|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čaj iz kumine in janeža
25.5.2006 19:13:15   
eya
Sem že večkrat brala, da nekatere mamice pijete ta čaj, da bi user posted image manj napenjalo, samo zdajle nisem nikjer našla konkretnega recepta. A se da kateri napisat, koliko česa ste dale? A tudi kaj kamilic? Našega skoz nekaj napenja, pa bi mu rada pomagala, če se le da. Do sedaj sem pila BebiVal, pa ni bilo kakega učinka.
Pa še nekaj-a kumina res zapira?

< Sporočilo je popravil eya -- 25.5.2006 19:15:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čaj iz kumine in janeža
25.5.2006 19:43:38   
TONČI.
Jaz sem veliko spila čaja LUMPI. Za lumpije seveda. Ne res tega čaja sem spila na litre. Notri je pa kumina, janež in komarček. Mali ni imel niti enega krča, ne vem a je to samo zaradi čaja ali še zaradi moje prehrane. Res sem se merkala. Se je splačalo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čaj iz kumine in janeža
25.5.2006 22:03:38   
butara
Jaz sem si prvih 5 mesecev vsako jutro skuhala velik lonec čaja - vanj sem pa dala janež in kumino. Količino bi težko opredelila, je bilo vedno bolj "na oko". Ampak dete ni več imelo krčev, ko sem začela piti ta čaj.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čaj iz kumine in janeža
25.5.2006 22:06:07   
natalia
jaz nisem dojila, pa sem dala user posted image  5 cvetov kamilic, 5 zrnc kumine in 5 zrnc janeža, vrelo cca. 1 minuto. pri nas ni pomagalo.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu butara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čaj iz kumine in janeža
25.5.2006 22:13:21   
mojčika
1 žlička kamilic, 1/3 žličke kumine, nekaj zrnic janeža, stoji naj 5 minut, malo sladkano,  saj sladke kamilice bolj pomagajo,  nesladkan tak čaj pa uporabljamo tudi za pripravo adaptiranega mleka, v kolikor dodajaš...,

najbolj pa pomaga nam masaža trbuščka v smeri urinega kazalca in telovadba z nogicami, ki jih potiskamo v trebušček...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čaj iz kumine in janeža
25.5.2006 22:18:40   
butara
Tiste, ki pišete o zrncih, verjetno mislite s tem recept za čaj za otročka. Jaz sem prej namreč omenila velik lonec, ker sem kuhala čaj zase. Po nasvetu patronažne sestre (ta nasvet je bil res zlata vreden v našem primeru) sem čaj namreč pila jaz, preko mojega mleka pa je pomagal sinu.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čaj iz kumine in janeža
28.5.2006 10:29:34   
coco
Jaz sem vprašala pediatrinjo glede tega in mi je rekla, da kumine ne! Ker je to že nekaj časa nazaj, se ne spomnim točno zakaj, mislim pa, da zapira....user posted image !
Res pa je, da vsaka patronažna ali pa pediatrinja svetuje drugače!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čaj iz kumine in janeža
29.5.2006 10:44:57   
zaliga
Prav zato, ker kumina zapira, je pa zraven še janež!!!Ta pa deluje obratno!
(vsaj nekak tako sem jaz razumela)
Naj ti povem "dozo" za tebe: na 1l vode daš eno malo žličko kamilic, janeža in kumine!
Če boš pa za bebo kuhalo ta mix. pa na 1l. le pol žličke vsega!

Mi smo to kuhali pred leti moji seki, ko še ni bilo vseh teh kapljic...in je, verjami, pomagalo! To je stara domača lekarna!
Vso srečo!


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čaj iz kumine in janeža
29.5.2006 19:31:50   
eya
Hvala zaliga (si edina napisala koliko česa glede na količino vode), sem že skuhala čaj, upam, da bo pomagal.

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čaj iz kumine in janeža
23.11.2012 18:27:51   
janjajm
Ali kaj sladkate, če npr. ne dodate kamilic?

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čaj iz kumine in janeža
23.11.2012 21:32:19   
Aprilcek2012
janjajm jaz sem popila približno 3 litre DM Babylove čaja za dojenje na dan, nesladkanega. Sem pa dala na 1 liter vode 2 filter vrečki. Mali ni imel nič krčev user posted image

(odgovor članu janjajm)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čaj iz kumine in janeža
23.11.2012 21:51:08   
Anonimen
Meni je pa mami že od nekdaj za probleme s prebavo kuhala čaj iz janeža, kumine in majarona ... tako da ga sedaj med dojenjem tudi sama pijem.

(odgovor članu Aprilcek2012)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?