|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čistilo proti prščicam
22.1.2009 21:11:26   
albert
Hojla,

imam alergijo na prišice in posledično tudi alergijsko astmo. Nekje sem zasledila, da obstaja čistilo proti pršici. Takega za oblazinjeno pohištvo že poznam, uporabljam ga za sedežno. Kupila pa bi univerzalnega s katerim bi lahko prebrisala npr. pohištvo in tla.
Pozna kdo kaj takega?

lp

p.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čistilo proti prščicam
22.1.2009 21:45:11   
malecka
Oj jaz sem na lovu z vsem kar je v zvezi s pršicami. Eno user posted image kakšno čistilo imaš to za oblazinjeno pohištvo.....

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu albert)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čistilo proti prščicam
22.1.2009 21:49:39   
kajajaka
ne poznam... Po moje je vsako močno dobro- a potem ubije tudi vse ostalo v okolici (ali vsaj škoduje) user posted image

Še najbolje se mi zdi para- vročina. Za tla tako uporabljam H2O parni čistilec, omare pa s krpo pobrišem pa navadno vodo - saj pršice so večinoma v tepihih (ven z njimi), posteljnini in postelji (posteljni vložek proti pršicam, pa vsak teden posteljnino prekuhat in 1x mesečno kovtre in povštre. pižama za v posteljjo (da je stik kože s posteljo čim manjši)
In pri nas to zadostuje. Ostalih čistil pa ne uporabljam. Para (90 -100 stopinj) uniči vse živo, ni pa škodljiva- naša mala seveda plazi po tleh, kjer se tudi njene igrače znajdejo... in se mi ne zdi prav, da bi pretirano močna čistila uporabila...

Partnerju, ki je alergičen na pršice zgoraj našteti ukrepi zadostujejo, da nima več problemov.

(odgovor članu albert)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čistilo proti prščicam
22.1.2009 22:23:34   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: albert

Takega za oblazinjeno pohištvo že poznam, uporabljam ga za sedežno.





No mene pa to čistilo še vedno zanima, pri nas so ukrepi ki jih je navedla kajajaka, še v obdelavi. Smo šele pred kratkim izvedeli za alergijo. Sam je problem ker sedežne ne bomo mogli menjat..... So prej podi na vrsti, pa prevleke,... in je to finančno prehudo breme...mogoč drugo leto.user posted image

Bi pa bilo fajn, če bi sedežno kdaj pa kdaj spucala z tem čistilom. Parni čistiles je fajn za po tleh, ne pa za oblazinjeno pohištvo...ker daš vlago in toploto, idealno za razvoj pršic..... So mi odsvetovali uporabo parnega čistilca na jogiju in sedežni.


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu albert)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čistilo proti prščicam
23.1.2009 9:42:47   
Natyy
Pri nas imava s hšerko alergijsko astmo. Poleg pršic sva alergični še na veliko drugih stvari (tudi čistila in pralne praške). Tako smo se najprej znebili preprog in dolgih zaves. Nabavili smo globinski sesalec z globinsko stepalno krtačo (na svoj pogon), tako, da resnično kvalitetno stepa. S tem sesalcem temeljito presesam žimnice in sedežno enkrat na mesec. Nabavili smo antialergijske prevleke za "kovtre in povštre". Za čiščenje radiatorjev in tal imam parni čistilec. Prah pa brišem z mokro krpo.
Tako resnično nimava večjih težav ob rednem jemanju zdravil.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čistilo proti prščicam
24.1.2009 11:49:37   
albert
Čistilo se imenuje Accari. Izdelano je na naravni osnovi eteričnega olja timijana in čajevca in ima fitoučinek na pršice. Je neškodljiv za toplokrvne živali in človeka. kupila sem ga v Sanolaborju.

lp

P.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čistilo proti prščicam
24.1.2009 22:16:21   
malecka
Hvala, albertuser posted image



_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu albert)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čistilo proti prščicam
24.1.2009 22:23:08   
Felicita
kaj/kakšen pa je to fitoučinek? ker predpona fito- se ponavadi navezuje na rastline (fitofarmacevtski proizvodi), pa google tudi ne ve kej o fito učinku...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čistilo proti prščicam
25.1.2009 21:40:33   
albert
Ej, tale fitoučinek sem dobesedno prepisala z deklaracije, ki je nalepljena na hrbtni strani pršila. user posted image

LP

P.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čistilo proti prščicam
25.1.2009 21:52:39   
Felicita
ja, sej sm tut na njihovi spletni strani zasledila to besedo... sej se nism nč direktno na koga spravla, sam tko no... zanima me user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu albert)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čistilo proti prščicam
31.1.2009 17:57:55   
s.
Sama uporabljam in dobavljam čistila naravnega izvora, tudi na bazi eteričnih olj ( univerzalno čistilo, čistilo za pomivanje in čistilo za perilo- tekoči prašek).

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čistilo proti prščicam
8.2.2009 8:13:03   
mala zirafa
Kje pa se kupi to čistilo?

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?