|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   športni vozički
19.9.2012 9:08:47   
nejika
Prosim, če mi napišete vaše izkušnje z vozički MOON IN PIKOLO...?
Kupujemo eno športno variatno, marelo...pa mi po všečnosti pikolo veliko lepši zgleda..sam...a je tud
tko funkcionalen in ne nagaja?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: športni vozički
19.9.2012 12:53:12   
Aninchy
Mi smo imeli pikolo marelo/trikolesnik, pa smo bli od treh vozičkov s tem najbolj zadovoljni!! user posted image Po dveh otrocih je prišel k nam, pa še mi smo ga dali potem naprej, tako da res vsaka mu čast, da je zdržal! Ga pa nismo res praktično nič pazli, vozili po makedamu, mivki (na morju), čez gozd, NITI ENE težave s podvozjem ali kolesi... res, same pohvale! user posted image Tud kolegica je imela enga pikolo (šp. del in lupinica komplet), pa je bila tud ful zadovoljna. Res da ji je barva dost zbledela po dobrem letu, ampak funkcioniral je pa skos super user posted image

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nejika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: športni vozički
19.9.2012 12:54:22   
Aninchy
aja, sem pa hotla moona kupit, pa mi ni blo všeč, ker se ne da spreminjat naklona za nogice in če otrok zaspi, se mi tako "polomljen" not... mislim pa, da je bil to tudi edini minus... 

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: športni vozički
12.6.2013 15:02:39   
patuljak66
euro cart lira 3 kako ste zadovoljne tim kolicima????
tražim kolica koja su mala kad se sklope, koja imaju nulti položaj i da su trokolica. pa sam samo ta našla da odgovaraju kriterijima.
http://www.mali-vragci.si/sportni-vozicek-euro-cart-lira-3-chocolate

u ova sam se zaljubila ali imaju jedan veliki nedostatak. nemaju zaštitnu ogradicu pa se bojim da će mi mala ispasti van. sad mi recite kolko je zapravo da drška potrebna, dal igra veliku ulogu u sigurnosti djeteta ili da ipak kupim ta kolica bez obzirra na taj nedostatak????user posted image jer su stvarno minimalna kad se sklope, imaju ležeći položaj, prekrasna su mi izgledom i cijena mi je prihvatljiva
http://www.mali-vragci.si/sportni-vozicek-mutsy-spider-sand-2012

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?