|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čuden rezultat na testu
4.2.2015 10:18:17   
Anonimen
Oj punce, vam pišem, če ima mogoče katera podobno izkušnjo. Sem drugi krog na klomifenu. Ginekolog je rekel, da sta mi počila dva folikla, kar pomeni več šans in pa možnost dvojčkov. user posted image No, ovulacijo sem imela dva dni prej kot ponavadi, ponavadi jo imam na 14dan. Včeraj sem delala test, ker pač nisem zdržala in se mi je pokazala taka res rahla črtica po parih minutah ampak ni bila preveč roza, bolj kot nek obris. Ampak pomojem, če bi jo pokazala mojemu bi itak reku, da je ne vidi. user posted image No, danes sem test ponovila ... Najprej ni bilo nič, malo pred koncem 10minut pa se je test začel barvat v roza tam, kjer bi mogla bit testna črtica. Obarvalo se je ampak vse skupaj kot neka roza črtica v zmazek. Se je kateri to že zgodilo? Imam neke poceni teste iz spleta, mogoče so bili kaj uničeni. Ne vem, kaj naj si mislim.
Jutri bi mogla dobit M. Mogoče pa folikla nista počila skupaj in je en počil kasneje in sem dejansko imela 2 ovulaciji in se je mogoče kaj primlo v drugo in je dejansko še prezgodaj za test. user posted image

Sem pa mislila, če bi šla po Baby check, ki je najbolj občutljiv in bi počakala do sobote, da ga nardim. :)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čuden rezultat na testu
4.2.2015 10:46:27   
RIJA*
ko sem jaz delala test, ga niti pogledati nisem upala...pa ga je šel moj pogledat...pa pravi nič......po 15 minutah joka, sem hotela vrečti test v smeti, pa vidim črtico...komaj vidno...pa vseeno....skratka je** na celi črti...
v ponedeljek sem šla na kri pa je bil bgcg tak visok, da so rekli, da je možno, da so celo dvojčki

aja, pa ne škrtlari pa idi neki normalen test kupi...

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 4.2.2015 10:47:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čuden rezultat na testu
4.2.2015 11:46:29   
Anonimen
Juhuu super :-) drzim pesti, da je tudi pri meni tako :-) no a se je potem izkazalo, da so dvojcki? :)

Aja pa hvala za odgovor

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čuden rezultat na testu
4.2.2015 12:20:28   
tajazan
Jaz pa testom ne verjamem vec...dva dni nazaj in vceraj naredila baby check...na obeh rahla crtica..danes na cb pa ne duha ne sluha o nobeni crtiici...upam pa da je pri tebi drugace

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čuden rezultat na testu
4.2.2015 12:51:19   
Anonimen
Tajzan to je pravzaprav cisto mogoce iz tega razloga ker si najbrz se na zacetku nosecnosti in baby check je bolj obcutljiv in dosti prej zazna kot CB :-) poskusi s CB cez par dni :-)

(odgovor članu tajazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čuden rezultat na testu
4.2.2015 13:13:51   
tajazan
Bi rada verjela ampak mi je ze parkrat pokazalo crtice pa se je zmeraj user posted image ulila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čuden rezultat na testu
4.2.2015 17:12:21   
Anonimen
Drzim pesti za obe da smo srecke nosecke :-)

(odgovor članu tajazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čuden rezultat na testu
18.2.2015 19:06:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Najprej ni bilo nič, malo pred koncem 10minut pa se je test začel barvat v roza tam, kjer bi mogla bit testna črtica. Obarvalo se je ampak vse skupaj kot neka roza črtica v zmazek.




Mi lahko poveš kakšen je bil rezultat, ker meni se je danes isto naredilo, pa isto imam te ta pocen teste iz spleta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čuden rezultat na testu
19.2.2015 7:49:02   
Anonimen
Žal ni bilo nič. Kljub temu da mi je m zamujala 4 dni. Sem potem naredila tudi baby check, kjer je bil rahel plus. Tisti dan, ko pa je potem prisla user posted image , sem se prej naredila CB, kjer je bil minus. Tako da sem se prav razjezila na vse te poceni teste. Res ne vem, zakaj je bilo tako. Upam, da bo pri tebi plusek :-)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?