|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŽALOSTNA!!!!
26.12.2005 14:56:52   
pilotgirl
Ciao punce kako ste,upam da ste se mele lepo za bozič,jast se nimam ker nama z mojimuser posted image  tudi ta mesec ni uspelo. Zgleda da bo ta prekleta user posted image (prekleta.prekleta,prekleta naj bo miljonkrat) prišla jutri.
Poročajte tud tiste ki jo ne čakate okol 27 kako je z vami.

papa.žalostna majauser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ŽALOSTNA!!!!
26.12.2005 15:00:26   
yennika
Ej, pa daj no!user posted image

Kak si lahk tak sigurna, da bo jutri prišla?user posted image Mogoče pa je to znak, da si user posted image !

Mogoče je pa le ne bo!Držim pesti, da te rde grdobe ne bi bilo!user posted image

lp

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ŽALOSTNA!!!!
26.12.2005 15:45:35   
inja2
Tudi jaz nisem imela ravno lepih praznikov.

in sicer mi je user posted image , zamujala 6 dni, naredila sem, test, ki je pokazal komaj vidno user posted image , včeraj zjutraj pa sem dobila user posted image

sicer pa držim pesti zate, da je ne bo in da si nova user posted image

lp, m

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ŽALOSTNA!!!!
26.12.2005 16:13:10   
Reja
Držim pesti za user posted image .

Če ne ta mesec, pa prihodnjiuser posted image

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ŽALOSTNA!!!!
26.12.2005 16:40:03   
jasny
Tudi jaz jo preklinjam že dva dni, ker vem, da bo prišla. Še pred enim tednom sem imela dober občutek in sem potihem upala, da bom ta mesec imela najlepše darilo za božič in novo leto.
Vem, da bo prišla, če ne jutri pa pojutrišnjem, ker je izcedek obilen pa tudi tista hinavska topla bolečina v spodnjem delu trebuha jo že napoveduje. Jezna sem kot user posted image .
Dragi me tolaži, da že bo ko bo user posted image , ampak jaz imam vedno manj upanjauser posted image .

Vso srečo želim tistim, ki imajo še kaj upanja za user posted image .

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ŽALOSTNA!!!!
26.12.2005 20:03:20   
Ninika1
Draga pilotgirl....ne bodi žalostna....mogoče pa je vseeno ne bo!!!!Jaz te preklete user posted image  ne čakam 29.  Upam, da nama bo tokrat po dveh letih le uspelo....čeprav mislim vasih, da jaz ne bom očitno nikoli te sreče, da bom zagledala user posted image ...bomo videli....držimo pesti....

Lp, Ninika

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ŽALOSTNA!!!!
26.12.2005 20:23:47   
Sulfinija
Joj ne bi žalostna v teh lepih prazničnih dnevih.Tudi jaz preklinjam samo za obratno.Jaz pa jo srčmo in težko pričakujem 30.12 in samo upam,upam da me pšacka prej ne prseneti,kajti ko pride začnem jemati KT za iVF postopek.Če me bo pa packa prej presenetila ker sem prej že opazila malo rvavste sluzi pa bom komaj začela lahko jemati tabletke pri naslednji M joj groza jaz jo res želim naj pride komaj 30.12 in ne prej.
Joj da bi me vsaj enkrat ubogala.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Ninika1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ŽALOSTNA!!!!
26.12.2005 22:32:10   
KODA
Držim pesti,da ugledašuser posted image .

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ŽALOSTNA!!!!
27.12.2005 7:03:46   
Monika79
Hay Maja

Moram te potolažiti, da je moja user posted image  prišla na samo Božično jutro, a ni to lepo?
Sicer je bilo tako, da nisem ne vem kaj pričakovala, samo prav na Božično jutro user posted image  ni besede, katero bi sedaj napisala user posted image user posted image  , tako, da se ne sekiraj, sicer me res vse bolelo glava, križ .... samo močna pa ni bila, no vsaj to user posted image  , da ni iz mene teklo kot iz škafa user posted image user posted image user posted image

tako da drage moje sotrpinke, veselo na delo v novem letu 2006, če se nas že ni hotel Božiček usmiliti user posted image  - to še mu tudi moram napisati, da mi ni prinesel lepega darila za Božič user posted image user posted image

lp Moni user posted image



_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ŽALOSTNA!!!!
27.12.2005 7:08:35   
NATAŠI
No tudi pri meni ... dobiti jo moram jutri, vse kaže na to da bo prišla kar danes user posted image  Tako da srečno vsem user posted image

_____________________________

Nataši

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ŽALOSTNA!!!!
27.12.2005 11:33:16   
pilotgirl
Punce hvala za spodbudne besede,glih malo prej je prslauser posted image ,sicer le malček je tko krvavo pa trebuh me ne boli,ker me drgač sak mesec in to ful. Joj punce drage kolk jaz želim da bi vse tukaj ki si želite dobile lepa darilca. Verjemte da ce bi bla jaz boziček bi vsaka od nas dobila eno lepo pikico. Pa dej zdej pa spet še en mesec,pa men se bo utrgal. Pa že mislis da bo neki pol te pa še vsi tolazijo da je ne bo,pol pa grem zjutraj na wc in evo. Joj kdo se je spomnu te preklete preklete hudičevke! Uh kako jo sovrazim!

žalostna maja

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ŽALOSTNA!!!!
28.12.2005 7:00:03   
NATAŠI
te razumem in sem enakega mnenja, ampak taka je narava .. želim ti da bi bila čimrej vesela in srečna user posted image  in ravno tako vse ostale

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ŽALOSTNA!!!!
29.12.2005 11:33:05   
enia
jst sem tud žalostna dons, pa morm kr mal pojamrt vam, ker drugmu nimam!  user posted image
dons sem naredila še en test, negativno! kako je možno, da je bil pa prejšnji (po moje) pozitiven? očitno ni bil, ne? joj, kolk sem žalostna zdej!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ŽALOSTNA!!!!
29.12.2005 11:52:49   
pani
Buhvald in Pilotgirl verjamem da nam bo uspelo... ne smemo biti preveč žalostne...  Približuje se silvestrska noč, pa bo mogoče takrat...user posted image

Držim pesti za nas, da bomo čimprej user posted image .

Lepo se imejte vse skupaj.


(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ŽALOSTNA!!!!
29.12.2005 14:39:55   
ELCA
halo nič se ne sekiraj sej bo ko ti bo usojeno jaz bi jo morala dobiti danes pa nič nekaže še upam da ti bo čimprj uspelo samo ne misli o tem pa bo ker je veliko odvisno tudi od psihe!!  sprosti se in uživaj ker ko ti bo usojeno bo ziher user posted image

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ŽALOSTNA!!!!
29.12.2005 22:19:49   
pilotgirl
Punce hvala za spodbudo,sej vem da bo ko bo bog dal,pa upam da bo to čim prej.
sej je hudo sam prvi dan sej pol se mal potolazim zdej je pa spet normalno vse pa vem da naslednji mesec spet na fronto!!

(odgovor članu ELCA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ŽALOSTNA!!!!
29.12.2005 22:26:11   
muki1
Čao pilotka.
Jaz sem ravno predvčerajšnjim delala test, ker mi je kuzla hudičeva zamujala en teden, kar se že zelo zelo dolgo ni zgodilo. Sem že imela namišljene simptome, malo mi je bilo nekaj slabo, pa utrujena sem bila, pa prsi so me bolele, no in test je bil - včeraj pa se mi je tako ulilo, da sem komaj prišla do kopalnice.


ho ho ho....mary chrismas user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?