|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čigumiji, ki obarvajo jezik :(
17.1.2006 15:10:27   
piščanc
naša princeska ima sicer lepe zobke, na eni štirici, pa se ji je naredil karies, ki sicer ni bil viden, tudi ga ni bilo treba popravljati (sva bile pri zobozdravnici).

pa je hotela čigumije, ki pobarvajo jezik v modro in POBARVAL SE JI JE TUDI ZOBEK!!!!!

zobozdravnica je rekla, da je barva prišla v zobek, kjer je bil karies. vrtala ji ni, ker je rekla, da je premalo kariesa in bi zvrtala cel zobek. zdaj morava čez tri mesece na kontrolo, barva pa bo mogoče počasi izginila.

NO, JAZ JIH NE KUPIM NIKOLI VEČ!  IN JIH TUDI NE PRIPOROČAM NIKOMUR.

_____________________________

iz malega zraste veliko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čigumiji, ki obarvajo jezik :(
17.1.2006 15:30:10   
brina_3
čigumij obarvajo zobe tudi če so nečisti.....vem doživela primer v šoliuser posted image
malo kariesa pa tudi ni bau bau saj pomojem mnenjuuser posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čigumiji, ki obarvajo jezik :(
17.1.2006 17:20:39   
atinav
Joj piščanc...men so pa te čigumiji res zakon...vsi te čudno gledajo pol jim pa še pokažeš jezikuser posted image !!!

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čigumiji, ki obarvajo jezik :(
17.1.2006 19:05:41   
KODA
A so to Huba bubba.Naš tastarejši mi je to omenil,da je te žvečilke videl pri sosedovem fantiču.Naš je star 5 let,pa še ne ve,kaj je to žvečilka,pa tudi ne teži zanje.
Nikoli mu jih nismo dajali.


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čigumiji, ki obarvajo jezik :(
17.1.2006 19:41:40   
CIPRESA
Jaz sem pa tok jezna nanje, skos sem žvečla te HubaBuba, ker so mi bli najboljši pol zadnjič pa zagledam da so novi pa seveda Cipresa mora to takoj probat še predno sploh prebere "da so samo za v maškare" . In seveda med sprehodom po drugih trgovinah se ji malo čudno hkrati pa zelo zanimivo zdi ker jo vsi tako lepo gledajo in se ji nasmihajo......potem pa pridem domov pa user posted image jezik ZELEN pa še ustnice zraven...ja pol sem vedla zakaj toliko prijaznih pogledov...pomoje so mislil da sem barvo pogoltnilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čigumiji, ki obarvajo jezik :(
18.1.2006 8:09:53   
lelaval
Meni oz. mojima šolarjema so tudi ti  čigumiji zakon. user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?