|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Česa se ne pogreva?
7.5.2008 15:45:51   
*lenc@*
Naslov vse vpraša ne?user posted image

Krompirja, gob, špinače...česa še?

< Sporočilo je popravil *lenc@* -- 7.5.2008 15:46:41 >


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Česa se ne pogreva?
7.5.2008 16:04:47   
*lenc@*
Zdele sem se spomnla -  to gre bolj k GH ali pa kuhajmo skupaj.user posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Česa se ne pogreva?
7.5.2008 17:12:03   
rose
jaz na splošno za user posted image  nič ne pogrevam, vse sproti skuham.
a špinače se ne pogreva? pa jaz tud kar krompir v omaki pogrejem user posted image
Pr mojmu pa tud gobe pogrevajo, jaz jih ne.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Česa se ne pogreva?
7.5.2008 17:14:03   
Mišni
Za krompir ne vem, zakaj naj ga ne bi, razen če je zanič po okusu. Ampak meni je pire, pogret v mikrovalovki, tak, kot bi bil sveže pripravljen.

V pogreti špinači se res spoščajo ali pretvarjajo ene snovi, ki so celo rakotvorne. Za riž sem zadnjiič ujela, da je tudi nekaj podobnega.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Česa se ne pogreva?
7.5.2008 17:16:46   
Felicita
To da se krompirja ne pogreva je že precej za časom. ni škodljivo. Za špinačo pa prvič slišim.  In ne vem za nobeno hrano, poleg gob, ki naj se ne bi pogrevala.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Česa se ne pogreva?
8.5.2008 8:30:02   
vesna.com
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

To da se krompirja ne pogreva je že precej za časom. ni škodljivo. Za špinačo pa prvič slišim.  In ne vem za nobeno hrano, poleg gob, ki naj se ne bi pogrevala.


Enako.S tem da jaz šampinjone tud pogrejem kdaj.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Česa se ne pogreva?
8.5.2008 8:36:47   
barika
za krompir jst tud vem da se ne pogreva...ker so me stare mame tak učileuser posted image ...pravega vzroka pa ne vemuser posted image , drugače pa špinače ne, za drugo pa ne vem...
za riž je pa zdej po novem, da se ne sme,,,no jst ga, pa smo še vsi živi in zdravi

za malega pa sproti skuham (evo, razen riža)

no sej če vidiš, kaj vse je v frutekih zmešano, pa na policah čaka...(od krompirja, mesa ..)

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Česa se ne pogreva?
8.5.2008 10:26:11   
Zofy
Kromprja naj se nebi samo zato, ker je potem težek za želodec. Torej, če želodec prenese, pol lahko.
Za špinačo in riž pa privič slišimuser posted image . Kitajci rižneprestano pogrevajo, saj za praženega uporabijo hladen oz.mlačen riž... Pa rižev narastek je tudi s pogretim rižem...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Česa se ne pogreva?
8.5.2008 20:54:58   
Alfabeta
Špargljev se tudi ne pogreva. Sem sedaj prebrala v ...Mislim, da v Anji. Nisem sigurna.
Sicer pa jaz ne pogrevam krompirja in gob. In tiste ki pravite, da se gobe lahko pogreva.... Moj mož je bil tudi tega načela, ker to njegova mama dela in mi je rekel pri kosilu, ko so ostali zrezki z gobicami, jurčki, da naj jih pustim, da jih bo jedel za večerjo. Sicer se nisem strinjala, ampakk.... Ko je zvečer on to jedel, sem rekla, da če njemu ni nič, tudi meni ne bo. Ojej,.... Sem mislila, da bom umrla, tako me je bolel želodec, po 3x namočenem kruhu v omako in s tem tudi gobami. Tako da sem jaz z gobami zares zaključila in jih ne pogrevam-.

< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 8.5.2008 20:55:05 >

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?