z novim,modernim audijem.Jaz koza sem mu pa obleke dala.Da ga ni sram,jaz si grem raje kak star avto sposodit,kot pa da se prpelem z tako makino.
Mam občutek,da bo prodal naprej.Jaz pa,ker sem ena dobra dušauser posted image (baje)user posted image dam obleke na oglas,da bo prišel mogoče kdo,ki pa res nima veliko denarja.Takim privoščim.Saj sem si sama kriva,a ne?Sem pa fulll jezna,da sem taka kozauser posted image NIKOLI VEČ!!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:05:17   
lukec
Ja, tko je to pri nas. Tisti, ki pa res rabi, pa ne upa prosit. Žalostno.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:07:03   
rija
drugič podari tistim, za katere misliš, da rabijo :) po tvoji presoji...

sicer pa bi mene tudi nadignilo....če povem po pravici...in četudi se jih bo zdaj tukaj vsaj deset oglasilo, da če si mislila podariti, ne glej, kdo jih je prišel iskat....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:07:15   
botrca
Na napakah se učimo, jaz bi tudi bila jezna ampak zdaj je kar je nič ne moreš.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:10:49   
Gina
V šoli se pogosto predstavljajo z najnižjimi dohodki taki, ki se vozijo z novimi avdiji, bmw-ji in podobnim, pa ki imajo hišo in so 2 meseca na morju v svojem vikendu. Otroci imajo pa zastonj skoraj vse. Tisti ki res rabijo, velikokrat ravno za mišjo dlako presegajo cenzus za razne pomoči. Živet s tistim, kar dobijo pa res ne morejo. Ja, tko je. Žal.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:12:19   
Anonimen
Pa jaz sem pripravljena tistemu,ki res rabi sama dostavit obleke,če nima prevoza,ne pa da me en tak cepec nategne,po domač povedanouser posted image .No,pa še to.Ko stopi do garaže mi v roke porine darilno vrečko in reče,da je tole za mene dala njegova žena.Normalno,da se branim,on pa ne ne kr vzamte.No,pol pa zaradi vljudnosti vzamem.Se mi je moj tak smejal,ko sem prišla v stanovanje.V vreči so bile pa take cotke za malega dojenčka,ej predpotopne(pa se ne delam norce)res.Je pa žena vedela,da imamo dojenčka,ker sma se malo menile po telefonu,ko je klicala.Nevem,najbrž kšeftajo z oblekim,druga ne more bit.No brez zamere,ker tok jamram,sam vaše mnenje me zanima.

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:15:03   
Anonimen
Sej vem,da sem ga posrala,pa da je brezveze,da se ubadam s tem,kak avto je mel.Jaz nisem nikoli nič dobila zastonj,pa tud nimamo denarja v izobilju.Sam tole je pa nesramnost brez primere.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:25:44   
Najaa
Če si se odločila, da boš podarila, ne glej komu in kaj je.
Drugič raje daj kakšnemu znancu, za katerega veš, da res rabi. Ali malo vprašaj okoli, če kdo kaj rabi. Najprej dat oglas, pol pa gledat, kako in kaj kdo pride iskat... je pa brezveze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:28:33   
Felicita
jest poznam primer, ko majo pri hiši avto za 45.000€. avto je na lizing, oni pa iz mesca v mesec komaj pridejo, jejo makarone in paradajz, denarja za cunje za otroke od nikoder. ampak to je pač slovenski 'nek se vidi' sindrom. rajš stradat kot pa poceni avto met.

sicer se pa popolnoma strinjam z Najaa...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:34:58   
Anonimen
Ja,sprejmem tudi kritikeuser posted image
Sem vse prej premislila,če bi rabil kdo,ki ga poznam.Ampak na žalost ne poznam nobenega,ki ima toliko starega fantka.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:41:06   
karmy
odnesi na rdeči križ pa naj se z tipom avta tam ukvarjajo... men v glavnem ni važno, ker vedno rabimo prostor za druge cunje. 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 22:56:17   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Ja, tko je to pri nas. Tisti, ki pa res rabi, pa ne upa prosit. Žalostno.


Obleke, cevlje, igrace, .. skratka vse kar je v dobrem stanju in ne bomo vec nosili (odrasli in otroci) iz nasega gospodinjstva dam v Azilni center. Tudi lupinico, stajico, vozicek....
Tisto kar se tam ne rabi oni sami posredujejo dalje, tam kjer bi to rabili.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 23:17:39   
Anonimen
No, tudi meni se bi pritisk dvignil in bi se počutila točno tako kot ti.
Lahko je pa pri tej zgodbi tudi to, da je žena brezposelna in nima denarja, mož ji pa ne da denarja, mu je prej pomembno vse drugo, tudi to se dogaja. Samo ugibam. Za omilitev tvoje vesti, žanka user posted image . Kako že pravijo, tisti, ki se hvali mu daj, tisti, ki jamra, mu vzemi.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 24.1.2009 23:20:52 >

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 23:29:19   
Anonimen
Vsaj ena se strinja z manouser posted image Ko sem zagledala avto sem vse prečekirala in vidla tud,kake ultra moderne avtosedeže majo v avtu.Res sem koza brez primere.Mah,brezveze,da se sekiram.Ni pa pravićno,pa rećte kar hočte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
24.1.2009 23:32:13   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Lahko je pa pri tej zgodbi tudi to, da je žena brezposelna in nima denarja, mož ji pa ne da denarja


user posted image  Takšen mož tudi ne bi prišel po obleke, ampak bi rekel ženi, kar sama si pojdi iskat...
Jah, kaj češ, so taki ljudje, pa kaj bi se preveč sekirali..

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
25.1.2009 3:46:45   
Vijoličarka
Mogoče so pa taki ljudje, ki imajo svoje preference, za kaj se splača 'zapravljati denar'. Mogoče jim v resnici finančno ne gre gladko, vendar 'nobel avto' pa mora biti in pika. In so bolj 'podjetne narave' pa so ugotovili, kaj vse in na kakšen način se da dobiti zastonj.

Sicer je pa res. Tako se je zgodilo in tako pač je. Podarila si. Nima si smisla zdaj glave beliti.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
25.1.2009 5:50:31   
Primoza
Oblačila je najbolje odlagati v posebne zabojnike, nato poskrbijo, da pride v prave roke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
25.1.2009 7:36:50   
misa4
Tudi meni bi pritisk dvignilo. Samo če si obljubila, potem ne moreš reči ne dam, ker imate tak avto. Jaz dajem v zabojnike. Sicer pa kot so napisale predhodnice, imajo drag avto, za otroka jim je pa težko datiuser posted image . Ne razumem jih. Pri nas v vasi je tud ena taka čudna familija, punce so v šolo hodile v pra starih cotah, bajta zrihtana v nulo, nov avto, nikoli pa nisem vidla luči v tisti hiši, ker je škoda elektrikeuser posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
25.1.2009 10:56:32   
karamela
Si mi dala dobro iztočnico. Imam eno škatlo, starejših vendar ohranjenih oblačil. Z veseljem podarim najprej osebi ki to res potrebuje. Sem se pa po tem branju odločila, da jih dam v zabojnike od Humane. sem pogledala na spletno stran, kje so postavljeni.

So pa letos na šoli imeli akcijo zbiranja igrač in sladkarij za revne otroke. Pozdravljam take akcije, in resnično upam, da vse pride k tistim ki to res potrebujejo.  Zbrali smo kar 2 vreči še lepih,  uporabnih, ohranjenih igrač, brez pliškov.

Mogoče za tiste, ki delate v šolah, če bi organizirali podobno akcijo za zbiranje oblačil  v sodelovanju s Humano, bi se sigurno obneslo in upam prišlo v prave roke.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
25.1.2009 11:24:50   
K_a_t_i
Mene sploh ne bi zanimalo s kakim avtom se je pripeljal. In bi še dalje mislila, da sem naredila dobro delo! Sicer pa - kako pa veš, da je bil avto njegov? Mogoče pa v službi skrbi za službene avte in je peljal kak avto v pranje pa je naredil še ovinek... Kdo ve. Je pa seveda najlažje rečt, da ga ni sram k ma tako makino!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
25.1.2009 12:52:20   
Anonimen
Saj sem si sama kriva,a ne?Sem pa fulll jezna,da sem taka kozauser posted image NIKOLI VEČ!!!!


Nic si nisi kriva in ne rabis se jezit, samo naslednjic podari bolj po pameti.
Jezen je lahko samo ta vecni revez, ki bo do smrti reven v svoji glavi, pa ce se pripelje s petimi audiji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
25.1.2009 13:34:35   
Rožica I
Ah, Žanka, te razumem user posted image . Hotela si napravit dobro delo za kakšnega reveža, na koncu pa vse tako glupo izpade.. Imaš pač šolo za drugič, ne?
Se pa vseeno nekje šteje to, kar si mislila naredit. Saj veš, v življenju se vse zgliha user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
25.1.2009 15:32:25   
arabela*
meni pa bi bilo čist vseeno,kdo in v kakšnem avtu pride po stvari.
Ti povem,da je lahko včasih kak "revež"tako preponosen sam na sebe,da mu je sramotno sploh kaj vzet od kogarkoli.
Vsak se pač po svoje znajde in prav je tako.
Jaz sem lani ponujala vsem možnim stvari,nisem dala oglasa,pa jih nihče ni hotel imet.Pa so romale v koš......

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
25.1.2009 15:39:45   
rija
Torej če imate preveč oblačil, odraslih, otroških, igrač...česarkoli za gospodinjstvo....povejte, jaz jih masovno šlepam ženi našega škofa, ki potem to razdeli res tistim, ki to rabijo. Ker je veliko v kontaktu z ljudmi, točno ve, kdo in kaj rabi. Pa njej ljudje tudi veliko bolj zaupajo, ker za njo ne stoji nobena organizacija, ki bi se s tem okoriščala.

Torej stvari lahko tudi pustite v LJ, da ni nobenih stroškov z oddajo. Veseli pa bomo vsega user posted image  Kontaktirajte me seveda na ZSuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
25.1.2009 17:42:58   
Valentina
oj!
mah, sm glih zdej mola narajmat na ta post...
se mi kr smeji user posted image  k mene bo pa zgleda ena ju3 žejno peljala nekam, pa raje ne pišem to na forum, ker u never know...
eh, v glavnem...moj je "dobil" stanovanje iz njim vse pripadajoče praholovce, ki naju počasi zapuščajo.... sem spadajo tudi 3 stoli in mikrofibre, ki so bili rabljeni max 2 meseca....prodajava, ponujava in nič...pol pa na podarimo.si najdem eno ženšče, ki rabi VSE za flat, ker še študira in imata s tipom soc. stanovanje....in me fehta za tulifonsko in naslov da prideta iskat. Ji probam razložit kje sva doma in ona meni nazaj, da ni panike, da mata garminauser posted image  wtf 

Pa me je prjel, da bi jo poslala nekam no...tak da  ne vem če se potegnem nazaj no.... sori, ker si mogla brat tole...imam pa še kar nekaj stvari za oddat,sva pa iz mb... ne vem če ne tud teh treh stolov...sem pa iz mb...imam pa ene 3ikeine vreče ženskih cunj...sem pa iz mb... no, če si kje blizu se lahko zmeniva, drugače bojo pa romale na RK (čeprav me ma da bi jih kr v keson vrgla no)

Lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?