|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čiščenje na urgenci
18.2.2013 15:25:25   
*tedy*
Jutri zjutraj moram jit na urgenco, ker je po ss notri ostala posteljica. A mi lahko samo katera pove kakšen je tam postopek, a je splošna narkoza? KOliko časa še ostaneš tam?? A se dolgo čaka? In kako je potem doma, koliko časa moraš še počivat?

user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čiščenje na urgenci
18.2.2013 17:57:11   
Katy78
Jaz sem bila na čiščenju (v porodnišnici) ker je po porodu ostal del posteljice in sem dobila splošno narkozo, domov se je šlo pa naslednje jutro čeprav, kot sem brala kasneje po forumih, ponekod pustijo domov še isti dan.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čiščenje na urgenci
18.2.2013 18:22:35   
šrimpf
tedy, jaz sem imela kompletno čiščenje po odmrtju ploda. na urgenci so me najprej še enkrat pregledali, potem naredijo administrativni sprejem in te pošljejo na oddelek v kc, kjer počakaš na operacijo. dobiš splošno narkozo, domov pa greš še isti dan. načeloma je bolniške od 5 do 7 dni (to ti napišejo že tam), lahko pa ti jo tvoj osebni zdravnik podaljša. jaz sem bila doma 12 dni (z vikendi vred, torej 8 dni bolniške). je fajn malo več, da si tudi psihično malo opomoreš.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čiščenje na urgenci
18.2.2013 18:29:52   
*tedy*
šrimpf in katy78 ful vama hvala za odgovor.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čiščenje na urgenci
18.2.2013 18:42:36   
Anonimen
jaz sem imela tudi kompletno čiščenje po odmrtju ploda pod narkozo en dan sem bla v bolnici user posted image

(odgovor članu *tedy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čiščenje na urgenci
18.2.2013 20:06:28   
Anonimen

Jaz sem tudi imela poseg v splosni narokzi, dve uri po operaciji sem bila ze doma.

Bolniska?! Kaj pa je to z dvema majhnima otrokoma? Malo se mi je vrtelo. Prezivela sem. Nekako:)

Dobro odpravi pa vso sreco za naprej!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čiščenje na urgenci
21.2.2013 9:01:35   
*tedy*
samo da vam sporočim......zjutraj ob 7 sem bila tam , zdravnik pride šele ob 8, potem pregled, sprejem na oddelek, posege opravljajo šele od 12 naprej (itak da moraš bit tešč niti pit ne smeš) sem bila ob 13,30 na vrsti, da ne govorim da so zamenjali mapo pacienta in če ne bi bilo meni nekaj čudno k so se pogovarjali v operacijski kaj vse bodo delali in ne bi ene trikrat vprašala kaj bodo delali in potem končno ugotovijo da to ni moja mapauser posted image . Skratka potem moraš biti še 4 ure tam in ob 18.15 sem končno lahko šla domov.
Sam da je za mano..........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?