|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čira čara?
12.8.2012 23:49:02   
jutranja rosa
Drage mamice in očki atopikov, niti ne vem, kako naj napišem, ker me tudi v živo postrani gledajo, če komu navdušeno razlagam o ploščici, še posebej, ker imam izobrazbo medicinske smeri. Pa vseeno, mogoče lahko komu pomagam. Ok, v želji, da pomagam kakšnemu bogemu dojenčku, malčku ali celo odraslemu z alergijo, reskiram, da me jih veliko skritizira in popljuva :)...

Sem mamica hudega atopika. Moj sinček ima alergijo na mleko, jajca, vse oreščke, sum, da je alergičen tudi na pšenico,...hospitalizirana sva bila zaradi grde urtikarije,...v glavnem, zelo hudo je bilo. Ker sinčka dojim, sem se resnično striktno držala diete, pa še vseeno so se grdi izpuščajčki, srbenje,...pojavljali. Enkrat, po agrumih, drugič po piščančjem mesu,...zaradi vseh omejitev pri hrani se mi je že mešalo......potem sem odkrila čudežno ploščico, na katero položim večino hrane, ki jo zaužijem in ima sinček skoraj popolnoma lepo kožico. Res je, da ga še vedno velikokrat mažem z negovalno kremo, včasih potrebujemo tudi še Advantan, če ploščice nimam seboj in kaj sumljivega pojem,..a v glavnem sva s sinčkom že skoraj pozabila na alergijo. Priznam, sliši se čudno, a pri meni deluje. Včasih se pregrešim z belo kavo ali čokolado, ki jo položim na ploščico, predno jo pojem, in se izpuščaji ne pojavijo več. Karkoli je in kakorkoli deluje, sem presrečna, da sem jo odkrila. Če koga zanima, naj me kontaktira na zs, mogoče se lahko zmenimo tudi za izposojo, saj sem sama tako navdušena, da bom naročila še več teh ploščic. Toliko čisto na kratko, za tiste, ki bi vas utegnilo zanimati, ostali se nasmejte in si mislite, da je to samo čira čara....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čira čara?
13.8.2012 11:58:31   
ribica.
nam je čira čara naredil bioenergetik :) težav ni več

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čira čara?
13.8.2012 21:04:25   
jutranja rosa
SUPER!!!! Sem vesela za vas. Tale ploščica ne odpravi alergije, ampak vpliva na hrano, da le-ta v telesu ne povzroči alergije. Si ne znam razložiti kako deluje, ampak deluje :).

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čira čara?
14.8.2012 19:52:09   
Lantej
Zdravo!

Tudi moj sin, (ki je zdaj star 3,5 leta) ima hudo obliko atopijskega dermatitisa. Večkrat je bil že hospitaliziran zaradi tega. Težave ima že praktično od rojstva, od 3. meseca starosti naprej je na strogi dieti. Alergičen je na mleko, jajca, sojo, oreščke, pršico, živalsko dlako,... Vsakih 6 mesecev mu dodajo na seznam alergenov še kakšno stvar:-(
Poskusili smo že dosti stvari (bioresonanca, solne terapije,...) in posledično zapravili cel kup denarja, pa vedno znova doživeli razočaranje:-( Zato v "čudežne stvari" ne verjamem, dokler se sama ne prepričam (imam prav tako izobrazbo medicinske smeri).

Od kod pa ste? Zelo sem zaiteresirana za preizkus te ploščice. Mi smo iz Celja.

Hvala za odgovor in lp, Petra

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čira čara?
21.8.2012 22:03:33   
jutranja rosa
POzdravljene vse, ki ste mi pisale mail. Se kar tu opravičim, da še nisem odgovorila, ker smo bili na dopustu. V najkrajšem možnem času odgovorim vsaki posebej na ZS.

(odgovor članu Lantej)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?