|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   številke čeveljčkov
17.10.2005 11:56:50   
mia-2
Zanima me koliko so imeli vaši otročki številko čeveljčkov, ko so začeli hoditi? Oče gre namreč na potovanje in bi mi jih prinesel pa ne vem kolk številko naj mu rečem. Naš mali je star 6 mesecev in ene copatke ma številko od 14-16 in so mu trenutno še prav.LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: številke čeveljčkov
17.10.2005 12:03:27   
Anonimen
hehe kdaj pa bo tvoj otrok shodil? moja je pri 13 mescih pa še mal, od kolegice pa pr 9h?

no moja ma zdej pri 15 mescih recimo 22.
pri ene 10h mescih smo ji prve čevle kupil št 19., ko je shodila pa je mela 20 recimo. je pa zlo velika punca. pri 13 mescih je merla 84 cm pa 12 kil pa pol. pa velikost noge je odvisna tut od staršev..mi mamo vsi velike noge (js 42, mož 45, moj fotr in brat 48...)

(odgovor članu mia-2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: številke čeveljčkov
17.10.2005 12:26:40   
spacey
Ulala Lara, pr vaši hiši ste pa sami big foot-erji user posted image user posted image user posted image

Tut jst se že počasi odločam za kake čevlje, ker bo naš (če bo po meni) kmalu shodil. :) Zdej ima tiste finta čeveljčke od Lumpija št. 19., pa so mu še komot .. torej tud jst se sprašujem kaj kupit oz. kakšno velikost?! user posted image Ja nč ne .. v bistu bo še najboljš, da počakam...



_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: številke čeveljčkov
17.10.2005 12:26:42   
ZARA
Ko je začela hodit (14 mes)  je imela št. 19! Zdej ji je pa v treh mesecih in pol zrasla noga za 2 številki, kar se men zdi ogromno. Torej pri 17.5 mesecih ima št. 21 ! Pa vedno mora čevelj bit vsaj eno števlko večji...
lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: številke čeveljčkov
17.10.2005 12:32:51   
jogina
Naš ko je shodil je pri 11mesecih je imel številko 20 , ampak smo kupili takoj 21 sedaj pri 20 mesecih ima pa že 25 , tako da ti svetujem da rajše počakaš.
lp

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: številke čeveljčkov
17.10.2005 12:34:39   
Anonimen
Moj je včeraj dopolnil 16. mesecev in ima big foot..24 številko čeveljčkovuser posted image user posted image user posted image
Vnaprej kupovati čeveljčke se ne izide. Vsaj pri nama ne.

(odgovor članu jogina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: številke čeveljčkov
17.10.2005 16:23:52   
Urša
Se strinjam z Gekko Junior. Nika je imela pri 14h, ko je shodila, št.19, zdej pri dobrem letu in pol pa 21.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: številke čeveljčkov
17.10.2005 21:19:10   
Anonimen
Ponavadi imajo okrog 20, ko shodijo. Posebej če je to pozimi, ko še kakšna nogavička pride notri. Prav zimske, podložene, bi jaz raje vzela 21. No, saj sem jih, in so bili ravno v redu za celo zimo (rojen marca).

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: številke čeveljčkov
17.10.2005 22:12:14   
jagoda
moj velikan ima pri skoraj 15 mesecih 23. Pri enem letu je imel 21.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: številke čeveljčkov
17.10.2005 23:22:21   
KODA
Naš Maj ima pri 5letih št.noge 31,Videk pa pri 3letih 27.Imata 2 bratranca,ki imata pr 16 letih 45številko.Kupovanje čeveljčkov v naprej se mi ne zdi smiselno,ker nikoli ne veš,koliko bo otroku noga zrasla.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: številke čeveljčkov
18.10.2005 10:29:07   
asso
Kot pravijo ostale. Kupovanje v naprej ni glih dobro. Pa še najbolje je, da ko se kupuje čeveljčke, da se jih tudi na otrokovi nogi poskusi, ker eni imajo širše, drugi ožje...
Mi pri 11,5 mesecih imamo št. 18 in to jo imamo že ene tri mesece.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: številke čeveljčkov
18.10.2005 12:45:41   
dory
Moj ma pri letu pa pol st. nogice 22, tko da mava cevelcke st.23...vnaprej cevljev ne kupujem, ker se ne splaca...

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: številke čeveljčkov
18.10.2005 12:56:50   
NinKa
Naš je pri 11 mesecih imel številko 19. Sedaj pri 21 mesecih ima nogo 24, zimske sem mu kupila že 25, ker bo imel žabice al pa nekeja debelejše zokenčke.


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: številke čeveljčkov
18.10.2005 15:57:22   
india
Pri 10tih meseci,ko je shodil je imel št.19-20. Sedaj, pri 17,5 mesecih ima št.23-24, zimske bo potreboval verjetno 24. Jaz otroku ne bi kupila čevljev brez da jih proba in stopi na nogo, če že hodi,pa še toliko manj.

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?