|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Špikanje!
29.5.2006 20:01:17   
zorica

Sedaj zvečer me je začelo ful špikati v levem jajčniku in od časa do časa se mi zazdi, kot da bi me nekaj na rahlo, ampak res narahlo speklo v levem jajčniku.
Delava sicer na bebici in tudi prejšnji teden, ko sem imela najbolj plodne dni sva pridno user posted image ampak se poskušam ne več preveč obremenjevati s tem.Do M je še celih 10 dni.Počutje je bolj tak -tak.Krivim vreme, tudi kava mi danes zjutraj ni pasala, drugače sploh ne funkiconiram če je ne spijem, tako da sama sebe nekako prepričujem, da naj nebi mislila, kaj pa če slučajno sem,...ker sem potem samo razočarana.Ampak to špikanje pa mi res ne gre v glavo.

Kaj mislite ve, mogoče prehlajeni jajčniki ali kaj takega ?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Špikanje!
29.5.2006 20:05:33   
baguSka
Lahko pa da je tud ovulacija, pa tega ne veš!? Lahko si jih prehladila.. lahko si pa noseča... Več je pač teh možnosti...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Špikanje!
29.5.2006 20:07:13   
mala zirafa
mene je tudi ta mesec ful špikalo v takem obdobju kot tebe, zdaj pa še vedno čakam.user posted image bi morala dans dobit pa je še ni na srečo.ne smemo bit preveč pozorne na vsako malenkost ki jo občutimo.Dosti je psihičnega izvora.Želim ti da čim prej zagledašuser posted image user posted image .
lp

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Špikanje!
29.5.2006 20:13:05   
zorica

Ja jaz sem se čisto prepričala v to, da mi vedno dela vse psiha, ampak to špikanje pa me sedaj res moti.
O sem pa imela teden dni nazaj.Občasno me, se mi tako zdi, celo v maternici zaboli, kot pred M.

Pa kdo bi vedel, verjetno sem se res le prehladila,...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Špikanje!
31.5.2006 9:17:04   
florena
Dobro jutro!
Tudi mene ta teden špita kot user posted image . Po izračunu naj bi imela od 27.5. do 01.06. plodne dni. Torej s fantom sva pridno user posted image telovadila te dni. Želim si, da bi se uresničila želja in da bi dobila čez user posted image  mesecev lepo in zdravo user posted image .  M naj bi dobila 13.6. Upam, da je ne bo in da bom user posted image . Vsem želim lep sončen dan in veliko user posted image  sreče.

_____________________________

Lep dan.F.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Špikanje!
31.5.2006 10:15:26   
iwa
Ojla punce! Tud jest mam te dni plodne dni in čutim vse sorte špikov tam spodaj. Midva pridno user posted image in se poskušava ne preveč obremenjevat. Kar bo pa bo! Kakorkoli, lepo se mejte in uživajte sonček!user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Špikanje!
31.5.2006 10:53:48   
T`rdeča
Ja, lahko si zares noseča, če te špika...jaz sem to ugotovila prejšnji teden, ko sem naredila test in je bil user posted image  pozitiven!!!
Najprej so bili kakšnih 14 dni samo mehurčki po jajčnikih (hecn občutek), pol me je pa res začelo špikati, včasih ščipati.

Zdej pa čakamo na user posted image ...oz. na prvi pregled pri ginekologinji. Zaenkrat se fajn počutim!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Špikanje!
31.5.2006 11:12:18   
sonchek
T'rdeča!!!
Čestitkeuser posted image user posted image  in srečno user posted image !!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu T`rdeča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Špikanje!
31.5.2006 12:58:55   
iwa
Čestitke Tŕdeča!Pa zdravo user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Špikanje!
31.5.2006 13:05:15   
ribicau
Čestitam user posted image user posted image T'rdeča!

Jaz sem naredila test v nedeljo in je bil tudi user posted image user posted image !  Tudi jaz čakam na prvi pregled pri G! Imam ga 20.6.!

U glavnem, jaz  nisem imela nobenih znakov, razen da me je zvijalo v jajčnikih in trebuhu, ampak to me je pa tud pred vsako M, tko da glede tega vam nisem ravno v pomoč. Držim pesti tudi za vas!

LP

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Špikanje!
31.5.2006 14:44:04   
florena
Pozdravljena Tŕdeča!
Čestitam ti tudi jaz in želim ti zdravo user posted image . Me ostale bomo pa še malo user posted image  in upale na najboljše.
Srečno vsem user posted image !



_____________________________

Lep dan.F.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Špikanje!
31.5.2006 16:51:58   
mala zirafa
user posted image user posted image user posted image  novopečenimuser posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Špikanje!
31.5.2006 19:41:12   
zorica

Čestitam vsem novopečenim user posted image user posted image user posted image !!!

Kako si želim da bi se vam pridružila, pa vem da bo tudi tokrat prišla ta p.... user posted image .
Čist sem se prepričala v to, vsaj ne bom razočarana.Moram pač počakati do oktobra na prve preiskave z mojim dragim.
Trenutno se trudim se ne več obremenjevat z znaki - špikanje, ker je vse to verjetno posledica psihe.



(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Špikanje!
31.5.2006 22:05:30   
mala zirafa
Ne obupajte, upanje umre zadnje!user posted image Če ne zdaj pa prihodnjič.Vem ja, lahko je pisat.
Dršte seuser posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Špikanje!
1.6.2006 5:21:08   
zaljubljena23
Boste videle, ko boste najmanj pričakovale boste postale user posted image zato ne obupajte. T'rdeča  čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Špikanje!
1.6.2006 12:22:45   
T`rdeča
user posted image Iiiii, kok fajn da ste vesele zame!!! user posted image
Tud js vam vsem želim, da bi čimprej zibale user posted image !!!
Pol pa kr hitro na delo!!!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Špikanje!
2.6.2006 18:07:37   
zorica

Meni se sedaj že par noči sanja da imam vgnezditveno krvavitev.In ker sanje pomenijo ravno kontra, sem prepričana da me v četrtek obišče user posted image .

Prvič do sedaj imam res občutek da nisem noseča,...




(odgovor članu T`rdeča)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?