|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čudna kazen
19.8.2009 19:24:56   
*alja*
Danes je moj prišel iz službe in mi začel razlagat kaj mu je sodelavka rekla.
Me je skor kap ko sem poslušala

Njena hčerka ima 4 leta (ne vem čist točno, kak mesec gor ali dol), z možem je ločena (mož ima drugo partnerko).
Rekla je da malo ko je čez dan poredna, je ne uboga ali kaj ušpiči, ji da kazen. Vse lepo in prav. Ampak kazen je večer mrzel tuš (tušira jo v čist mrzli vodi).
Pa jo moj vpraša kaj če se ti meša? Zakaj te to delaš? Kaj sploh z tem dosežeš?
Je rekla da se ful joče ko jo tušira z mrzlo vodo in da je potem tisto večer pridna.
Pa ji reče moj če ni možna druga kazen (odvzem najljubše igrače, prepoved risanke, ali kaj podobnega), pa je rekla da to najbolj pomaga in da to večkrat na teden ponovita, da se bo naučila redauser posted image .

Jaz sem rekla da bi njo trebalo vrčt pod hladno vodo in bi videla če jo to fajn (pa še večkrat ponovit, vsak drugi dan).

Sta se kar fajn skup prijela z besedami (ker moj ne more bit tiho), ampak ona še kar veselo vsem v službi isto razlagala, pa je sploh ni bilo nič sram kaj takega razlagat.user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:31:06   
pety78
OMG!!!!

Fak, pa to ne morš verjet...Ma, js bi babo vrgla pod mrzel tuš, neeee, v ledeno vodo bi jo potopila... Boga punčka mala. user posted image


_____________________________



(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:33:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Danes je moj prišel iz službe in mi začel razlagat kaj mu je sodelavka rekla.
Me je skor kap ko sem poslušala

Njena hčerka ima 4 leta (ne vem čist točno, kak mesec gor ali dol), z možem je ločena (mož ima drugo partnerko).
Rekla je da malo ko je čez dan poredna, je ne uboga ali kaj ušpiči, ji da kazen. Vse lepo in prav. Ampak kazen je večer mrzel tuš (tušira jo v čist mrzli vodi).
Pa jo moj vpraša kaj če se ti meša? Zakaj te to delaš? Kaj sploh z tem dosežeš?
Je rekla da se ful joče ko jo tušira z mrzlo vodo in da je potem tisto večer pridna.
Pa ji reče moj če ni možna druga kazen (odvzem najljubše igrače, prepoved risanke, ali kaj podobnega), pa je rekla da to najbolj pomaga in da to večkrat na teden ponovita, da se bo naučila redauser posted image .

Jaz sem rekla da bi njo trebalo vrčt pod hladno vodo in bi videla če jo to fajn (pa še večkrat ponovit, vsak drugi dan).

Sta se kar fajn skup prijela z besedami (ker moj ne more bit tiho), ampak ona še kar veselo vsem v službi isto razlagala, pa je sploh ni bilo nič sram kaj takega razlagat.user posted image



Kaj je ta zenska sadist.Tamala ful joce,ona pa to vsa ponosna razlaga.Men gre na bruhanje.
Mrzel tus je fejst sok,se sama se moram fejst pripravit,da grem.In koliko casa jo potem pod vodo matra in poslusa kako jokauser posted image Pa kazen res zelo pomaga,ce jo mora parkrat tedensko ponoviti.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:33:36   
pety78
Aja, pa če bi bila jaz na mestu tvojega moža, bi ji jasno povedala, da je to mučenje otroka in ne kaznovanje. Če je ne bi premaknila, bi o tem obvestila očeta od punčke, ali pa CSD.

Govedo babje!!!user posted image Upam, da je uporabnica RR-a in da bo to prebrala.
Kar na jok mi gre, ko si predstavljam, da bi jaz mojega skoraj 4 letnika tuširala z mrzlo vodo in gledala, kako pri tem ubošček joka. user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:38:26   
*alja*
Kok časa jo ma pod vodo ne vem to mu ni rekla.
Ampak moj je rekel da je to razlagala drugima dvema na oddelku (ženskama ki imata tudi otroke-že malo starejše) pa so se z tega smejale.




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:41:47   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Kok časa jo ma pod vodo ne vem to mu ni rekla.
Ampak moj je rekel da je to razlagala drugima dvema na oddelku (ženskama ki imata tudi otroke-že malo starejše) pa so se z tega smejale.






user posted image user posted image user posted image babe neumne,res boga deklica,ja prou fino,da je kazen ob koncu dneva,ko sploh ne ve več zakaj je kaznovana,verjetno misli,da zato,ker se gre kopat,o marija,ta otrok bo imel doživljenske traume,kar se tiče umivanja.Bogo dete.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:41:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Kok časa jo ma pod vodo ne vem to mu ni rekla.
Ampak moj je rekel da je to razlagala drugima dvema na oddelku (ženskama ki imata tudi otroke-že malo starejše) pa so se z tega smejale.





Kje pa tvoj dela,da ima take skise za sodelavkeuser posted image ?
Bog ve,kaj vse se dela s tamalouser posted image Jaz bi kar otrokovem ocetu povedala.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:44:24   
Anonimen
CSD zihr

nimam beseduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:44:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Kok časa jo ma pod vodo ne vem to mu ni rekla.
Ampak moj je rekel da je to razlagala drugima dvema na oddelku (ženskama ki imata tudi otroke-že malo starejše) pa so se z tega smejale.






user posted image user posted image user posted image babe neumne,res boga deklica,ja prou fino,da je kazen ob koncu dneva,ko sploh ne ve več zakaj je kaznovana,verjetno misli,da zato,ker se gre kopat,o marija,ta otrok bo imel doživljenske traume,kar se tiče umivanja.Bogo dete.


Lunca,prav res.Moj necak se ni hotel lase umivati,ker so mu jih vedno splakovali,da je voda kar cez ucke tekla.je bilo vedno kup dretja...kaj sele ledena-mrzla voda.Pa ja,kazen ob koncu dneva,ko sploh ne ve za kaj se gre.

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:50:02   
Splišni
O groza. Meni gre kar na jok.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:50:52   
Splišni
Kakšen je pa bivši mož? A je on normalen? Kaj pa če bi njemu nekako ppovedali? Seveda v primeru, da je vsaj ta normalen.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čudna kazen
19.8.2009 19:55:19   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kakšen je pa bivši mož? A je on normalen? Kaj pa če bi njemu nekako ppovedali? Seveda v primeru, da je vsaj ta normalen.


Ne ve kaki je bivši mož ga ni še nikoli videl, niti ne ve kje živi, ker se moj nikoli ni zanimal za neke osebne stvari sodelavk. To danes ga je pa malo dvignilo, da ni mogel bit tiho (čeprav sem mu jaz rekla da ni prav da se vmešava direkt v drugo vzgojo, ima doma zadosti za vzgajat). Ok zdaj ko sva se pa malo menila pa ga razumem da ni mogel bit tiho.




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čudna kazen
19.8.2009 21:34:04   
Anonimen
p**** psiho babjiuser posted image
Saj ne vem kaj naj rečemuser posted image

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čudna kazen
19.8.2009 21:57:52   
darja72
Tovrstno večerno tuširanje je naravnost grozljivo. Upam, da si se zmotila in dotična ženska svojo deklico le malček poškropi z mrzlo vodo.user posted image Tako bolj v opomin...

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čudna kazen
20.8.2009 7:02:18   
TRIŠ
Mislim tole pa je za prijavituser posted image babji naj sebe najprej stušira in se skulira.Grozljivo sem brez besed,uboga deklicauser posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čudna kazen
20.8.2009 8:34:11   
mojca*
halo??
če je dobesedno vse tako kot si napisala in še je kar ne misli noben prijavit na CSD....prosim posreduj podatke meni, ker jo bom jaz!!!

višek....
najbolj žalostno pa je, da bo zdaj iz tega dolga klobasasta debata, naredil konkretno pa ne bo noben nič.
kot pravim-daj meni podatke, bom ukrepala.user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čudna kazen
20.8.2009 8:37:21   
FLASK_A
kar na jok mi greuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čudna kazen
20.8.2009 8:39:49   
blaža
Enis o res bolani v glavi. Pa pojma nimajo kako otroštvo vpliva na celo življenje.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: čudna kazen
20.8.2009 10:10:30   
*alja*
Glejte jaz tega nisem vidla, niti ženske ne poznam (enkrat sem jo videla), to je ona sama razlagala.

Zdaj če to res dela, kolk časa dela, ali mal pretiravle v razlagi jaz ne vem.
Kakor koli za moje pojme ni normalna. Če to res dela je itak čist neumna, če pa to razlaga zato da se ji fajn zdi je pa tudi neumna (te ne čudno da jo je mož pustil z majhnim otrokom in odšel k drugi).


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: čudna kazen
20.8.2009 10:34:33   
zband
p............a zakaj jaz ne poznam te ženske,bi jo takoj stuširal pa ne zmrzlo ampak z .....

a ta mama misli,da bo Z tem kaj dosegla,,figo a če to ne bo pomagalo jo bo pa mal z elektriko šokirala.

to je za prijavit ustreznim službam


KUK SEM JEZEN NA TAKE LJUDIuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: čudna kazen
20.8.2009 10:50:30   
oka
Ja seveda je dete po mrzlem tušu in joku pridnouser posted image . Prej hudo prestrašeno in utrujeno od takega mučenja.
Kaj še pride? Danes tuš, jutri pretepanje...  Pa vprašam se, če ta "mama" nima mogoče še kakih drugih vzgojnih metod za poniževanje in mučenje otroka. Mater vsako budalo ima lahko otroke.

Kaj storiti? Ne vem. Mogoče stvar še enkrat preveriti, kontaktirati moža, kake druge sorodnike. Ker če je tole res (jaz se ne bi preveč zanašala, da pretirava v opisovanju, lahko je celo huje) je treba vsem pomagati.


p.s. a si ti nekoč pisala o sorodnici, ki hudo zanemarja svojega otroka?



(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: čudna kazen
20.8.2009 10:58:28   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: oka


p.s. a si ti nekoč pisala o sorodnici, ki hudo zanemarja svojega otroka?





To tudi mene zanima. Se spomnim, da se prav hlipala ob računalniku, ko sem brala o tem fantku...
Daj, povej, a se je mama od njega kaj unesla?


_____________________________



(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: čudna kazen
20.8.2009 13:55:54   
zinkazi
To ni nič drugega, kot nasilje nad otrokom. Če poznate očeta, stare starše, mislim, da bi bilo prav nekoga obvestiti. Kaj takega ne bi smel doživljati noben otrok. Res je težko dokazovati kar koli, ampak, če se mati s tem hvali, ji je potrebno dati vedeti, da je to narobe. Če ne drugega, vsaj mamo vprašati, če se zaveda, kakšno nasilje nad njeno hčerkico je to. Mogoče res obvestiti CSD.

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: čudna kazen
20.8.2009 13:56:20   
ajataja
kar na csd takoj,ampak res ne razumem takšnih staršev kako ne pomislijo kako bi bilo njim če bi jim kdo tako delal.Sicer pa če bi to pomagalo pa ne bi bilo treba tega delat večkrat na teden.user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: čudna kazen
20.8.2009 14:33:06   
lemavrica
Uff tole mi je pa dvignilo pritisk in spravlo solze v oči. Pa jaz bi tako babo namakala v ledeni vodi,da bi user posted image  babji videl kako je to. Ja boga punčka. Jaz vem da bi človka ki bi mi kaj takega povedal prijavila al na CDS brez pomislekov. Pol naj se pa tam zgovarja kaj je res in kaj ne. Ma res ima lahko vsak idiot otroke.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?