|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šotor
10.12.2006 17:34:44   
viv_
Zanima me, koliko vas hodi z otroci šotorit? Kod ste že bili?

Iščem ideje, kje se je fajn potepat s šotorom ... user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šotor
10.12.2006 18:35:33   
muki1
Mi smo bili v Pakoštanih, v avtokampu Kozarica. Te zanima user posted image  user posted image  user posted image ?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šotor
10.12.2006 19:51:19   
muha1
Mi smo bili v Ladin Gaju, Logarski dolini in v kampu Zlatorog ob Bohinjskem jezeru.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šotor
10.12.2006 23:41:44   
Noel
Mi smo bili v Strunjanu.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šotor
11.12.2006 0:11:14   
Ezi
Tudi mi kampiramo, v glavnem Istra, Dalmacija.

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šotor
11.12.2006 6:51:56   
CUKRČEK
letos smo bili z šotorom in dvoletnico v Kuversadi

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šotor
11.12.2006 7:46:19   
al1*
Midva sva precej taborila, ko sva bila še sama, zdaj z otroki pa smo bili prvič lani in sicer smo šli na počitnice po Sloveniji: prvič smo prespali ob Cerkniškem jezeru pri enem kmetu, ki nas je tudi peljal z lojtrnikom okoli jezera, par dni pa smo taborili ob Kolpi.

Me pa zelo mika Korzika. Pred nekaj leti je bila sestra in je bila navdušena. Ampak verjetno bo Korzika prišla v poštev šele leta 2008. Za drugo leto imamo še ene druge plane.


_____________________________

lp


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šotor
11.12.2006 7:53:56   
Marogica
Mi ponavadi ne šotorimo, ko gremo na morje-tam imamo pač prikolico. Smo pa šli leta 2004 z "iglujem" na reko Kolpo(toplo priporočam) in v kamp v (pri) Postojnski jami. Ta starejši je bil star 3 leta, jaz pa ca 5 mesecev noseča.
Zame eno izmed lepših "potovanj". In to iz večih razlogov: ponovna ugotovitev, da ima SLovenija x-lepih kotičkov, ki jih še vedno ne poznamo in da je šotorenje za otroke "bomba". Naš ta večji je tako užival(midva pa z njim), da je to težko opisati. Seveda pa je prvi pogoj, da niste komplikatorji. Ker če ste, vam šotorenje sigurno ne bo v užitek, temveč v breme.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šotor
11.12.2006 14:19:04   
anitaz
Mi smo šli z našo (zdaj) 20 mesečnico za 14 dni na Lošinj v kamp. Bilo je super, stokrat boljše kot pa nekje v apartmaju. Edini problem, ki je lahko, je dež...ampak tud to se da preživet. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šotor
11.12.2006 15:36:04   
viv_
Marogica - saj midva sva "stara mačka", Mirna je bila pa tudi že kar nekaj po šotoru. Iščem kakšne fajn destinacije, pa če ma kdo dobre izkušnje s kakšnim kampom.

anitaz - ja, se strinjam. Meni je tudi bolj v šotoru kot v apartmaju. Pa letos smo novega nabavil, iglu z dvema spalnicama user posted image . Komej čakam da gremo kam... Ampak bom še mal čakala user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šotor
11.12.2006 16:27:23   
trixi
Ojla

mi smo tudi sodobni nomadiuser posted image ,samo žal mi je da nismo že prej šotorili in smo se ubadali z raznimi apartmaji in podobnim sruser posted image .Tako pa greš, se ustaviš kjer ti je všeč, pa če ti drug dan ni več greš naprej, pa redko da ni prostora.In otroci sploh niso ovira, ker če kdo komplicira so to samo odrasli otrokom je pa itak všeč v šotoru.Mi smo bili malo na Hrvaški, lani pa smo se usmerili na zahod tko da od zdaj naprej samo še ven-Italija,Francija ipd.Samo če bo pa vse po načrtih si pa želimo van(kombi kamper)in še malo na sever pogledat. 

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šotor
11.12.2006 16:50:32   
viv_
trixi - mi smo bili lani na Siciliji (so sličice v albumu), letos pa na Ionskih otokih (Krf, Lefkas, Kefalonija in Zakintos).



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šotor
5.1.2007 13:03:36   
Lianna
Jst sm bila lani septembra na Korziki. Vreme super, ne prevroče, morje toplo. Sva šla s trajektom iz Genove (karto prek neta kupila) in prispela v Bastio. V Sloveniji sva si kupla en mega zemljevid Krzike, si že doma približno začrtala pot in šla iz severa proti jugu, obiskala sva tudi notranjost. Plaže so zakon, vsaj za otroke. Peščene, dolge, nič gužve, kristalno čisto morje. Samo ceste so kr ovinkaste in to me je še najbolj motilo. Ljudje so zelo prijazni, vasice luštne. Uglavnem jst bi šla takoj nazaj. Če koga kej več zanima pa kr vprašajte.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šotor
5.1.2007 16:23:55   
Anonimen
Še dva predloga: Gardsko jezero, Sardinija.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šotor
6.1.2007 20:56:58   
TONČI.
Pri starosti 8m smo šotorili. Šotorimo že 16 let. Tako, da je nečak bil star 2 m ko je prvič šotoril. Smo pa v Banjolah pri Puli, na Krku,...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šotor
6.1.2007 21:01:40   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: seenamojca

Še dva predloga: Gardsko jezero, Sardinija.


Ja, za poletje imamo ogledano Sardinijo, pa ker si letos lahko to privoščimo, bomo šli septembra. A ti si bila? Sva gledala pri enih kolegih diase - kaj dosti sicer ni za videt, so pa plaže lepe. To bo pa drugo leto najbolj aktualno, da bo čim več vooooooooodeeeeeeeeeeee ...

< Sporočilo je popravil viv -- 6.1.2007 21:02:17 >


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?