|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šola za starše
13.6.2007 5:15:44   
29 marc
hoj!
Sem v 7.tednu user posted image in naju s fantom zanima kako poteka ta šola za starše. Vem, da je še malo kmalu ampak sem slišala, da je treba bodočim očetom šolo plačat? Če veste me zelo zanima koliko? Šla bova v Lj.
Hvala!


Rok 19.01.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šola za starše
13.6.2007 7:08:10   
Freycha
Šola za starše je za oba brezplačna, jo pa mora fant obiskovati, če hoče biti pri porodu. V nekaterih porodnišnicah pa se dogaja, da mora moški vseeno nekaj malega plačati za to, da je lahko pri porodu zraven. Ne vem pa, če je to za LJ porodnišnico. Šolo za starše se pa obiskuje nekje v sedmem/osmem mesecu, saj sicer vse pozabiš. No, tako ali tako veliko pozabiš, če greš pa prej, si pa še manj zapomniš.

pa eno nevmesno vprašanje. Zakaj pa nick 29.marc? jaz imam namreč takrat rojstni dan in mi je seveda nick takoj v oči padeluser posted image

(odgovor članu 29 marc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šola za starše
13.6.2007 10:42:57   
birdy
Šola za starše ni za plačat, je pa Lj. porodnišnici treba plačat stare 4 jurje, če hoče bit partner pri porodu. Kar je mal smešen, ker če pa nima šole za starše mora pa plačat starih 6 jurjev pa je spet lahko zraven pri porodu. Tako da če partner nima velik časa za it v tole šolo  je čist brezveze.
Midva sicer hodiva oba ampak bolj zarad tega, da se mal pripraviva in kej naučiva.user posted image  Pa še mojjga je kar mal strah, če ga bo znal prijet in podobno.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šola za starše
13.6.2007 11:04:36   
TinkiBinki
Kdaj se pa gre v šolo za starše, v katerem mesecu nosečnosti?

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šola za starše
13.6.2007 15:19:39   
Freycha
Tinkibinki, samo dva posta višje sem napisala, kdaj se navadno gre v šolo za starše.....

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šola za starše
15.6.2007 6:35:38   
29 marc
hoj!
Vzdevek mam zato taki k mam takrat rojstni dan! Hvala za odgovor. Lpuser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?