|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šok da dol padeš
28.1.2008 20:40:44   
lotty4
Pozdravljene mamice

Danes popoldne sem padla v depresijo, zaradi moževe "žlahtnice", ki je bila že celo nosečnost proti, da se nama rodi punčka, ker sem ji izbrala ime Lucija, mož je za sina izbral Nejca.
In danes ko je prišla na obisk mi je me dojenjem male Lucije rekla: " Cel razred sem nagovorila, da je držal pesti, v času rojevanaja, da bi se rodil Nejc, pa se ni. Pa tko smo jih držal."user posted image user posted image user posted image
Jaz sem popolnoma onemela, sedaj pa sploh ne morem ustaviti solz, ki mi lijejo po licih kot iz škafa. Pa punčka je res fletna, pravi cukr jeuser posted image , ona bi pa Nejca, ker sem izbrala tako grdo ime.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:42:01   
Anonimen
Ni normalna.

(odgovor članu lotty4)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:42:54   
Anonimen
Pa je nista mogla ti ali tvoj dragi utišat? user posted image  Jaz bi ji gobec user posted image .

(odgovor članu lotty4)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:42:55   
Naja30
Ah eni pa res znajo. Če je tako butasto izustila, je s tem samo pokazala, kje je in ti se ne sekiraj za to. Sploh ne zdaj, ko dojiš in ne rabiš frustracij in vsega tega. Lucija je prav lepo ime, sploh pa je najbolj pomembno, da je všeč vama z možem.
Moja sestrica je tudi lucija user posted image

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:43:01   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko se bodo solze ustavile, se vprašaj, če je vredno jokati zaradi take b***
Važno da ste zdaj družinica. Oseba, ki te spravlja v slabo voljo pa ne rabi bit v tvoji okolici. Zavoljo tebe kot mamice, ki doji, in zavoljo tvojega otroka.user posted image
Ime je pa prav čudovito.user posted image

(odgovor članu lotty4)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:43:09   
Anonimen
Zarad ene žlahtnice se pa res ne boš mende sekirala?

Pa kaj če je to njej grdo? Pa naj si omisli svoje otroke pa daje njim imena ki ji bodo všeč. Ti boš pa svojim dala, tisto ime, ki bo všeč tebi, a ne?

Pusti babo zmešano.

Lucija pa je tudi meni res lepo ime.

(odgovor članu lotty4)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:45:24   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

Pozdravljene mamice

Danes popoldne sem padla v depresijo, zaradi moževe "žlahtnice", ki je bila že celo nosečnost proti, da se nama rodi punčka, ker sem ji izbrala ime Lucija, mož je za sina izbral Nejca.
In danes ko je prišla na obisk mi je me dojenjem male Lucije rekla: " Cel razred sem nagovorila, da je držal pesti, v času rojevanaja, da bi se rodil Nejc, pa se ni. Pa tko smo jih držal."user posted image user posted image user posted image
Jaz sem popolnoma onemela, sedaj pa sploh ne morem ustaviti solz, ki mi lijejo po licih kot iz škafa. Pa punčka je res fletna, pravi cukr jeuser posted image , ona bi pa Nejca, ker sem izbrala tako grdo ime.
Ta ženska pri meni ne bi v tem življenju (niti v katerem od naslednjih, da ne bo pomote) prestopila več praga. Pa polubčkej punčko...brez dvoma je lepa, saj je tvoja.

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:46:01   
lukec
To je za mene nenormalno in totalno nezrelo obnašanje, mislim, da si je zaslužila kakšno krepko na svoj račun. Ime pa je zelo zelo lepo. Ne sekiraj se in uživaj v materinstvu.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:49:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ta ženska pri meni ne bi v tem življenju (niti v katerem od naslednjih, da ne bo pomote) prestopila več praga.

Če bi se ozirala na mnenja njegovih sorodnikov, jaz niti zanosit ne bi smela, ker nisva poročena, onadva pa sta. Ta ženska v roku dveh let ni več prestopila mojega praga.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:54:03   
Anonimen
Ta pa definitivno ni gladka. In zaradi takih se nam ni potrebno sekirat ali celo jokati. Mislim, sploh je škoda vsakega trennutka, da razmišljaš o njej. In ja, tudi jaz bi jo dala na totalen ignore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:54:28   
Anonimen
A joj... in taki ljudje vzgajajo in poucujejo otroke???
Res nima ona cist spucano podstreho...
Ti se pa ne sekiraj... zaradi  takih.

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:57:46   
MAŠKA
Cel razred sem nagovorila, da je držal pesti, v času rojevanaja, da bi se rodil Nejc, pa se ni. Pa tko smo jih držal."


Če prav razberem iz tegale teksta, je to izjava nekega otroka, ki še sigurno ni mamica in se ji sploh ne sanja, da te tekšna izjava prizadene. Nima smisla si otrokovih izjav jemati k srcu, marsikdaj izblebetajo kakšno neumno.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:59:00   
ankhesenpaaten
ja tudi take se najdejo

ko je setra 1. rodila, jo je soseda vprašala, če ne bi dala dojenčka njej, ker ona ne more imet otrok, da saj ona bo lahko naredila novega user posted image .....še danes nevem če je ženska mislila resno - pritegnjena je že dovolj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:59:01   
ankhesenpaaten
ja tudi take se najdejo

ko je setra 1. rodila, jo je soseda vprašala, če ne bi dala dojenčka njej, ker ona ne more imet otrok, da saj ona bo lahko naredila novega user posted image .....še danes nevem če je ženska mislila resno - pritegnjena je že dovolj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:59:01   
ankhesenpaaten
ja tudi take se najdejo

ko je setra 1. rodila, jo je soseda vprašala, če ne bi dala dojenčka njej, ker ona ne more imet otrok, da saj ona bo lahko naredila novega user posted image .....še danes nevem če je ženska mislila resno - pritegnjena je že dovolj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 20:59:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Cel razred sem nagovorila, da je držal pesti, v času rojevanaja, da bi se rodil Nejc, pa se ni. Pa tko smo jih držal."


Če prav razberem iz tegale teksta, je to izjava nekega otroka, ki še sigurno ni mamica in se ji sploh ne sanja, da te tekšna izjava prizadene. Nima smisla si otrokovih izjav jemati k srcu, marsikdaj izblebetajo kakšno neumno.


Kaj pa vem, jaz sem pa iz tega razbrala, da je učiteljica. user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 21:01:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Cel razred sem nagovorila, da je držal pesti, v času rojevanaja, da bi se rodil Nejc, pa se ni. Pa tko smo jih držal."


Če prav razberem iz tegale teksta, je to izjava nekega otroka, ki še sigurno ni mamica in se ji sploh ne sanja, da te tekšna izjava prizadene. Nima smisla si otrokovih izjav jemati k srcu, marsikdaj izblebetajo kakšno neumno.


Aja....user posted image
Jaz sem razumela kot da je ona uciteljica...

no ja ce je pa tko..da je se celo tok mlada pol pa sploh nima smisla polagat nikakrsne pozornosti na njene besede... itak je pa cist mimo udrla ze kar se vljudnosti tice pa tud ce ji ni vsec..tih bi bila!!
Res brez veze.. se sekirat

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 21:06:10   
ŠpelaP
Zaradi takih debilkotov se resnično nima smisla niti za trenutek sekirati, jeziti, pretočiti niti ene solze. Takega človeka je potrebno odpraviti z eno grdo frazo (se opravičujemuser posted image ) - Fuuser posted image You - ki jo lahko podkrepiš še z gesto... Če ne na glas, pa lahko tudi na tiho, v svojih mislih! Boš videla, da ti bo bolje! user posted image
BTW - meni je ime Lucija prav lepo ime!

(odgovor članu ankhesenpaaten)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 21:08:00   
Anonimen
Jaz sem tudi razumela, da je učiteljica. In bog nas obvaruj takih učiteljic.

ankhesenpaaten, kaj pa ti misliš?user posted image  (sori, ampak moramuser posted image user posted image user posted image ) - daj nick spremeni, mogoče je pa uročen

titleAndStar(60,0,0,false,"","") - evo, tega nisem jaz napisala, to je kar samo dodalo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 21:58:46   
Blejka26
če se prav spomnim si enkrat pisala o tem da ji ni všeč ta ime..ne oziraj se glavno da si ti srečna

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 22:10:09   
Anonimen
kdo pa je ona, da ma pravico govort kako bo tvojmu otroku ime, men je lucija všeč, pa če je teb in tvojmu možu se jst za druge sploh ne bi sekirala.. pač je ena koklja neumna k se ma v svoji bedni glavi še s tem čs ukvarjat... ne se sekirat, pa bod srečnauser posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 22:12:59   
ona
Ne sekiraj se,še posebej ne za žlahto!!!!
Živi svoje življenje in se ne obremenjuj s tem,resno!

jaz imam eno teto od mojega,kkateri sem stalno morala pazit vsako besedo kaj rečem,da jo ne kaj užalim,itd....in pred novim letom se je spet nekaj naprdnila in ponavadi sem se ji opravičevala,čeprav ji nisem nič kaj takega reklauser posted image
zdej mi je pa film počil in sem ji rekla,da naj me preprosto pusti na miru in ni treba niti hodit več k nam!!!Je gledala ko tele v nova vrata,ker ni pričakovala tega,jaz pa imam končno mir pred njo,ker mi je res ni treba prenašat....

Kaj sem hotla povedat!Da ni treba bit tiho,če je žlahta,bi se hotlo se sekirat!!!!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 22:27:25   
daka
Meni je ime všeč in tudi moji nečakinji je ime Lucija.Ne sekiraj se,Žlahtnicopa pošlji v P.M.Lp

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 23:27:37   
kaya2007
ah dej no, ko jo j.

pa lucija je lepo ime user posted image

(odgovor članu daka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: šok da dol padeš
28.1.2008 23:35:50   
Marogica
Ta tvoja žlahtnica je pa malo predolgo na soncu stala, če ne kaj hujšega..... Take neumnosti pa res ne more govoriti normalen človek. Pa kaj si ti ja nor....

Lucija je pa zelo lepo ime, tako, da veš...user posted image  Pocartaj svojo Lucijo in pozabi na brezvezne pripombe...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?