|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še 1x herbalife
27.9.2010 11:47:04   
princeska29
v soboto sem začela hujšanje s herbalifom!!bomo videli kako bo!me pa zanima če je trenutno katera od uporabnic tega foruma tudi na programu herbalife če se mi lahko javi!!lepo prosim

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še 1x herbalife
27.9.2010 12:47:19   
kristinaj
moj mož to neki uporablja, pa neki šejkr.... ampak ne za hujšat, mu ni potreba temveč kao da bo vsaj neki pojedel pred in med službo...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še 1x herbalife
27.9.2010 13:34:55   
Anonimen
princeska29,

če smem vprašat, koliko te stane ta zadeva? sem že veliko brala in slišala o tem, in me zelo zanima. Hvala, pa srečno in čimbolj uspešno želim! user posted image

(odgovor članu princeska29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še 1x herbalife
27.9.2010 13:53:38   
princeska29
mene stane 85.16 eura
1x šejk(okus jagoda)
1x tablete multivitamin complex
1x fiber and herb tablets
pa zeleni čaj ki ga kupim v trgovini ali pa čajnici pijem zraven
upam da bo res uspešno  ; )


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še 1x herbalife
27.9.2010 14:10:55   
Naja31
Ojla,
jaz sem na herbalifu. Začela sem januarja, v dveh mesecih sem shujšala 10 kg, ampak sem se res striktno držala. Zadnje mesece se ne držim več tako striktno (jem večerje namesto šejka), pa mi tudi kilogrami ne gredo dol. Rada bi se znebila vsaj še 5 kg.
Meni je shake super ker ga imam zjutraj namesto zajtrka, ki ga drugače nikoli nimam časa pojest. Tako pa vsaj nekam dam zjutraj v usta, kar me tudi nasiti do malice.

Moja prijateljica, s katero sva skupaj začeli, pa je shujšala skupaj 17 kg. Je bila očitno bolj pridna kot jaz. user posted image .

Jaz ga priporočam, predvsem tistim ki imajo neurejene prehranjevalne navade. Je pa res precej drag, to je res.

Ni pa to samo za hujšanje, sploh ne. Poznam precej ljudi, ki šejk in vse dodatke uporabljajo, pa jim sploh ni treba hujšati. Pa tudi nekaj športnikov,ki to uporabljajo.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 27.9.2010 14:12:03 >

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še 1x herbalife
27.9.2010 15:17:45   
Sandra_26
Jaz sem z pitjem herbalife izgubila 18 kg v 2mesecih pa pol, vendar poleg drugo nisem jedla kot solate ali kakšen jogurt in polnozrnata štručka.Pila sem pa ga kakor kda, ne kao za večerjo, včasih že dopoldne. Služba je bila taka, da sem ponavadi tam spila, ker ni bilo časa jesti.

_____________________________

Taša, Masha, Tai

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še 1x herbalife
28.9.2010 9:53:51   
malecka
Moja kolegica je že kar nekaj časa na temu in po pravici povedano... za ta denar, ki ga je vložila in toliko truda pa odrekanj....ni učinka, ne tako kot bi moglo bit....


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Sandra_26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še 1x herbalife
28.9.2010 21:23:11   
stonogae

Če ne ješ nič drugega, ozirama zelo malo skujšaš s herbalife. Priporočam jejte 5x dnevno, prepolovite obroke, zamenjajte škrob z zelenjavo, pa grejo kile dol. Seveda pa je potrebno nekaj gibanja in pitja vode (2l na dan).

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: še 1x herbalife
29.9.2010 13:47:21   
Poka
70 EUR sem dala jaz za 4 kg beljakovinskega praška, ampak ne ta herbašit, ki je zelo drag in ko sem šla gledat sestavo vsebuje ful cukra, ki pa je na dieti prepovedan.

Jaz imam to za 200 obrokov po 20 g, se pravi dvakrat na dan in je za tri mesece. Seveda se zraven držim še pravilnega prehranjevanje ob vseh drugih obrokih - nekako isti princip.

Kolegica je s tem shujšala, ampak je bilo ful smešno - samo v zgornji del telesa, spodaj ne toliko in fuuul je dobila celulita - itak, cuker in ker ti skuri vse mišice, se ti potem maščoba ful pozna. Jaz sem pred leti že pila beljakovinske šejke - ker sem stalno na terenu, je to moja edina alternativa, drugače sem bolj za naravno prehrano.

Je bil pa s šejki in brez, če sem imela čas isti učinek, čes sem res pazila na prehrano. Nič celulita v enem mesecu - pa sploh nisem niti takrat bila neka ultra suhica. Ampak je pač tako, da malo telovadbe, plus beljakovine, ki so hrana za mišice, dajo super rezultate.

(odgovor članu stonogae)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: še 1x herbalife
12.10.2010 12:02:21   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

jaz sem na herbalifu. Začela sem januarja, v dveh mesecih sem shujšala 10 kg, ampak sem se res striktno držala. Z


žIVJO

A bi bila tako dobra in mi magari na zs napisala na kak način uživaš HL, da ti gredo kg dol. Ker jaz ga tudi pa mi ne gre dol. PLISSS!!!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: še 1x herbalife
13.10.2010 9:44:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Prosim da takih izjav ne daješ na net ker to ne drži.Vsak kateri zna vsaj malo brati ve da je to zeliščna prehrana in nima nič živalsik sestavin.To jejo lahko vsi otroci od 2 meseca dalj.Če ne verjameš si pa preberi na speltu.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: še 1x herbalife
14.10.2010 12:26:08   
ančkica
oj!

Jaz ga dobim danes popoldne. Sem naročila šejk, vlaknine in čaj. No bomo vidli kako bo.
a bi nardil kak seznam kdo hujša s to metodo in pisali rezultate?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: še 1x herbalife
14.10.2010 12:32:21   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: ančkica


Jaz ga dobim danes popoldne. Sem naročila šejk, vlaknine in čaj. No bomo vidli kako bo.
a bi nardil kak seznam kdo hujša s to metodo in pisali rezultate?



Jaz zjutraj najprej vzamem čaj + 2 guarani, potem pa čez 15 minut šejk + celični aktivator. Zdaj pa ne vem kaj bi še morala, da to spremenila v hujšanje. Verjetno ne bi bilo slabo, da večerni obrok nadomestila s šejkom...

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: še 1x herbalife
14.10.2010 12:34:21   
ančkica
jaz dobim danes navodila. ja upam pa da nimamo vsi drugačnih navodil. meni je rekla, da so dovolj ti trije izdelki...

ste za seznam?

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: še 1x herbalife
14.10.2010 12:36:10   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: ančkica

jaz dobim danes navodila. ja upam pa da nimamo vsi drugačnih navodil. meni je rekla, da so dovolj ti trije izdelki...

ste za seznam?



mislim, da bova sami na tej temi... Np, ja..razen kakšnih posrednikov, ki bi tole radi prodali...

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: še 1x herbalife
14.10.2010 12:41:42   
ančkica
a misliš? posrednikov je itak velik, ampak tle jih pa ne rabmo.
Mogoče pa se še kdo upogumi


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: še 1x herbalife
14.10.2010 12:48:05   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: ančkica

a misliš? posrednikov je itak velik, ampak tle jih pa ne rabmo.
Mogoče pa se še kdo upogumi




sej mene ne bi nič motilo, če bi posredniki svetovali user posted image , ne pa da bi na vsak način radi samo prodali.... Oglasi se mi na mail, daj mi svoj mail pa ti povem.... user posted image

Kakšen pa imaš plan? Samo zjutraj ali še zvečer? Aja, verjetno še ne veš točno, a ne?

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: še 1x herbalife
15.10.2010 15:13:25   
a&m
Ali niste dobile jedilnika tam kjer ste kupile, oz. kako pravite posrednika:))

V to ceno je vštet jedilnik plus follow up!

Ne morete kar nekaj po svoje jest in kombinirat!



_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: še 1x herbalife
15.10.2010 15:14:48   
a&m
Je pa drugače za hujšanje shake 2 x na dan + 3 obroki .

_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: še 1x herbalife
27.10.2010 18:00:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

No ali imata kaj proti distributerjem?Mi smo tu zato da vam svetujemo na pravi način ne kot delajo nekateri katerim se gre samo za zaslužek.Treba je delati profesjonalno. Če katera potrebuje nasvet ali izdelke naj mi piše:
irena.polajnar@volja.net

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: še 1x herbalife
27.10.2010 18:05:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

Vse lepo pa prav ampak mislim da bi mogla vzeti zeliščni napitek tudi zato ker ima to lastnost da topi maščobo.Ravno tako kot minerali s c vitaminom  odpravlja celulit.
Če rabiš še kaj mi piši: irena.polajnar@volja.net

(odgovor članu princeska29)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: še 1x herbalife
27.10.2010 18:08:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Prosim da se obnšaš forumu primerno in ne pluješ po nečem če nisi poskusila.Ne meči slabe luči ,ker nikoli ne veš kdaj boš potrebovala pomoč od herbalifa. Zato previdno.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: še 1x herbalife
27.10.2010 18:36:06   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Soncek

IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Prosim da se obnšaš forumu primerno in ne pluješ po nečem če nisi poskusila.Ne meči slabe luči ,ker nikoli ne veš kdaj boš potrebovala pomoč od herbalifa. Zato previdno.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





< Sporočilo je popravil sami0804 -- 27.10.2010 18:37:02 >


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: še 1x herbalife
2.11.2010 12:16:10   
ančkica
no, jaz sem sedaj 1 teden na herbalifu. počutim se ok.

Sam me pa zanima če jem prav.
Zajtrk in večerja imam šejk. Naredim si ga kr z jogurtom 1,1, ego slim vital.
nato imam dopoldne malico in ptem kosilo.
Pred kosilom vzamem 2 strjenki.
pred zajtrkom in še enkrat dopoldne pa pijem čaj, torej 2x po 2,5- to je 1 žlička mešanice.
Ali je to ok?
Kako pa deluje tisti dodatek prosti celulitu?

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: še 1x herbalife
3.11.2010 7:30:53   
kaminek
morm rečt, da jst osebno še nism probala herbalife in mi nekako te reči ne dišijo. ne vem, mogoč bi mi blo pa dobr. zdej sm se odločla za preverjen recept-manj žri in sicer v smislu slabe hrane. obroki so še vedno, sam kruh ipd. sm zreducirala.

bom pa z veseljem vas bodrila in spodbujala ter spremljala rezultate.

go, go,gouser posted image user posted image

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?