|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še en mali borec
28.12.2007 15:41:17   
Noseckica
Predvsem pohvala mamici, da je dovolila objavo v Večerovi MB zibelki. user posted image user posted image user posted image  
Se mi zdi, da se redko katera odloči za to....jaz sem dovolila objavo.......vemo pa, da je malih borcev veliko.....na žalost, vedno več.

http://www.vecer.si/clanek2007122805280011 (zadnja mamica v seznamu)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še en mali borec
28.12.2007 16:48:35   
anajmad
A ta gospa Vida?????Ja držim pesti,da bi tamali dal vse v redu skozi.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še en mali borec
28.12.2007 19:20:09   
Davana
Jaz sem tudi dovolila objavo.
Ne glede na vse, sem bila ponosna, da sem postala mamica.
In sedaj sem vsak dan bolj user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še en mali borec
28.12.2007 19:21:32   
Anonimen
Jaz pa mislim, da ni nič sramotnega roditi nedonošenčka.

(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še en mali borec
29.12.2007 17:57:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Jaz pa mislim, da ni nič sramotnega roditi nedonošenčka.


user posted image user posted image user posted image  Od kje pa tebi take ideje? Kdo pa je rekel, da je to kaj sramotnega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še en mali borec
29.12.2007 18:22:21   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica
Jaz pa mislim, da ni nič sramotnega roditi nedonošenčka.
Joj, raje ne bom nič komentirala. Si bom raje samo mislila, kar sem že zadnjič napisala.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še en mali borec
29.12.2007 19:11:14   
dodi
Kdo pa je kriv ,da se rodi nedonošenček?Sramotno kako to mislite,koliko poguma,volje in moči je potrebno,da gredo starši nedonošenčka.čez vse kar jih v nadaljnih mesecih čaka,koliko strahu prestanejo...jaz jih izredno spoštujem

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še en mali borec
29.12.2007 19:50:38   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Jaz pa mislim, da ni nič sramotnega roditi nedonošenčka.
 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako si si razlagala to sporočilo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
29.12.2007 20:17:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še en mali borec
29.12.2007 20:38:12   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa



Nosečkica - daj še mene razsvetli, kaj je bilo mišljeno pod:

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Predvsem pohvala mamici, da je dovolila objavo v Večerovi MB zibelki. user posted image user posted image user posted image   



user posted image user posted image user posted image


Auroraa, napisala sem tudi, da se mi zdi, da se redkokatera odloči za to. Vsak dan (no, ob ponedeljkih je ni) spremljam Večerovo MB zibelko, pa ne vem, če sem v celem letu zasledila pet nedonošenčkov težkih pod 2000 g.
Vem pa, da jih je bilo dosti dosti več.
 
Upam, da sem te razsvetlila.
Pa lep večer še naprej!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
29.12.2007 20:57:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še en mali borec
29.12.2007 21:12:11   
Afnica
Mislim, da so si nekatere narobe razlagale Nosečkino sporočilo.
 
Tiste, ki pa veste kdaj se odobri vpis v Večer- je to pred porodom. Vsaj mene so takrat vprašali. Pa še podpisat se moraš. No, hočem povedat to, da se verjetno takrat mamice bolj ukvarjajo s porodom in s tem kakšno bo zdravstveno stanje rojenega kot pa podpisujejo formularje za Večer. Marsikatera v strahu pred najhujšim tega ne odobri. Mislim, da to bolj izvira iz tega kot pa iz sramovanja- to bi bil nesmisel. Jaz sem odobrila. Še 2x sem se morala podpisat- bi rada videla ta podpis sedaj, ker me je blo strah ko cucka. user posted image

Mi smo bli objavljeni na torek 15.5., rodila v nedeljo.
MB-zibelka - V mariborski porodnišnici so rodile: Bernarda Kolosovski deklico (2920 g, 48 cm), Anja Mencinger deklico (3870 g, 54 cm), Lidija Marksl dečka (2820 g, 46 cm), Senada Palić dečka (4250 g, 53 cm), Sanja Šešerko dečka (2350 g, 43 cm), Tatjana Koša deklico (2860 g, 47 cm), Mateja Majhen deklico (1630 g, 39,5 cm), Elvane Rramanaj deklico (3500 g, 51 cm), Damjana Živičnjak dečka (1750 g, 41 cm) in deklico (1140 g, 36,5 cm), Jasmina Krebs deklico (3640 g, 49,5 cm), Marjeta Arčnik deklico (3310 g, 53 cm), Aida Kapetanović dečka (3890 g, 52 cm). Čestitamo.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še en mali borec
29.12.2007 21:16:27   
Afnica
Aja, pa tista, ki je na seznamu pred mano je bla moja cimra. Pa ni znala slovensko. Mi je kar pasalo, da se mi ni bilo treba pogovarjat,  ker sem bila preveč potrta. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 9:46:11   
saša80
pozdravljene!

ja tut sama mislim, da ni nič narobe, če je mati dovolila objavit rojstvo njenega nedonošenčka..sama sem rodila 10.12 dva nedonošenčka (punčka, fantek) težka 855 in 865 gramov, velika  pa 33 in 36 cm. sem pa rodila v 26 tednu..prišlo je vse na hitro, nismo pričakovali, ampak vemo, da nam bo uspelo, saj so  nedonošenčki pravi borci..  je pa za nas starše res težko in tega ne privoščim nobenemu..



(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 10:04:01   
anajmad
IZVIRNO SPOROČILO: saša80

pozdravljene!

ja tut sama mislim, da ni nič narobe, če je mati dovolila objavit rojstvo njenega nedonošenčka..sama sem rodila 10.12 dva nedonošenčka (punčka, fantek) težka 855 in 865 gramov, velika  pa 33 in 36 cm. sem pa rodila v 26 tednu..prišlo je vse na hitro, nismo pričakovali, ampak vemo, da nam bo uspelo, saj so  nedonošenčki pravi borci..  je pa za nas starše res težko in tega ne privoščim nobenemu..




Želim vam,da se čimprej pocajtate in res za dva mala borca en velikuser posted image od moje Ule,ki je bila tudi rojena v 26 T,sedaj pa je navihana dvoletnica,ki mi danes ponoči ni dala spatiuser posted image .
Res veliko poguma in volje vam osebno in vašemu partnerju in boste videla,da se bo vse sčasoma uredilo,še zmeraj se je.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 10:35:44   
dodi
Sasa80-čestitke za dve mali pikici.Držali bomo pesti,da bo vse vredu in da se mala dva čimprej izvlečeta iz najhujšega.
V novem letu vam želim vse dobro,da bi se čim prej cartali doma.
lp,dodi

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 11:48:53   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: saša80

pozdravljene!

sama sem rodila 10.12 dva nedonošenčka (punčka, fantek) težka 855 in 865 gramov, velika  pa 33 in 36 cm.


Saša80, čestitke za sinka in hčerkico. user posted image user posted image
 
Kjerkoli sta (MB ali LJ pediatrija), vedi, da sta v dobrih rokah...
.
Želim ti vse dobro v letu, ki prihaja! user posted image
 
Pa javi nam, kako mala dva napredujeta...

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 15:07:55   
saša80
punce najlepša hvala za lepe želje.
vem in verjamem, da nam bo uspelo prebrodit to najhujšo krizo v bolnišnici.. ravno pred 10 minutami sem klicala  v bolnišnico kako sta moja dva sončka (trenutno sem doma za praznike). fantek ima že 960 g, punčka nekoliko manj..skratka  sta prava borca..

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 15:42:39   
emaa
Me veseli, da napredujeta, le tako naprej. 

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 16:06:42   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: saša80

punce najlepša hvala za lepe želje.
vem in verjamem, da nam bo uspelo prebrodit to najhujšo krizo v bolnišnici.. ravno pred 10 minutami sem klicala  v bolnišnico kako sta moja dva sončka (trenutno sem doma za praznike). fantek ima že 960 g, punčka nekoliko manj..skratka  sta prava borca..



user posted image user posted image  Le pogumno naprej, mala borca. user posted image user posted image
 
Sta v MB ali v LJ? A imata drugače kakšne težave? Vem, da so prvi dnevi in tedni zelo negotovi.... Prava živčna vojna, če mene vprašaš.

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 16:48:35   
* Mateja *
Tole ko ste se gor v prvih postih dajale gleda sramovanja, blablabla. Sej to je isto kot telegrami v bolnico če rodiš nedonošenčka. A ste jih dobile? Jaz se niti najmanj nanje nisem spomnila in sem bila zelo zelo vesela ko sem jih dobila. Sej sem ja rodila, čeprav se ni vedelo kako bo!! Postala sem mama, pa naj ima mulček kilo al pa tri.  Kako je bilo pa z vami?

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 17:16:31   
Noseckica
Ja, jaz sem dobila velikooooo telegramov.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 19:42:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Tole ko ste se gor v prvih postih dajale gleda sramovanja, blablabla.


Pa dej piši v ednini prosim. Samo aspirinčica je tako napisala, kaj je pa z njo narobe, pa ne vem. user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 19:46:45   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
Tole ko ste se gor v prvih postih dajale gleda sramovanja, blablabla. Sej to je isto kot telegrami v bolnico če rodiš nedonošenčka. A ste jih dobile? Jaz se niti najmanj nanje nisem spomnila in sem bila zelo zelo vesela ko sem jih dobila. Sej sem ja rodila, čeprav se ni vedelo kako bo!! Postala sem mama, pa naj ima mulček kilo al pa tri.  Kako je bilo pa z vami?

A sem mogoče jst kaj rekla glede nedonošenčkov? Samo izjava aspirinke mi je bedna do amena in nad njo sem zgrožena. Milo rečeno.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Še en mali borec
30.12.2007 19:47:33   
Afnica
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Pa dej piši v ednini prosim. Samo aspirinčica je tako napisala, kaj je pa z njo narobe, pa ne vem. user posted image


Mislim, da je šlo samo za nesporazum in ni nič slabega mislila.
 
Glede TELEGRAMOV...jaz sem jih full dobila, voščilnic in daril zraven. Sem bila zelo vesela vsakega in te vrečke sem pol mela v posteljici, kjer bi morala biti user posted image user posted image . 

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?