|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črtice?
16.6.2014 16:35:41   
krena2
huh morm poštuderat kako dodati slikce

< Sporočilo je popravil krena2 -- 16.6.2014 16:37:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: črtice?
17.6.2014 8:39:16   
krena2
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165346

(odgovor članu krena2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: črtice?
17.6.2014 9:28:18   
krena2
4 dni pred predvideno M se mi zdi da se vidi blaga črtica kaj pa ve mislite?

http://static.ringaraja.net/1108464931/big/13a3a94295d5c77851ac6bd7f1f60a21.jpg?tempid=16

(odgovor članu krena2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: črtice?
17.6.2014 9:48:34   
Jassika
Zdi se mi, da vidim nek obris, ampak zelo zeo šibek. A si anredila test z jutanjim urinom? Če hočeš bit bolj sigurna, naredi CB digital, za 100% pa krvni test. Želim ti, da si srečna user posted image

(odgovor članu krena2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: črtice?
17.6.2014 10:00:14   
krena2
ja sej to sm pač tolk pred predvideno bom naredila čez 3 dni z jutranjim pa bomo vidli :)

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: črtice?
17.6.2014 11:35:41   
jabuk
jaz tega testa ne bi upoštevala..raje naredi drug test.

(odgovor članu krena2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: črtice?
17.6.2014 21:03:00   
Night
Ko sem jaz zanosila, sem prvič delala test 5 dni pred M, in to zvečer, ker mi ni dalo miru. In je bilo nekaj takega kot pri tebi. Naslednje jutro pa že malenkost bolj jasna črtica. Delala sem pa s testi z plodnost.si, ki so zelo občutljivi. No, ta "črtica" mi zdaj lepša dneve user posted image Srečno!

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: črtice?
18.6.2014 14:25:57   
krena2
Ker meni ni dalo miru sem naredila še en test baby check in spet bleda črtica :)

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: črtice?
18.6.2014 19:30:34   
peregrina
Jaz na nobeni od treh slikc ne vidim črtice. Niti obrisa.

Ko sem jaz delala test z večernim urinom, je bila sicer šibka črtica, ampak vseeno mi ni bilo potrebno uporabit domišljije, da sem jo videla.
Počakaj na izostanek M in potem še enkrat preveri.

(odgovor članu krena2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?