|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
29.4.2008 9:41:15   
špelin@
Mene pa zanima, če katera to bolj spremlja user posted image  
 
Vem, da so recimo v Dnevniku dnevno objavljena rojstva v LJ porodnišnici. Ima mogoče katera časopis doma in je na tekočem s temi podatki? user posted image
 
Ko sem rodila (pred devetimi in tremi leti) je bilo na tisti dan 14 novorojenčkov.
 
Kdo mogoče ve, kakšno je stanje zdaj?

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
29.4.2008 9:49:37   
Anonimen
V danasnjem dnevniku pise le za prejsnji "konec tedna" - zdaj pa ne vem, a je petek + sobota + nedelja, ali samo sobota + nedelja. Je pa 49 rojenih otrok. Jutri bo pisalo za ponedeljek oz. za danes.

Lp

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
29.4.2008 10:10:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR
V danasnjem dnevniku pise le za prejsnji "konec tedna" - zdaj pa ne vem, a je petek + sobota + nedelja, ali samo sobota + nedelja. Je pa 49 rojenih otrok. Jutri bo pisalo za ponedeljek oz. za danes.

Lp


O, hvala za info user posted image  Daj mi sporoči, kaj bo pisalo jutri user posted image
 
O pišuka, 49 je tudi za 3 dni veliko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
29.4.2008 12:05:22   
MamiBom
Hja takle mamo ... baby boom user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
29.4.2008 12:27:29   
emaa
17 mesecev nazaj so bili vso oddelki polni porodnic, niso več vedlei kam kaj dat, na oddelku kjer so bile nosečke, pa so bile v sobi za dve, po tri, v sobi za tri, pa po 4. Tako, da je veliko novorojenčkov v LJ že kar nekaj časa. 

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
29.4.2008 13:36:03   
anny1
Hallo ko sem jaz rodila je bilo na tisti dan 13 porodov, jaz sem bila 13 po vrsti, koliko jih je bilo za mano ne vem vem pa da so bile ker sem rodila ob 20.01 se pravi malo manj kot 4h do polnoči.user posted image

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
29.4.2008 13:42:09   
Taula
Jaz sem bila danes zjutraj tam, pa so v roku dveh ur tri user posted image  poslali rojevati iz sprejemne direkt.user posted image  

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
29.4.2008 20:00:06   
m@j@
Jaz sem pa točno tri leta nazaj na današnji dan rodila, pa je bilo tudi noro. Sem skoraj sama rodila, babca ni dohajala hodit od ene do druge.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
30.4.2008 9:50:34   
špelin@
Punce, v ponedeljek se je v LJ porodnišnici rodilo kar 24 otrok user posted image user posted image user posted image  (12 dečkov in 12 deklic) - hvala za info, ribicaRR user posted image

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
30.4.2008 22:39:46   
Naja30
Ko se je pred 17m rodila moja hčerka, se je tisti dan rodilo 16 otrok

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
30.4.2008 23:47:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
30.4.2008 23:56:52   
emaa
metulj toliko je bilo porodov, ker dvojčka dobita isto številko, samo eden je A, drugi B, torej je otro lahko še precej več. 26.11.06 moj porod je 5185 tisto leto v Lj. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
1.5.2008 0:09:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
4.5.2008 20:11:41   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: emamair
26.11.06 moj porod je 5185 tisto leto v Lj. 


letos pa bo št. še višja, jst sm rodila sredi februarja, pa sm mela št. 833user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
9.5.2008 12:12:57   
cv3rklic4
Živjo,
nam je na MŠ v Ljubljani 24.4. psihologinja povedala, da se jih je do tistega dne v Lj. rodilo že 2000, tako da je letos očitno res kar gneča user posted image Pa še mi bomo malo pomagali, a ne?user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
18.5.2008 23:09:49   
Jo@n
Ja, bo kar držalo, sredi aprila nas je bilo 23 v enem dnevu, moja cifra poroda pa malo pod 1880...

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
19.5.2008 7:38:00   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n
Ja, bo kar držalo, sredi aprila nas je bilo 23 v enem dnevu, moja cifra poroda pa malo pod 1880...


user posted image  Ej, a veš, da se sprašujem, kam dajo toliko porodnic user posted image

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
19.5.2008 10:22:14   
Taula
Jaz sem imela št.2194user posted image
So včeraj rekli po tv da je 200 rojstev več kot lani v istem času.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
19.5.2008 10:28:10   
mika
So včeraj rekli po tv da je 200 rojstev več kot lani v istem času.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  to pa je res velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

..si bo Janša zasluge pred volitvami pisaluser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
19.5.2008 10:28:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Jaz sem imela št.2194user posted image
So včeraj rekli po tv da je 200 rojstev več kot lani v istem času.user posted image


Za primerjavo: pred 9. leti (5.5.) sem imela št. 1841, pred 3. leti (2.6.) pa 2244.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
19.5.2008 12:28:17   
Anonimen
Lani 21.3. sploh ni bilo nobene gneče. Tako mi je rekla babica in je bila zato skoraj ves čas pri meni. Je rekla, da se pa pozna okoli lune. Poznam eno, ki je bila potem v oddelku sama v sobi s 3 posteljami, pa v sosednji sobi so bile le 2 porodnici. Pa eni moji cimri so brez problema podaljšali bivanje za 2  dni, ker doma ni imela nobenega, ki bi ji pomagal pa dva majhna otroka. Sem pa imela št. poroda 1266. In kolega, ki dela na dvačni je pogledal število rojenih do sredine aprila 2007 (ker se je takrat rodila njegova hči in so vsi vpili kolk je več rojstev otrok), pa je rekel, da jih je bilo okoli 70-80 otrok več kot leta 2006 (pač do takrat)...

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
19.5.2008 13:49:02   
Ancy
Jaz sem bila letos marca na praksi v porodnem bloku in ene 3 dni recimo dopoldne nismo mel kej za počet, res u luft smo gledal pa tiste vložke po omarah filal pa čvekal........ ene par dni je blo pa tak da nis vedu komu bi pomagu pa kaj bi gledu.... nikol pa ni blo tko da bi kakšna rojevala na hodniku, tega res še nisem vidla. Več otrok je malo pred polno luno in malo kasneje, na polno luno ni bilo nevem kaj....... Drugače pa jih je od 16 do 25 na dan, tko v povprečju....... sem šla vsak dan zjutri pogledat za en dan prej user posted image user posted image user posted image user posted image
Baje je bilo najbolj polno lani februarja, da so mogli babce domov klicat, da so prišle pomagat user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
20.5.2008 17:03:40   
ZmajTolovaj
Baje je bilo najbolj polno lani februarja

Hja, spomladi se imamo najbolj radi ...
user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Št. rojstev v LJ porodnišnici - dnevno
23.6.2008 0:34:16   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

ns je vn padu 4.11.07, pa je dobil zaporedno st. 5.197 - to pomeni, da se je do takrat v povprecju rodilo nekaj manj kot 17 otrok na dan...



no jaz sem pa rodila 24.10.2007 in je moj pikec imel št. 5011...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
11.7.2008 13:03:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanci29)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?