|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čakalna doba na operacijo
6.2.2009 18:19:58   
urškica
ojla

dobila sem izvid in na žalost moram na laparoskopijo,kar me je seveda groza in strah,,zanima me samo če veste koliko časa je za čakati,da dobiš datum operacije?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čakalna doba na operacijo
6.2.2009 18:26:01   
ursa30
čisto odvisno kje boš operirana in pri katerem zdravniku. jaz sem bila operirana v lj pri dr. Tomaževiču in bi morala čakati skoraj 4 mesece, ampak sem imela srečo, da sem prišla prej na vrsto, ker je ena druga punca morala odpovedati. sem se pa v bolnici pogovarjala s punco, ki je imela histero in laparo in je čakala 9 mesecev! sedaj pa je baje čakalna doba za laparo okoli 6 mesecev...

(odgovor članu urškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čakalna doba na operacijo
6.2.2009 18:36:53   
urškica
imam operacijo pri dr.drobniču in sicer v ljubljani,,kaj tako dolga doba je?
mene bo še minilo do takrat..user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čakalna doba na operacijo
6.2.2009 19:06:26   
ursa30
ne bo te minilo. samo komaj boš čakala, da bo prišel tvoj datum. upam, da boš čimprej na vrsti. srečno!

(odgovor članu urškica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čakalna doba na operacijo
6.2.2009 19:33:00   
urškica
URŠA30
veš kaj me še zanima,,kako se je potem tebi uredilo po laparo? se ti jeuser posted image uredila in kako kmalu lahko potem začneš delatiuser posted image ...
oprosti,ker ti morim,,in hvala za odgovor,,user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čakalna doba na operacijo
6.2.2009 19:44:47   
Jančika_
Jaz sem imela srečo in sem prišla na vrsto naslednji mesec (v Celju). M imam po operaciji (odstranili so mi pregrado) redno; rekli so mi, da lahko gremo v akcijo takoj po prvi M. Zaenkrat še ni uspelo (tretji krog).

(odgovor članu urškica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čakalna doba na operacijo
6.2.2009 19:51:29   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: urškica

URŠA30
veš kaj me še zanima,,kako se je potem tebi uredilo po laparo? se ti jeuser posted image uredila in kako kmalu lahko potem začneš delatiuser posted image ...
oprosti,ker ti morim,,in hvala za odgovor,,user posted image user posted image user posted image



jaz sem imela samo histeroskopijo, zaradi pregrade. user posted image sem imela že prej redne. user posted image sva lahko začela delati en mesec po operaciji. sedaj sva v 3. krogu za user posted image

(odgovor članu urškica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čakalna doba na operacijo
6.2.2009 19:53:11   
urškica
hvala ti za odgovor in želim ti čimprejšnje magičniuser posted image user posted image

srečno

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čakalna doba na operacijo
7.2.2009 13:31:12   
ziva1
Jaz sem imela pa tako smolo. Laparo in histero naj bi imela v ponedeljek, včeraj sem imela pregled in so mi rekli da ne morem na operacijo ker nisem dobila M. Morala sem namreč jesti Kt pred operacijo, jih nehati jesti en teden pred operacijo in do zdaj M nisem dobila, zato ne morem na operacijo, čakala pa sem nanjo 2,5 meseca user posted image . V ponedeljek moram poklicati za nov datum, upam, da bom prišla na vrsto kaj prej.

(odgovor članu urškica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čakalna doba na operacijo
7.2.2009 13:37:02   
urša28
pa imaš drugače redno user posted image ,,ker jaz jo pa sploh nimam 3-4 na leto,pa še to je veliko,zato sedaj čakam na laparo,ampak,če nimamuser posted image ,potem ne morem it al kaj?

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čakalna doba na operacijo
7.2.2009 13:49:11   
ziva1
Ja imam redne M. Sem pa morala pojesti malo več Kt kot jih je v eni škatlici (zaradi datuma). Ne vem kako je pri tebi, meni so rekli da se histero in laparo dela takoj po M, ker naj bi bila sluznica dovolj tanka, da lahko vidijo v notranjosti kaj je narobe. Ko sem bila na pregledu so me tudi pregledali, koliko je debela sluznica, vendar je bila debela in nisem mogla pripravljena za na operacijo, zato so me tudi zavrnali.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čakalna doba na operacijo
7.2.2009 14:06:42   
tweety83


jaz sem imela laparo in histero v celju in sem čakala tri mesece na poseg.  Operirana sem bila 15.01. in sem dobila menstruacijo normalno - tako kot je potrebno.

Velik sreče


in Živa1

žal mi user posted image je da so ti morali prestaviti operacijo - mogoče tud živčki delajo svoje. Upam da čimprej dobiš drug datum!!!! Jaz sem že pa mislila nate.user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čakalna doba na operacijo
7.2.2009 16:21:54   
urša28
TWEETY 83

A SI MOGOČE IMELA PREJ NEREDNE user posted image ? IN SE TI JE POTEM UREDILO?

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čakalna doba na operacijo
7.2.2009 22:33:32   
Kliki
odvisno KC ljubljana sem čakala tri mesece, sam je bilo omes poletje tko da so bili dopusti krivi.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čakalna doba na operacijo
8.2.2009 18:01:35   
shyshy
Pozdravljena Urškica.

Jaz sem bila na operaciji v bolnišnici Trbovlje in sem nanjo samo zaradi m.ciklusa čakala 1 mesec in 1 teden. Sicer je čakalna 3 tedne. V to bolnico prihajajo punce iz cele Slovenije in tiste, ki so kdajkoli bile že operirane drugje pravijo, da je bilo do sedaj v Trbovljah najboljše. Mene je operiral dr. Jurca in sem bila zelo zadovoljna.

Če te zanimajo kake kontaktne št, ti jih lahko sporočim na zs.

LP in srečno.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čakalna doba na operacijo
16.2.2009 14:42:04   
Mončica
Jst sem čakala 2 meseca za Drobniča. Zdaj sem 10 dni po operaciji in je vse ok. Nič se ni treba bat, mene je bilo ful strah ampak zaman. Naslednji dan po laparo smo šle vse domov, po sedmih dneh so mi pobrali šivčke in to je to. Bolečin nisem imela nobenih, morda naslednji dan težko sediš zaradi šiva v popku. To je pa to. Aja, narkoza te malo zdela ampak se hitro pobereš če počivaš par dni.

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čakalna doba na operacijo
23.2.2009 8:52:51   
*elektra*
Mene je G naročil za laparo v lj pri dr. Drobniču na katero naj bi prišla na vrsto čez 5 mesecev. Pol sem pa iz radovednosti poklicala v novo mesto in vprašala kolk je tam čakalna doba. In bla sm prijetno presenečena ker naj bi čakala samo 3 tedne. Sm se takoj prenaročila v nm in bila operirana.
Nč bat glede laparo, men je blo od vsega najbolj zoprno klistiranje user posted image . Pa pazi da ne boš vsaj 14 dni po posegu dvigovala nič težkega.
Sm si pa takoj po odstranitvi šivov (in še sedaj) mazala rane z bepantenom plus ali pa z ognjičevim mazilom, da se je vse hitreje zacelilo in da ne bo preveč videt brazgotinic.
Do zdaj (skoraj 4 mesece po operaciji) še nisva zagledala user posted image .
Upanje vedno umre zadnje user posted image

_____________________________

Otrok je ljubezen v vidni obliki.

(odgovor članu Mončica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čakalna doba na operacijo
5.3.2009 20:25:52   
Klavirka
Hej punce,

sem nova na forumu in me zanima, če je kakšno pravilo v katerih dnevih ciklusa se dela laparoskopija. Jaz sem naročena za konec tega meseca, ko bo moj 26. dan ciklusa. A je to normalno? Mislila sem da se laparoskopija izvaja veliko prej, na pa čisto na koncu ciklusa.
Prosim za pomoč!

Klavirka :-)

(odgovor članu *elektra*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: čakalna doba na operacijo
19.3.2009 8:34:50   
opus
Pozdravljene sem nova na forumu pa bi rada povedala svojo izkušnjo. Zaradi ciste na jajčniku sem morala na laparo, čakala bi 6 mesecev, ker pa sem imela zelo hude bolečine da nisem mogla stat  so me operirali čez en teden, pa čerav so bolečine popustile, tako se je moj G odločil. Tako da čas v katerem delajo laparo očitno ni tako pomemben, ali pa zato ker sem jaz imela bolečine.

Ps. M nisem imela 2 meseca pred laparo.

(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




biba
1hruška

Kdo je biba?

mravljica (61%)

polžek (39%)


Število vseh glasov: 256

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!