|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še katera v novembru,v LJ na operaciji ??
1.11.2005 12:05:25   
naja78
ŽIVJO.user posted image

najprej pozdravčki vsem fosilkam,sotrpinkam-user posted image  in vsem pupam nasploh.
no,naj vam povem,da se datum moje laparo in histeroskopije strmo bliža.user posted image user posted image tik tak bo 24.11..ima še katera op novembra???za 1x nism nič user posted image user posted image ,me bo pa dajal par dni prej.
če je še kaka na seznamu,se mi naj oglasi.
upam,da bo po posegu vsaj za 50% več možnosti do user posted image .čeprav berem,da ni vedno tako lepo kot vuser posted image .

punce držte pesti ,ko bom imela sveže informacije pa se takoj javim v razlago postopkov.

lp naja 78,sem kr mal user posted image user posted image user posted image ,včasih sem lohk kej lepga napisala....zdaj po 1,5 letu pa nič več.kr nimam besed.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še katera v novembru,v LJ na operaciji ??
1.11.2005 19:54:32   
nanica
Živjo,
jaz bom operirana 14 dni pred tabo.

Veliko sreče obema!user posted image

nanica

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še katera v novembru,v LJ na operaciji ??
2.11.2005 11:26:53   
larisa
Čau,
mal bom uletela v vajino temo pa vprašala kolk časa se čakale na operacijo odkar ste se naročile?
Lp larisa

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še katera v novembru,v LJ na operaciji ??
2.11.2005 18:50:29   
naja78
ojla larisa.v lj je čakalna doba od 1-4 mesecev.odvisno kolk se pobrigašuser posted image .jaz sem imela željo biti perirana novembra in so mi željo izpolnili.če jo bom dočakala pa drugo.vse je odvisno,kdaj in kako ti variira user posted image  v mesecu.

nanica glej da sporočiš.user posted image user posted image user posted image ,evo ti za srečo.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še katera v novembru,v LJ na operaciji ??
7.11.2005 21:31:41   
korenček
Pozdravček pupe !
sem nova na tem forumu,in vam moram povedat da mi je zelo všeč.
pupike jaz sem že imela histeroskopsko op. prejšni mesec v lj. pri dr.Tomaževiču. No ja saj veste ni bilo hudega je pa malo neprijetno,če ti štafnajo tam spodaj.Moj problemček pa je takle:leta 1995 sva z možem načrtovala otročička in sva čakala 2 leti potem pa sem bila nosečkajavascript:void(AddText('user posted image ')) in rodila se nama je zdrava in vesela pupika stara je 7 let ampak sva se matrala po njej 4 leta tak sem zdaj bila na op. in upam ,da bom kmalu spet nosečka.

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?