|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čudna krvavitev
29.11.2008 11:35:00   
_anejka_
Pozdravljene!
Tudi jaz sem nova na forumu in vas moram pohvalit, ste resnično zlate.
Seveda, ker se že javljam... user posted image  bi  imela tudi jaz eno vprašanje.
1.11. sem imela zadnjo user posted image , ki je trajala okoli 5 dni...cel mesec smo pridno user posted image  in pred kakšnim tednom sem dobila nek čuden občutek, kot da sem zanosila...potem so se začeli pojavljati tudi znaki, kot napete in boleče prsi, špikanje v trebuhu, nespečnost in pogosto uriniranje. Test seveda mi še ni pokazal tako željenega pluska oz. user posted image  user posted image , ker imam dokaj neredne user posted image oz. je moj ciklus tam okoli 30 dni.

Zadnje tri dni, torej od 26.11. do danes sem imela čudne bolečine v trebuhu, kot takrat ko dobim menstruacijo, ki so na trenutke tudi popolnoma prenehale, drugače jih nimam nikoli pred pričakovano M.

Danes zjutraj pa seveda, krvavitev. Drugačna kot ponavadi, rjavkasto-rdeča in je ni ravno malo. user posted image

Kaj bi lahko to bilo? Ni se mi še zgodilo, da bi v enem mesecu imela 2x user posted image . Za vgnezditveno krvavitev se mi zdi, da jo je preveč. Kakšne so vaše izkušnje s tem? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čudna krvavitev
29.11.2008 14:26:59   
Barbara_L
Ja, haloooo...močna krvavitev se imenuje tudi menstruacija...I btw, v ponedeljek smo prvega..Pa še sama si napisala, da imaš neredne M, kar pomeni da so lahko prezgodnje ali prepozne.Mislim, no...ene boste kmalu kljub močni menstri spraševale če ste noseče. 

(odgovor članu _anejka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čudna krvavitev
29.11.2008 15:41:13   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Ja, haloooo...močna krvavitev se imenuje tudi menstruacija...I btw, v ponedeljek smo prvega..Pa še sama si napisala, da imaš neredne M, kar pomeni da so lahko prezgodnje ali prepozne.Mislim, no...ene boste kmalu kljub močni menstri spraševale če ste noseče. 


Hej, ni treba toliko hude krvi. Sprašuje za mnenje pač.
_anejka_ glej, pri meni je blo tko, da sem začetek oktobra mela user posted image , konec meseca sem imela tak izcedek, kot ga opisuješ. Trajal je kak teden. Sama sem mela vse mogoče razlage... Tudi meni je takrat pokazal test negativno. Ko sem test ta teden ponovila, se mi je pokazala že res močna user posted image . Počakaj kak teden, če boš mogoče dobilauser posted image , če ne pa naredi test. Upam,da se ti kmalu pokaže user posted image . Srečno.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čudna krvavitev
29.11.2008 15:58:48   
Barbara_L
Je napisala, da je imela močan izcedek. Za ugneznitveno je prepozno...

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čudna krvavitev
29.11.2008 16:11:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Ja, haloooo...močna krvavitev se imenuje tudi menstruacija...I btw, v ponedeljek smo prvega..Pa še sama si napisala, da imaš neredne M, kar pomeni da so lahko prezgodnje ali prepozne.Mislim, no...ene boste kmalu kljub močni menstri spraševale če ste noseče. 


nesramna ti pa ni treba bit, ženska samo sprašuje

zato smo pa tukaj gor da si pomagamo in svetujemo

tud meni se zdi da je to M in upam da ti, vama bo v naslednjem krogu uspelo user posted image user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čudna krvavitev
29.11.2008 19:17:36   
_anejka_
hvala obema... najbrž upanje umre zadnje... kajne user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čudna krvavitev
30.11.2008 19:17:22   
nusigogo
ne vem no kot jaz vem je forum zato, da si izmenjamo izkušnje in vprašamo drug drugega za mnenje. saj ni potrebna tko nesramna reakcija! halo??user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Čiščenje po tleh
grahek85

Kako pogosto pomivate po tleh bivalne prostore?

vsak dan (7%)

večkrat na teden (16%)

enkrat na teden (41%)

vsaka dva tedna (13%)

enkrat na mesec (16%)

vsake par mesecev (8%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!