|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 12:01:01   
Branka Teržan

naj se vam najprej predstavim.user posted image

moje ime je Branka im sem mlada mamica ki je brez službeuser posted image - trenutno in upam da ne predolgo in si res želim malo čvekanja takole po netuuser posted image . imam dve hčerkici in veliko tem za razgovoruser posted image . torej če ste take čvekice kot jaz potem mi se javite in začnimo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lepo vabljeneuser posted image


_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 12:11:28   
Lenny
Ojla! Lepo pozdravljena! Pri nas doma imamo dva fantka. Starejši je že prvošolček, mali škrat pa bo jutri star dve in pol.

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 12:32:36   
kajalin*
Hojla,no kje je zdej čvek?user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 12:46:03   
Lenny
Počakaj user posted image  Mene so že dvakrat prekinili user posted image  
Pa ulilo se je zunaj user posted image  Kofe se mi je shladil in to nima nobene veze s čvekom o otrocih user posted image
Je pa naš dečko včeraj dobil novo kolo in je tako ponosen, da bi ga najraje kar v posteljo odnesel in spal z njim. In zato me jezi dež, ker je hotel danes z očijem na prvo turo.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 12:52:13   
ThinkPink
moje ime je Branka im sem mlada mamica ki je brez službe -


Zdravo, Branka! Jaz sem tudi mlada mamica brez službeuser posted image ! Po eni strani je lepo biti doma in gledati, kako raste naša pika poka in biti vedno zraven, po drugi pa bi prav pasala družba nekoga mojih let. Sem se aktivno vrgla v iskanje, pa menda  bo že nekaj. Do takrat pa bom malo več na RR, pa malo več naokrog z našo carto. Je težko obvladati dve deklici naenkrat?

LP

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 13:03:02   
Branka Teržan


evo še mene
ja res je lepo bit doma sam bi pa pasalo mal v službo (denar) pa mal menjat okolje



_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 13:07:19   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: Branka Teržan



evo še mene
ja res je lepo bit doma sam bi pa pasalo mal v službo (denar) pa mal menjat okolje





Res je. Če bi lahko izbirala, bi si želela 4 urni delavnik. Tam od 9. pa do 13. Ampak ne gre, zato sem lepo pridno v službi in sem vesela, da jo imam.
Verjetno je v tvojem koncu s službami še težje, kaj?

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 13:07:36   
Branka Teržan
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Počakaj user posted image  Mene so že dvakrat prekinili user posted image  
Pa ulilo se je zunaj user posted image  Kofe se mi je shladil in to nima nobene veze s čvekom o otrocih user posted image
Je pa naš dečko včeraj dobil novo kolo in je tako ponosen, da bi ga najraje kar v posteljo odnesel in spal z njim. In zato me jezi dež, ker je hotel danes z očijem na prvo turo.



sej lahko čvekamo tut o vremenu, men je ok ja pa prnas tut lije ko škafa.user posted image
ja glede obvladovanja je pa tko. odvisno kok so razcartane in moja prva je zelo z mojeuser posted image strani tak da mamo velikokrat pravi direndaj ampak gre.user posted image




_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 13:09:13   
Branka Teržan
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

IZVIRNO SPOROČILO: Branka Teržan



evo še mene
ja res je lepo bit doma sam bi pa pasalo mal v službo (denar) pa mal menjat okolje





Res je. Če bi lahko izbirala, bi si želela 4 urni delavnik. Tam od 9. pa do 13. Ampak ne gre, zato sem lepo pridno v službi in sem vesela, da jo imam.
Verjetno je v tvojem koncu s službami še težje, kaj?


ja nič ni kaj blizu pa še poklic mam tak da zdejle ni glih neki povpraševanje čakam na december pa doma mal fušamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 13:16:23   
Lenny
Eto, spila sem mrzlo kavo, zdaj bom pa od same lepote kičasta user posted image
Iščem idejo, kaj v pol ure skuhati za kosilo. Najprej mi padejo v glavo testenine ali pa rižota.

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 13:19:05   
Branka Teržan


ja jst sem za rižutouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi pa bomo danes imeli juho(jo imajo obe najrajši) potem pa pohan zrezek pa ponfri in solatouser posted image user posted image




_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 13:20:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Eto, spila sem mrzlo kavo, zdaj bom pa od same lepote kičasta user posted image
Iščem idejo, kaj v pol ure skuhati za kosilo. Najprej mi padejo v glavo testenine ali pa rižota.


Halo pizza,mislim da v pol ure bouser posted image .

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 13:23:57   
Branka Teržan


halo babnceuser posted image ka vse kuhate kosilouser posted image


_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 13:28:56   
Lenny
user posted image  user posted image  user posted image  Dvakrat me je zabrisalo ven user posted image  user posted image  user posted image
Rižota bo! Moj mali ti bo ful hvaležen, ker obožuje riž na vse načine!

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
6.11.2008 15:24:48   
Branka Teržan


moj je šol k zobarju mu modrostni raste pa ga boli kouser posted image pa po otroke paga ni pa ni za dočakat


_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
7.11.2008 9:08:29   
PIRANJA
modrostni boli le, če nima dovolj prostora, da bi izrastel. Potreben bo kirurški poseg!

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
7.11.2008 9:17:37   
Branka Teržan


dobro jutrouser posted image deževno jutro

kak steuser posted image
jst mam dans za sabo neprespano nočuser posted image se je tamala kr neki zbujala pa jokcalauser posted image .
očitno bojo res podočniki pokukali na planouser posted image pa to baje boli. tak mi je zdravnik reku ko sma ble pr njemu zarad angine in vročine ki jo povzroča rast zobkovuser posted image . sem taka kot da me je cug povozu(še dober da ne vozi blizu nas)user posted image

zdej pa grem mal pospravlat, ker sem sama domauser posted image moj je šol na faks ma vaje tamale pa so v vrtcuuser posted image mal časa za sebeuser posted image

bok bokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
7.11.2008 9:31:44   
Lenny
Dobro jutro še iz deževnega Maribora!
Na hitro sem malo pogledala sem gor in nas komaj našla user posted image  Hvala bogu, da je danes petek user posted image  in grem ob enih domov user posted image  

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
7.11.2008 14:57:46   
Branka Teržan
babe kje steuser posted image
ka kr bol spite danes ko je taki dan katastrofa kje je sonce pa lepo vreme. moje tamale so ko ose ker ne morejo ven. za znoret.

nevem kam naj z njimi nič jim ne paše ne risanke pa pravljice ...............

se tipkamo

upam


_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
8.11.2008 11:41:17   
Branka Teržan


serbususer posted image . ja pa kje pa ste. a vas je to vreme čist zmatralo?user posted image user posted image

jst sem pa že bla pridna sem mal fušalauser posted image zdej sem pa prišla domol pa je dal moj tamalo že spatuser posted image tavečo je pa obleko pa je zunaj s dedijemuser posted image tak da mam mal sobote za sebe.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

javite se kaj da ne bom sam jst tista ko čveka (sama s sabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
10.11.2008 11:26:25   
Lenny
Ojla!
Vikend je mimo, rit me boli od kolesarjenja user posted image , ker nimam kondicije, mali pa je ful navdušen nad novim kolesom in nas je včeraj "vlekel" 17,5 km.
Celo dopoldne se že kregam z enim od obrtnikov user posted image , ki zamuja, da je groza!
Kako ste ob Sotli?

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
10.11.2008 17:04:07   
Branka Teržan


joj to pa je bla orng tura.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no mi smo šli pa v soboto popoldne mal na sprehod julija s kolesommidva z mojim pa z vozičkom smo hodili okol 1,5ure po pa so obe zaspale ko angelčkiuser posted image user posted image
drgač pa je bil vikend dokaj mirn danes pa je tako zaspano vreme da sem taka ko mesečnik.

ja pa danes sem spet poslal eno prošnjo. držte pesti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čvek o vsem mogočem in o otrosih
11.11.2008 9:45:04   
Lenny
Dobro jutro!
Držim pesti, seveda!
Danes bo pestro martinovo user posted image  Po šihtu imamo v šoli delavnico za božični bazar, potem peljem ta velikega škrata v športno šolo, mali se bo z mano in očijem klatil po temi, po športu domov in spat user posted image  Doma sem kot v hotelu-zjutraj ob 6.30 oddidem in se vrnem tam okoli 19.30. Ko bi bila še kakšna pomočnica Mica pri hiši, da bi kaj naredila user posted image
Lep dan in se beremo!

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Več kot 3000 novih primerov kožnega raka l...
Ob svetovnem dnevu melanoma NIJZ opozarja na prekomerno izpostavljenost ultravijoličnemu (UV) sevanju, ki je glavni deja...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?