|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevlji Ciciban
19.10.2006 16:31:48   
Maxica
Smo šli včeraj v nabavo enih čevljev za jesen/zimo. Lani smo nabavili kar ene simpatične cicibanke, ki so nam kar prav prišle (seveda so še vedno skoraj kot nove), pa so mu letos seveda že premajhne. In gremo gledat, kako kaj kaže letos. Saj vem, da so bile lani drage, ampak cene meni ugrejo iz glave. In pogledam ene in druge in tretje - 11490 sit za ene otroške čevlje!!! Mislim halo?! Saj za odrasle niso tolk.user posted image  Pa ko bi bile vsaj kakšne luštne. Ok, so ortopedske in bla bla bla. Pa saj bi mu jih tudi kupila, ampak res nismo našli enih pametnih in luškanih cicibank. Potem imajo pa še spredaj eno tako debelo gumo, da ne moreš probat, a ima otrok prst do konca ali ne. Na njegovo jamranje se pa tudi ne morem zanesti, ko ga vprašam, a so mu prav ali ne.user posted image  Povejte no, a je to normalno?! Kva se pa grejo?!user posted image user posted image  Kje ste ve nabavile čevlje za svoje malčke?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 16:48:42   
žlička
Maxica mene je tudi grozno, ko sem cene samo gledala, kupili se nismo nic, bomo pa morali kaj kmalu, ko bo zacel hodit. zanima me kaj je se drugega na trziscu kvalitetno in udobno za nase malcke...seveda s primerno ceno???



_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 17:54:53   
Sibil_
Joj ne mi omenjat teh čevljev!user posted image
Mi smo tudi nabavili ravno včeraj Ciciban čeveljčke, pa smo našli res lepe tople, malo višje-ampak cena 11.290 sit.
Eh ja, jaz samo upam, da bodo za celo zimo.user posted image

LP,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 18:26:42   
spacey
Ja Maxica, Cicibanke so drage kot žafran! Mi smo jih tudi kupili, vendar lanski model, ki pa je za več kot pol cene "lažji". user posted image Pa ful mehke in tople, na vezalke in visoke do gležnjev. Super investicija. Vsaj upam. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 19:23:37   
April
Meni cicibanke niso všeč, ker so mi pretrde. Mi smo kupili gležnarčke od superfita. Cena je bila nekaj čez 9 000 Sit. So super mehki in tudi sicer fajn čeveljčki.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 20:03:12   
Anonimen
Maxica, pojdite v Yello. Jaz sem enkrat Tiborju tam kupila usnjene, podložene z muco, temno modre, prav mehke. Ful fletne. Pa cena je tam res ugodna, pa še kvalitetni so. Vsaj ti so bili.
Drugače pa se splača tudi v Alpini pogledat. Se tudi kdaj kaj dobi.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 20:04:21   
Grascakinja
Naše nogice tudi več ne bodo videle cicibank iz vseh prej naštetih razlogov: trdi, neotiplijvi po velikosti, pa negravžno dragi in še grdi po vrhu. Bljak. Superfit so zakon.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 20:04:39   
Anonimen
Evo, teli napr. za 4.000 SIT:

user posted image

http://www.alpina.si/si/trgovina/artikli/?v=artI11831

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 20:41:13   
puncica
Smo kupili v tubošuhu ene take rjave notri z muco in so usnjene, pa smo dal 4.500 SIT, pa še mehke so. Cicibanke so pa res tu mač drage, sam če bodo pa za žlauso pa ne verjamem, tako da iščemo še kakšne gumjaste škorne z muco. LP. Pa pejt že rodit noooooooo.user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 20:45:02   
Anonimen
js sem tut dons naši kupila v yello škornčke z mačko not za 4500 al neki tazga. mehki, topli pa še frajrski :)

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 21:30:48   
sjug
Naš ima cicbanke še od Katarine. Sej vem, da boste rekle, da otrok ne sme nosit ponošenih čevljev in bla bla. Pa ti prvi čevlji itak niso ponošeni. Vem da so bili takrat zelo dragi, ampak jih je itak kupila babica. In so še sedaj zelo lepi in primerni za prehodno vreme. Za zimo sem jih pa kupila v masu na zadnji razprodaji, take z muco za soliden denar in 60% škonto. Sam upam, da mu bojo še prav, ker mu noga tok hitro raste user posted image .

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čevlji Ciciban
19.10.2006 22:02:19   
LORELAJ
Mate pa srečo, da lahko zbirate kje boste kaj kupile. Jaz za mojo pupiko do št.23 nimam kje kupit na našem koncu. Moram v Novo Gorico v cicibana, v Italijo ali pa v Ljubljano. V Alpini pa so imeli samo temno modre, halo za pupiko!!!

Letos pa sem kar v Ciciban zavila, dala 9.000 sit in nekaj čez, pa smo bolj zadovoljni.  Niso pa vsi trdi, moraš vprašat za mehkejši model pa ti ga pokažejo.

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 14:14:29   
Anonimen
Men so pa prav Cicibanovi čeveljčki zelo zelo lepi. V LJ v Btcju jih imaš  zihr 50 modelov. Imajo lepe barvne kombinacije, z njimi smo izredno zadovoljni. Smo imeli ene od Fisher Preisa skozi poletje, pa se je ježek 2x strgal, v Yeloo sem kupila sandalce za v vodo, pa sem žal šele čez čas ugotovila, da je en čeveljček za nekaj MM krajši od drugega, V Papriki eni sandalci....se mu je noga potila po podplatih, kot ne vem kaj....
Zato prisegam na Ciciban. Pa naj bo še tako drag.

(odgovor članu LORELAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 20:02:31   
Maxica
Ja, verjetno bi morali v Ljubljano iti pogledat za več izbire, ampak vseeno, no.
Sedaj smo naročili kr pri superge.si in jih tudi že dobili. Eni so taki:
user posted image ,
drugi pa taki:
user posted image .
Ta drugi so sploh fajn. Za ta prve me je skrbelo, ker smo enkrat podobne že naročili, pa smo se ful namučili obuti, ker ima Max visok nart. Ampak ti se pa kr fino odprejo, tako da jih komot obuje. In bomo kr oboje obdržali.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 20:10:49   
Anonimen
Lorelaj, tudi za punčke jih imajo v Alpini, če morajo biti roza:
user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 20:40:08   
doroteja23
Meni so tud cicibanovi predragi, pa še fizioterapevkta mi jih je odsvetovala, ker so pretežki za mojo pikico, ki je bolj drobčkena! Mi je svetovala superfit. Pa sem jih v Humaniku gledala, pa sploh nimajo številk. Pa so tud kr precej dragi, isto kot ciciban! Slučajno katera ve kje se jih da še v Mariboru dobit.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 20:46:43   
frutka_
Jaz mu tudi najraje Cicibanove kupim ampak je večina modelov malemu pretesnih. Mali ima namreč visoko nart in močno nogo pa ga tiščijo.
Dobri modeli se mi zdijo tudi od Geox-a in Super Fit-a.
Slabe izkušnje s Fisher Price-om pa sem imela tudi jaz. Najraje mu kupim čevlje ki so mehki, usnjeni, lahki; če je cena ugodna pa itak.
Za jesen sem mu kupila teniske Geox in Caterpillar čevlje. Zeleo lepe modele čevljev ima tudi Stiefelkonig.

Pa veliko sreče in denarja pri nakupu!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 21:37:04   
pravljica
doroteja, naš ima tudi samo superfitke...tisti v humanicu so mi grooozno grdi modeli, jaz ne vem, zakaj nimajo drugih user posted image
pojdi v citija, v piko (čisto zgoraj, pri zoo trgovini...imajo superfitke in cicibane (za primerjavo, če drugega ne user posted image  )...cene pa so tam nekje, mogoče celo dražje od cicibana...ampak meni so zakon (veliko mehkejški, lažji in zračnejši kot ciciban, pa še podplat ni ortopedski)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 21:40:05   
Olivija
Mi imamo že drugo leto ta zgornje Nike (lani je bila samo druga barva) in so super, tudi premočile niso, sva jih pa fajn našpricala, pa še ugodne in neortopedske user posted image

Smo pa kupili še zelo lepe, usnjene škornje v Turbo schuh-ju.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 20.10.2006 21:41:11 >

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 22:09:18   
viv_
Meni so pa za pomlad in jesen cicibanovi softyji super. Pa ful mehki in udobni.

Sem ji pa dones hotla kupit ene škorenjčke, ker ma nek naval kiklc, je pa obup. Kar je luštnih modelov je vse nad 30, manjših pa nič pametnih ...

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 22:11:41   
Maxica
Viv, kaj pa tile, tile so kr pocukraniuser posted image :
user posted image
A cicibanove softy si mislila take:
user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 22:19:11   
pravljica
ja, če bi se odločila za ciciban, bi definitno vzela ta model softyja...so mi všeč, pa še "softy" so user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čevlji Ciciban
20.10.2006 23:01:24   
polona2
Meni so od Cicibana najbolj všeč čeveljčki iz linije Trekk, tako da bova zopet kupila Cicibanke. So se dosedaj res dobro obnesle. Tudi škorenjčke za v sneg sva kupila od Cicibana in niti enkrat niso premočile. Te nikice, ki so prilimane zgoraj pri Maxici kot prve,  sem enkrat celo hotela nabavit, ko pa sem jih v Thomas sportu prijela v roke, so se mi zazdeli čisto plastični. Pa imeli so obupno grdo prilepljen podplat, take cheap so se mi zdele. Saj na fotografiji so hude, design mi je všeč, ampak v resnici mi pa obupno nekvalitetno izgledajo.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čevlji Ciciban
21.10.2006 16:38:08   
frutka_
Danes sem mu nabavila Super Fit copatke, ravno v Piki v City-ju.Gospa je bila  full prijazna, vse mi je razložila o Gore Texu, Polar Texu in Sympa Texuuser posted image tako da sem osveščena še na tem področju.
V glavnem mojemu Ciciban čevlji ne ustrezajo pa če so še ne vem kako lepi in mehki. Mali ima namreč tako široko nogo ter visok nart, da so mu praktično vsi modeli čevljev od Cicibana preozki, ga kje tiščijo.
Od zdaj naprej sva na Geoxu in Super Fitu.


Še en fajn link: http://www.superfit.at/?lang=en


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čevlji Ciciban
22.10.2006 11:01:24   
arielca
Naša jih je dobila od dedija in babi, kupila sta jih v La Scarpi in meni so user posted image  (usnjeni, podloženi, topli, cena pa 7000 SIT).

user posted image

Šla sem gledat tudi Cicibanove pa mi niso bili všeč niti modeli niti cena user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?