|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čišča?
26.11.2004 10:01:35   
Tinca7
Od poroda je točno 14 dni, jaz pa še vedno krvavim. Vmes se je krvavitev sicer zmanjšala in postala rjava, včerj in danes pa je spet noro. Naj povem, da se pri porodu posteljica ni popolnoma porodila, in so jo morali izpraskati. Sestra v prodnišnici mi je rekla, da zato sigurno ne bom imela težav:zmeden:.
A mislite, da bi se morala pokazat nazaj v porodnišnico, al naj še mal počakam.

Hvala za pomoč,

Tina:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   čišča?
26.11.2004 10:17:40   
darjatimci
Ti kar pokliči svojega ginekologa, da boš pomirjena.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   čišča?
26.11.2004 10:47:19   
majčica
Krvavitev se lahko znova pojavi od utrujenosti in izčrpanosti, tudi meni se je ker moj lupček ni spal ponoči...če ti ne lije močno, se lahko pomiriš. Normalno je da čišča traja 6 tednov, rdeča, rjava in nato ful dolg rumena...Tudi smaa sem občasno močneje krvavela!

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   čišča?
26.11.2004 11:53:43   
JASNA D
Men je še po petih tednih krvavo teklo...,če ne lije kot noro, si lahko po moje pomirjena!

Jasna

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   čišča?
26.11.2004 19:49:18   
Bejba
Jaz sem ornk krvavela štiri tedne, tako da je še kar nekaj "krvavih" dni pred tabo. Nič fajn, vem.

LP;Bejba

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   čišča?
27.11.2004 23:14:03   
Anja167
Meni so rekli, da če je sveža kri in to dolgo časa, potem panika, če malo časa ali če ni sveža, ni panike.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   čišča?
3.12.2004 22:33:47   
žiža
14 dni? To je še čisto OK. Kot so že omenile 6 tednov je normalno, če le ni vedno močeje in sveže. Pri meni je trajalo 5 tednov kakšen dan več kakšen pa skoraj nič. Pri 6 tednih sem imela ginekologa in me je malo zdrmala pa je spet ene dva dni teklo. Ampak pravi šok je bil par dni nazaj. Jaz začnem zopet krvaveti.... In izkaže se da imam menstruacijo??!! Halo dva meseca, pa dojim pa vse je v najlepšem redu. Ampak tale teta me ima očitno preveč rada in ne more še kakšen mesec počakat. Lahko bi kaj drugega poslala....

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   čišča?
12.12.2004 23:32:11   
sonček2*
Jst sm dost kmal po porodu nehala krvavet, potem sm pa po 6 tednih spet mal bolj, pa sm mela na srečo ravno takrat g. pa je najprej mislu, da gre za kak ostanek posteljice in bi mogla it na čiščenje, sam je UZ pokazal, da je notr vse lepo in prou in da je bla samo menstruacija. Tudi jst polno dojim, zato je menstruacija po mesecu in pol še toliko bolj nenavadna. Nimaš kej, tko je. Sm pa spet imela "kratko" menstruacijo po 10 dneh prve, tko da upam, da ni kej narobe in je pač to obdobje stvar še mal bolj neredna.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   čišča?
13.12.2004 7:41:01   
dory
Jaz sem mela sicer CR,cisca je trajala cca slabih 14 dni, dva meseca po porodu pa sem dobila ze prvo menstruacijo...pred porodom so bile nebolece in sibke, po porodu pa bolece in zelo mocne...od cetrtega meseca po porodu pa se borim z menstruacijo na 14 dni...

Cisca naj bi sem umirila v roku 6 tednov...sicer imas pa znotraj tega obdobja tudi pregled pri ginekologu...jaz bi pocakala se malo..ker po porodu ni vec isto kot prej..

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   čišča?
13.12.2004 8:04:03   
ZARA
jst punce,sem krvavela celih 8 tednov...za znort,pol pa takoj M...se ene par dni :hudicek:...

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?