|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čatež - Hotel Toplice
21.6.2009 15:32:04   
Sibil_
Je bil kdo od vas?user posted image

Bi rabila opis in mnenje, kakšna je hrana, kakšne so savne, kako je s čistočo itn. ?Pa če imajo varstvo za otroke in če je zanesljivo?

Hvala za vsa mnenja vnaprej.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čatež - Hotel Toplice
21.6.2009 17:07:55   
aljuška
Oj,Sibil

mi smo bili tam - ene 2x.Ma meni se je zdelo ok - sobe  v redu, čiste, hrana ok - v bistvu samopostrežni buffet ( smo imeli pol penzon ) s kar nekaj izbire.Pijača ( razen kakšni sokcov ) proti doplačilu. nasplošno je hotel  redu, na zadnje ko smo bili smo dobili eno prav kraljevsko sobouser posted image  v onem drugem delu ( hiši ).Igrala tudi super- celo novo gusarsko ladjo imajo.Glede bazenov in igral so itak najbolj fajn, druo pa so potem cene in osebje.
No, s storitvamo smo bili kar zadovoljni, malo manj pa z njihovim odnosom, ampak ok to je že druga zgodba. Upam da se boste imel fajn.

A.

_____________________________





(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čatež - Hotel Toplice
21.6.2009 17:10:47   
aljuška
Aja, za varstvo pa je tako..Imajo eno fajn igralnico kjer so ob dol.urah tudi animacije ( mini disco...) in lahko otroka tud tam pustiš za krajši čas, samo ne vem koliko časa.Ko smo bili mi, je bil ta večerni mini disco, kakšnega ''vrtca pa ni bilo..ma po moje se da zmenit, je kar nekaj animatorjev tam..
savne pa nismo preiskušaliuser posted image ,tako da ti o tem nimam kej povedat

_____________________________





(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čatež - Hotel Toplice
21.6.2009 20:38:54   
azik
Mi smo bili tam letos v zimskih počitnicah stanje je takšno čistoča o.k. hrana -odlična skratka z eno besedo ČUDOVITO upam da se boste imeli lepo tako kot mi.user posted image

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čatež - Hotel Toplice
21.6.2009 21:53:37   
thaiss
Sibil ti poročam konec tedenauser posted image
Kdaj pa greste??

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu azik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?