|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 16:43:37   
Neža81
Dan!

Pridružujem se klubu nosečk z dvojčki. Sem v 6 tednu in že imam skrbi, namreč v 5 tednu sem začela krvavet, zato so me v bolnici obdržali en dan. Po prihodu domov sem še isti dan popoldan spet začela krvavet. Zaenkrat ne vedo vzroka krvavitve, glavno da sta user posted image user posted image  vredu. Ker sem do user posted image user posted image  prišla z zunajtelesno oploditvijo in sem trenutno nabasana s hormoni, imam jajčnike 5 krat povečane, zato me hudo hudo boli pod trebuhom. Žal se je zraven enega user posted image naredil hematon - vodna cista, zato se bo mogoče poslovil user posted image . V torek imam ultrazvok, kjer se bo baje že slišalo bitje srčkov, če bo seveda vse vredu.

Ker je to moja prva nosečnost, do katere sem potrebovala 3 leta, ujpam, da mi boste pomagale s kakšnimi nasveti. Rok poroda pa je 24.10.2007.


Prijeten preostanek sobote!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 17:34:39   
Tonchka
Iskrene čestitke za  user posted image  user posted image in upam da bo s tabo in tvojima pikicama vse v najlepšem redu. Lepo in zdravo nosečnost ti želim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 17:39:59   
eva1
superuser posted image user posted image user posted image upam da obdržiš oba user posted image user posted image ...saj ti si tista neža ki je nekaj časa nazaj redno sodelovala na RR ane?!
zdravno nosečnost ti želim!

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 18:18:11   
Neža81
Jaz sem tista neža ja, fosilka user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 18:42:37   
Udb
NEža!!! Iskrene čestitke! Pa predvsem veliko pozitivnih misli!! Se te tudi jaz spominjam od prej. DRži se!!user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 19:48:39   
bianka
Čestitam in ti želim veliko sreče.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 19:51:03   
Marogica
Neža, čestitke in bom držala pesti, da bo z obema otročkoma vse OK. Tebi pa želim mirno in neproblematično nosečnost.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 20:03:46   
smotka lonib
Neža 81! Iskrene čestitke in lepo nosečnost ti želimuser posted image user posted image user posted image !

Lep pozdrav!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 20:18:22   
lelaval
Česitke za user posted image user posted image . Držim pesti, da bo z obema vse vredu, tebi pa želim čim lepšo user posted image  s čim manj težavami.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 22:11:47   
brina_3
dvojne čestitkeuser posted image user posted image
pa mirno nosečnostuser posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 22:38:27   
guppy
user posted image user posted image user posted image  držim pesti, da bo vse OK!!!!

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
24.2.2007 23:16:09   
katipi
user posted image user posted image user posted image user posted image  Držimo pesti za vse nas user posted image !!

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
25.2.2007 10:21:08   
emaa
Čestitke in upam, da se vse v redu izteče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
25.2.2007 10:35:36   
LIDJOČKA
Čestitke user posted image user posted image  in vse lepo ti želim, pa držim pesti, da bo vse OK .

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
26.2.2007 6:27:54   
CUKRČEK
čestitam, Neža81user posted image ....nas je pa res veliko "dvojnih mamic" naenkrat. Bravo!!!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še ena nosečka z dvojčki
26.2.2007 10:02:48   
ANDREJA 75
ČESTITAM user posted image user posted image user posted image PA VELIKO SREČE!!!!

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?