|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čvekanje
18.3.2008 22:24:26   
Noseckica
No, kaj pa, če bi res malo čvekale? user posted image  
Kar tako.....kaj pravite? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čvekanje
19.3.2008 13:28:36   
Teni_
Jaz lahko normalno odgovarjam, ne vem zakaj tebi ne gre.user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čvekanje
19.3.2008 17:51:04   
Teni_
Čakam na odgovor RR teama, zakaj ne morete odgovarjat. Javim.

Lp,
Teni

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čvekanje
20.3.2008 22:32:35   
Noseckica
Mi smo pa danes (končno) dočakali prvi zobek.
Spodaj levo imamo žagico. user posted image  

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čvekanje
20.3.2008 22:43:57   
* Mateja *
Evo zdej se pa da!!

Mi imamo vse zobe, lahko pa danes pohvalim mojga, ker se je končno mal zredil. Ima 17,7 kg. To je cela reč, ker je imel 16 kg eno leto, mu ni šla teža nikamor! Imamo pa težave s hranjenjem,
Sem pa dala vlogo za podaljšanje dodatka za nego. Provat ni greh!!
Sem zvedela kateri zdravniki so v Lj. v komisiji!

Drgači, kako ste? Barvate že kej jajca?

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čvekanje
20.3.2008 23:01:00   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
Evo zdej se pa da!!

Sem že mislila, da samo meni ni šlo odgovarjat, potem se mi je pa čudno zdelo, da zakaj ni nobenega novega sporočila. user posted image  No, Teni RR, hvala.

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
Mi imamo vse zobe

Mi smo tudi zgleda na dobri poti, da jih bomo imeli. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
lahko pa danes pohvalim mojga, ker se je končno mal zredil. Ima 17,7 kg.

user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
Drgači, kako ste? Barvate že kej jajca?

Mi jih bomo v soboto dopoldne. Se kar bojim spet teh praznikov.......samo mimo šunke, jajc in potice bom šla, pa bom spet imela vsaj 1 kg več. user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čvekanje
21.3.2008 8:21:25   
anajmad
Čestitam za zobek. Za vlogo,pa mislim,da ti ne bodo komplicirali.Meni sploh niso. Samo v vednost:Tiste,ki uveljavljajo povračilo cestnine na podlagi odločbe,naj pridejo najmanj 10 dni pred potekom registracije,ker potem vam sploh ni treba plačat in da vam povrnejo nazaj denar. Se izognete plačilu takse. Tako so men svetovale na UE. No,če bomo še naslednje leto dobili odobreno odločbo bom naredila tako. Drgač,mi imamo pa trmaste izpade,luna jo je metala da joj in mati sedaj sedi pred računalnikom s podočnjaki do tal.
Lep dan vam želimuser posted image .

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čvekanje
21.3.2008 8:58:37   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad
luna jo je metala da joj in mati sedaj sedi pred računalnikom s podočnjaki do tal.


Mene tudi luna matra zgleda.....sem že od 4.30 pokonci. user posted image  
Mala pa še zdaj spi kot top. user posted image
 
To http://www.2000greetings.com/gecko.swf pa je za še lepši prvi pomladanski dan! user posted image
 

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čvekanje
21.3.2008 9:03:06   
Pinokio
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *



Imamo pa težave s hranjenjem,
Sem pa dala vlogo za podaljšanje dodatka za nego. Provat ni greh!!
Sem zvedela kateri zdravniki so v Lj. v komisiji!



A na podlagi tega lahko tudi podaljšajo? Ker mi imamo tudi težave s hranjenjem in tudi k logopedinji hodimo.........tudi v razvojni vrtec naj bi jo dala zaradi tega......no in jo bom, ker ne bi rada imela težave še potem......ima napačne vzorce hranjenja.

A katera ve, če je razvojni vrtec dražji kot normalen vrtec.......al je cena ista?



(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čvekanje
21.3.2008 9:55:42   
Sonnja
ojla, tudi jaz sem mamica nedonošenčka rodila sem 29.1.2008 v 32. tednu sinčka Kristjana do srede sva bila v bolnici zdaj smo pa končno doma! bi se vam pridružila pri čveku.

(odgovor članu Pinokio)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čvekanje
21.3.2008 10:29:25   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja
ojla, tudi jaz sem mamica nedonošenčka rodila sem 29.1.2008 v 32. tednu sinčka Kristjana do srede sva bila v bolnici zdaj smo pa končno doma!

Če se prav spomnim, si se ti že enkrat oglasila....imam prav? user posted image
Čestitke za malega borca Kristjana in za prihod domov.user posted image  
To bo zdaj luštno! user posted image   

IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja
bi se vam pridružila pri čveku.

Seveda, user posted image

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čvekanje
21.3.2008 10:33:10   
Pinokio
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Mi smo pa danes (končno) dočakali prvi zobek.
Spodaj levo imamo žagico. user posted image  



Čestitke za prvi zobekuser posted image .........zdej pa takoj enga dunajcauser posted image


Čestitke tudi Kristjanu za prihod domov in seveda tudi mamiciuser posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čvekanje
21.3.2008 12:07:40   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Mi smo pa danes (končno) dočakali prvi zobek.
Spodaj levo imamo žagico. user posted image  


IZVIRNO SPOROČILO: Pinokio
Čestitke za prvi zobekuser posted image .........zdej pa takoj enga dunajcauser posted image


Hvala! user posted image

Je velikončni zajček malo pohitel, da bo lahko jedla šunko, jajčka in potico. user posted image

(odgovor članu Pinokio)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čvekanje
21.3.2008 18:43:02   
Sonnja
ja hvala ja čisto možno da sm se že oglasila sam pol ni blo več časa hvala za dobrodošlico! se bom probala kaj pogosteje čeprav je moj fantek kar priden edino po jokanju mi rad malo zajokca ampak nedolgo zgleda ga malo trebušček muči.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čvekanje
21.3.2008 19:05:27   
Sonnja
me pa zanima če je še kateri od vaših sončkov polival tak ko moj? zdaj ga držim pol ure še po obroku pokonc in se je mlo zmanjšalo sam zjutri ko mu mrim dat železo pred obrokom pa pol ful poliva drugače pa pri kupčku obvezno. pa še apnoične atake ima takrat tak da če ne bo nehalo tole polivanje bo dobival ranital če katera pozna.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čvekanje
21.3.2008 19:49:01   
Noseckica
Hja, to polivanje. user posted image  Očitno mu res pomaga, če ga malo bolj dolgo pokonci držiš. Kaj pa vzglavje v posteljici si mu poskusila dvignit za 30°? To tudi pomaga....
A ga dojiš ali sta na adaptiranem mleku? Novalac vem, da ima posebej mleko za zgostitev hrane v želodčku NOVALAC AR.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čvekanje
21.3.2008 20:25:20   
Sonnja
ja vzglavje sva dvignila, je pa alernov ker ima alergijo na kravje beljakovine dodajamo pa malo rižolina po rec. iz LJ.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čvekanje
21.3.2008 23:52:55   
* Mateja *
IZVIRNO SPOROČILO: Pinokio

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *



Imamo pa težave s hranjenjem,
Sem pa dala vlogo za podaljšanje dodatka za nego. Provat ni greh!!
Sem zvedela kateri zdravniki so v Lj. v komisiji!



A na podlagi tega lahko tudi podaljšajo? Ker mi imamo tudi težave s hranjenjem in tudi k logopedinji hodimo.........tudi v razvojni vrtec naj bi jo dala zaradi tega......no in jo bom, ker ne bi rada imela težave še potem......ima napačne vzorce hranjenja.

A katera ve, če je razvojni vrtec dražji kot normalen vrtec.......al je cena ista?

Ma si narobe prebrala! težaave imamo s hranjenjem, zato sem vesela, da je končno se mal poredil.
In sem tudi dala vlogo za d. za nego. pa ne zarad hrane. zaradi drugih reči.




(odgovor članu Pinokio)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čvekanje
22.3.2008 8:56:27   
Pinokio
Aha......nism prav razumela! Fajn, da ste se poredili user posted image , pa držim pesti, da vam odobrijo dodatek za nego!

< Sporočilo je popravil Pinokio -- 22.3.2008 8:57:38 >

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čvekanje
22.3.2008 9:02:41   
Pinokio
IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

me pa zanima če je še kateri od vaših sončkov polival tak ko moj? zdaj ga držim pol ure še po obroku pokonc in se je mlo zmanjšalo sam zjutri ko mu mrim dat železo pred obrokom pa pol ful poliva drugače pa pri kupčku obvezno. pa še apnoične atake ima takrat tak da če ne bo nehalo tole polivanje bo dobival ranital če katera pozna.


Mi smo dobival ranital zaradi refluksa, pa nam ni pomagal, zato so nam kasneje napisali Ultop in se je bruhanje in polivanje končalo.........zdaj po nekaj mesecih, pa zopet malo poliva in bruha po obrokuuser posted image  Drugače pa ponavadi pomaga že ranital....nam ni, ker je bolj bruhala v loku kot polivala!

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čvekanje
22.3.2008 10:38:22   
Noseckica
Lepe velikonočne praznike vam želim!
 
user posted image

Pri nas je zjutraj snežilo. user posted image

(odgovor članu Pinokio)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čvekanje
22.3.2008 14:51:34   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: Pinokio

IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

me pa zanima če je še kateri od vaših sončkov polival tak ko moj? zdaj ga držim pol ure še po obroku pokonc in se je mlo zmanjšalo sam zjutri ko mu mrim dat železo pred obrokom pa pol ful poliva drugače pa pri kupčku obvezno. pa še apnoične atake ima takrat tak da če ne bo nehalo tole polivanje bo dobival ranital če katera pozna.


Mi smo dobival ranital zaradi refluksa, pa nam ni pomagal, zato so nam kasneje napisali Ultop in se je bruhanje in polivanje končalo.........zdaj po nekaj mesecih, pa zopet malo poliva in bruha po obrokuuser posted image  Drugače pa ponavadi pomaga že ranital....nam ni, ker je bolj bruhala v loku kot polivala!


ja saj meni so tudi tak rekli da zaradi refluksa bruha, v loku redko samo po železu ko mu ga moram zjutraj dat, a si bla v bolnici zaradi tega ali si doma devala zdravilo? Ker bolnice videt več nočem nekaj časa(razen kontrole).

Kdaj ste pa urejale osebne dokumente za otročke? osebno, pasoš? A pasoš ma svoj ali je na starševga upisan?

user posted image Vesele velikonočne praznike!!!




(odgovor članu Pinokio)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čvekanje
22.3.2008 16:40:18   
Pinokio
Ja sva ble tud v bolnici, da so naredili preiskavo PH-metrijo in pasažo in se je vidlo, da gre za refluks........zdravila pa sem potem doma dajala!

Nimamo še dokumentov za tamalo......mormo se spravt it delat!

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čvekanje
22.3.2008 16:51:00   
Pinokio
user posted image

(odgovor članu Pinokio)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čvekanje
22.3.2008 18:14:17   
Noseckica
Moja user posted image  ima pa zdaj takšen apetit, da bi kar vsako uro nekaj jedla.
 
Mislite, da je to zaradi zobkov user posted image  ali preskok v rasti user posted image

(odgovor članu Pinokio)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?