|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čišča
8.5.2009 18:10:40   
PC Baby
Koliko časa po porodu (ali še bolje po CR) je vam trajala čišča? Meni se je že parkrat skoraj umirila in ni bilo cel dan nič, poem pa naenkrat spet sveža kri. sicer malo ampak vseeno se kar ne neha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čišča
8.5.2009 18:50:33   
analucija
kolko  pa je že od poroda?
jaz sem  6t še imela "čisčo" nazadnje pa ugotovili da je nekaj ostalo. pa brez vročine sem bla

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čišča
8.5.2009 20:01:01   
Netopirčy81
Vse skupaj 4 tednov.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čišča
8.5.2009 20:27:47   
zmajaz
Celih 6 tednov, potem se je nehala, čez par dni sem pa spet začela krvaveti in to ravno toliko, da se mi je zdelo preveč za čiščo in premalo za menstruacijo. Ravno takrat sem potem itak imela poporodni pregled in je rekel G, da ni M in mi je dal neke kapljice, da se je potem v par dneh krvavitev ustavila.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 8.5.2009 20:28:30 >

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čišča
8.5.2009 21:08:22   
Anonimen
Točno 6 tednov.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čišča
8.5.2009 21:23:07   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Točno 6 tednov.


isto 2 x.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čišča
8.5.2009 21:23:16   
katra55
Jaz sem imela čiščo po CR 3 tedne.
Poskusi malo več počivati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čišča
9.5.2009 8:37:37   
PC Baby
Danes je 19. dan po CR tako da izgleda da bo to še malo trajalo. Pa glede počivanja katra... moja šibka točka. ampak se bom res potrudila, ker se že z več znaki kaže, da je čas, da malo izprežem in odpočijem.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čišča
20.5.2009 8:12:36   
tia12
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Celih 6 tednov, potem se je nehala, čez par dni sem pa spet začela krvaveti in to ravno toliko, da se mi je zdelo preveč za čiščo in premalo za menstruacijo. Ravno takrat sem potem itak imela poporodni pregled in je rekel G, da ni M in mi je dal neke kapljice, da se je potem v par dneh krvavitev ustavila.


Ali so bile mogoče to SYNTOCINON kapljice?


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čišča
9.6.2009 21:25:27   
poli*
Čiščo sem imela dobre 4 tedne po p. Dva tedna za tem sem imela krvavitev 2 dni. Gin je rekla, da še malo krvavi rana od posteljice in je to povsem normalno. 

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čišča
9.6.2009 23:52:28   
Anais Nin

obakrat 8 tednov.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čišča
10.6.2009 12:09:20   
Anonimen
5 tednov, da ni bilo nikakršne sledi več na vložku.

(odgovor članu Anais Nin)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čišča
20.6.2009 1:27:29   
massylou
Prvič 5, drugič pa 6 tednov.

_____________________________

... da so največje življenjske napake: ljubezen, ki je nismo podarili, sposobnosti, ki jih nismo uporabili in sebična preudarnost, zaradi katere nismo ničesar tvegali.

M. Cholmondeley

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čišča
20.6.2009 8:38:58   
slovenka
Pri meni se je nehala nekje v 4 tednih. V 1 tednu sem že mislila, da bo konec, se je bistveno zmanjšalo, a potem vseeno nadaljevalo... Pri 6 tednih na pregledu pa je G rekla, da še ni za naredit brisa - čeprav nisem zunaj nič opazila izcedka.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čišča
20.6.2009 8:43:54   
CatJa
1. tri tedne, 2. okoli pet. CR nisem imela.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čišča
20.6.2009 16:50:36   
Najaa
Po CR sem imela čiščo cca 4 tedne. Se mi je pa včasih za par dni tudi že ustavila, pol pa na enkrat spet ulila. To je bilo takrat, ko sem manj počivala nekaj dni.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čišča
6.7.2009 12:49:22   
anchika
Prvič4 tedne zdaj pa bo kmalu 3 mesece. Danes bom poklicala G ker me je začelo skrbet. Že 100x je zgledalo da bo nehalo pa začne nazaj. Danes sem  zelo prestrašene saj mi je ven prišel en velik kos in ne vem kaj je. >Zelo se bojim
Čakam 14 uro ker dela G popoldan.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?