|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čišča, ki ji ni videti konca
24.11.2004 18:25:36   
JASNA D
Pozdravljene!

Mene muči sledeče: čiča se je končala po 6 - ih tednih po porodu. Vsaj tako sem mislila. In ker je bilo te nadloge konec (pa še dragi je imel po vrhu rojstni dan, pa je bilo treba vse najboljše voščit), sva z možekom po zelooo dolgem "sušnem" obdoju skočila med rjuhe. In glej ga zlomka, od takrat naprej se ob vsakem pogledu na moje gatice razžalostim - še kar naprej tale nesramna čišča, ker M definitivno ni - gre samo za fleke. Upam, da se bo do naslednjega petka to uredilo, ker imam (šele) takrat poporodni pregled. Ali bi morala že kar zdaj G. zatežit? Nič več ne razumem, pa med rjuhe bi že tudi rada malo skočila...

LP, Jasna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čišča, ki ji ni videti konca
24.11.2004 22:00:04   
Ro-La
Si ziher da ni M:zmeden: Da te ne preseneti kaj....

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čišča, ki ji ni videti konca
24.11.2004 22:44:12   
JASNA D
Ziher ni, ker v celem dnevu še za čajno žličko verjetno ne bi skup spravla. Upam, da M še dolgo ne bo, je prav nič ne pogrešam, kar pa se presenečenj tiče, raje abstiniram, kot pa še enega napokam v takem kratkem času. Zaenkrat sem z otroci zaključila - mislim z rojevanjem, ta dva bom že gor spravla!

Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čišča, ki ji ni videti konca
27.11.2004 12:28:06   
neja23
No da ti jaz povem svojo zgodbo. Tudi pri meni se ni končala po 6 tednu tudi po 8 ne. Imela pa sem ginekologa okrog 7 tedna ki je ugotovil da imam v maternici še delček posteljice zato se čišča tudi ne konča, pa je sledila terapija z antibijotiki, pa delček ni hotel ven, pa so se odločili za operativni poseg. Pri meni je na koncu dobila tudi smrdeč vonj.No glede na to da so me čistili že po porodu sem bila kar slabe volje da moram po 8 tednih nazaj v porodnišnico. A vseno se ne prestraši mogoče pa ni nič, vendar tudi če se ti čišča ne konča pojdi na pregled k G ko si naročena. Moja je najprej malo oklevala nato pa vseeno rekla da naj pridem, Hvala bogu da sem šla.

LP pa upam da je vse o.k.:sloncek:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čišča, ki ji ni videti konca
27.11.2004 23:16:30   
Anja167
Če so fleki majhni in če so se pojavili po :sloncek:, gre lahko tudi za krvavitve iz nožnice, kjer je sluz še tanka in občutljiva.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čišča, ki ji ni videti konca
27.11.2004 23:31:12   
Aly
Pri nas bo jutri 7 tednov po porodu, pa še tudi imam dan za dnevom te flekce :hudicek: ..... sem že prav besna... Kljub temu upam, da je vse v redu, saj sem na pregled naročena šele 9. decembra...

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čišča, ki ji ni videti konca
1.12.2004 10:04:59   
JASNA D
To je po moje od pregleda! Počakaj še malo, meni se je to zgodilo po pregledu proti koncu nosečnost. Po dveh dneh je bilo vse O.K.. Verjetno je res sluznica razdražena, pa mal pojoka...:)-

LP, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?