|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŽIVJO BABURE!
29.10.2004 15:00:59   
naja78
Ne morem in ne morem brez vas,pa pika.:)-

veste kaj sem se odločila:jaz bom kr na RR, to nima nobene zveze z :nosecka: in :duda:.

če se bo prjel se lohk prime tko in tko.a ne??
pa še preveč sem se navezala na vse pupike,ki isto razmišljajo kot jaz.:)
pa še marsikaj vem in vam lahko pomagam,tako kot ve meni.VSE STE MOJE SRČICE.:bravo:

DRŽIM :miska: za vse,ve dejte pa še zame,namreč dans sm delala test-baby c. pa je bil negativen,res pa je da mam še 12 dni pred tardečo.a sem butasta ne??:(

se zvečer al pa jutr pišemo,ker dans grem na obisk.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ŽIVJO BABURE!
29.10.2004 15:06:17   
saba
naja78

čaw, ma kake babure dej :)-:)-:)-:)- sm se praw nasmejala tvojemu naslovu

mislim da si res malo prezgodaj delala test. tudi jaz ko sem bila noseča sem ga delala 3 dni pred M. pa ni pokazal nič. Pol pa sem ga delala še enkrat na dan, ko bi mogla M. pridet, pa so bile lepe dve črtice:modri::roza:

tako da........še je časa....tudi za :sloncek::sloncek::sloncek: s fantom /možem.......vsaj meni je tako rekel G., da sem zanosila tik pred datumom prihajajoče M. - torej, na delo

lp
saba:kuza:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ŽIVJO BABURE!
29.10.2004 15:33:04   
pi
Saba zdaj si mi spet dala upanje. Jaz sem delala test v sredo pa je bil negativen :((, M pa pričakujem jutri, torej še obstaja upanje da sem mogoče :nosecka:.
Lp in lep vikend

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ŽIVJO BABURE!
29.10.2004 15:34:43   
lana 5
:bravo::bravo::bravo: Najci:bravo::bravo::bravo::bravo:


Jaz sem tako vesela:):););), da se javljas na RR, kajti kaj bi jaz brez tvojih nasvetov in tvoje dobre volje!!!!:rozica::rozica::rozica:

Ves ti , no pa seveda vse ostale ste ene lusne :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: in jaz vas imam rada.

:miska::pujs::miska::zajcek::metulj::pujs::miska: Vse to da bi cimprej zagledale:modri::roza:!!!!

Mal me skrbi da boste cez vikend malo izginile iz RR, prosim, prosim NE, namrec jaz vas bom strasansko pogresala. Zato se kaj javite.




(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ŽIVJO BABURE!
29.10.2004 15:36:32   
saba
ma joja, bodi :)- ne pa :((

dokler ni lula rdeča je vedno upanje:love::love::love:


dej dej sej bo...čene pa drugi mesec........


bom držala :miska: da bo že ta mesec praw!!!!!

jaz sem ti samo povedala kako je blo pri meni, ker sem tudi tako kot ti: 'vrgla puško v koruzo ' potem pa še enkrat CB naredila in skoraj kap od sreče

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ŽIVJO BABURE!
29.10.2004 15:46:57   
Anitka
Hoj babura!

Sem prav vesela, da si se hitro vrnila k nam. Sem ti rekla, da dolgo ne boš zdržala.

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: ZATE!

:metulj:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ŽIVJO BABURE!
29.10.2004 15:59:54   
kimi
no lahko bi vsaj:hudicek: počakala. To je bil res prekmalu test narejen če bi že kaj bilo bi se šele sedaj oplodila...ne bit nestrpna jaz za vse ki niste:nosecka: držim pesti da boste kmalu

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ŽIVJO BABURE!
29.10.2004 16:15:03   
ninca
wiiiiiiii naja is back :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

držim pestke zateeee :miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ŽIVJO BABURE!
29.10.2004 18:15:26   
naja78
čao!moje male mučače(po špansko punčice,dekleta).

vsaki 5:rozica:,10 :darilo:,dons še 1:kava: in 5000000000000000000000000000000000:pujs: za srečo.

zdaj sem hitro kidnla gor,pol pa odjahava na obisk.grem eni kolegici,ki blazno velik ve o:sloncek:,
:nosecka:in :duda:.jo kaj vprašam za nas vse.

ampak moje mučače.............a ste opazile da počasi vstopamo v 9nebesa kajti dam luliko na raženj-hahaha da nam bo vsaki v kratkem uspelo.boste vidle.pa saj smo še vse mlade,če ne zdaj pa po novem letu.

no zdaj pa hitim,jutr ma moj roj.dan in ga bom naskočila,se pa pišemo jutri.najča

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ŽIVJO BABURE!
30.10.2004 9:40:43   
Bety
Ha ha ha...sem se pa nasmejala..:love:

Ne morem jaz brez vas...tukaj je bolj živo, toplo, prijetno...:love::love::love::love::love:

Slišala sem, da je letošnje leto leto"baby boom"... neverjetno veliko število dojenčkov...pa naj bo...saj jih čakamo...:duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda:

Oglejte si ta net naslov...moj komentar je ocena 10+... http://www.visembryo.com/baby/hp.html

Vse nosečnice so zaspane, utrujene, živčne...jaz pa glih obratno...zaspim ob 22h in se zbudim ob 24h kot :rozica:...in ker se premetavam do 3h, se odločim za en hopa cupa :sloncek::sloncek:...in še-le potem zaspim...včeraj smo nazdravili z vinom...Refošk pa mladi Refošk...spila sem...hmmmm...4x 1dcl...in prav nič nisem čutila alkohola...kot da bi pila grozdni sok...kitajski horoskop kaže, da bom imela fantka...a to pomen, da bo lumper in pijanc:zmeden:... ali pa da bom dežurna vse noči..:duda:..:zmeden2:..8)...preveč filozofiram...samo včasih mam tut prav, a ne?...

No, se oglasim še kaj....

VSEM PA HVALA ZA ČESTITKE...STE RES DOBRE PRIJATELJICE...

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ŽIVJO BABURE!
30.10.2004 13:27:35   
naja78
eh ja tako je to.meni hodijo pred očmi samo še ,...........................................................................,pa saj vete,nekaj velikega,kosmatega ,,,,joj me daje,pomoje PMS.dans sem tečna ko hudič.pa samo žrem že cel dan.

se vam še javim in upam da bom boljš vole.

lana kje si??????????????

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ŽIVJO BABURE!
30.10.2004 15:52:29   
lana 5
Moja NAJCI!!!!!

Ves danes je tak dan, da smo vsi malo tecni. Po moje
tudi mene daje PMS:grrr::grrr::grrr:, kaj bi dala da :hudicek::hudicek::hudicek: ta mesec pri nama nebi bilo. A bi bile srecni, a ne Najci!!!!!9nebesa9nebesa
Jaz bi proslavljala toliko, da bi cele Domžale in LJ zvedele da sam:nosecka::nosecka::nosecka:.
Drugace pa ze cel dan nekaj delam doma pa se nic ni videti, da bi bilo kaj narejeno.

Kaj pa pocnes ti, a bos zvecer kaj na RR?????

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ŽIVJO BABURE!
30.10.2004 18:39:49   
naja78
evo me.:bravo:

mi smo pa dans mel same obiske,pa še dons ponoč sem šla ob 2 spat.bla sem pr kolegici,pa smo igral monopoli in ga malo luckal.ej moja stara sploh nism več navajena alkota,ker ga bl mal žuram zadne cajte.

ja jest upam da ne bova dobile tardeče!!!skos upam da je ne bo.pol ko nama rata greva obvezno na kako pijačko,a ne.

zdaj sem bolš volje,nažrta ko balon,skratka počla bom.kdaj morš pa ti dobit-ne dobit.??tok spremljam kaj se dogaja pri vseh mučačah da ne vem več.

mam pa že kupljen CB.A NISEM F.............??

DEJ KEJ PIŠI,UPAM DA ŠE UTEGNEM GOR.PAPA

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ŽIVJO BABURE!
30.10.2004 19:03:56   
cat
Zdravo Naja78,
ne nisi F....., k si že kupla CB. Tudi jaz mam enga že doma prštimanga:bravo:, mislim da je romed in ga imam že dva meseca v torbici, pa me je prejšnji mesec oz. na začetku tega prehitela :hudicek:, tako da ga še nisem uporabila.
Ali prav sklepam, da si letnik 78´? Če si potem sva enako stari. Fino, a ne?:)
Moji dnevi O so že mimo, zdaj pa čakanje.... na :modri:. Sva bla z mojim zlo pridna in sva kr velik :sloncek::sloncek::sloncek:!
Drugače sem bla pa tudi jaz včeraj pokonc do 3h zjutri, ker je mela moja teta rojstni dan in smo ga zunej žurale do onemoglosti, pa še alkota nisem dolg pila, tko da sem bla včeraj že po enem koktejlu dobra za cel večer:bravo:.Zjutraj je bil grozen maček:muca:, ampak sem se že pocajtala.
Upam, da ne bomo dobile :hudicek:, ker je res ne maramo in nam vedno prekriža načrte. Držim pesti za čimveč nosečk:nosecka:!
:muca:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ŽIVJO BABURE!
30.10.2004 19:26:48   
Pia73
naja 78, ti kar lepo počakaj do enega leta, ve ne rečejo zastonj, da je potrebno do takrat počakai,.... Večini uspe do enega lea in držim pesi, da boš tudi ti med njimi,...:miska::miska::miska: Preiskave, ki sledijo niso najbolj prijetne in izogni se jim, če le lahko,...
Glede ginekolokih pregledov je pa takole, tudi pri meni so ves čas govorili, da je vse o.k., sicer tudi je, no, ampak zanosim ne že 16 mesecev :zmeden: kdo ve zakaj :zmeden:! Ampak, saj bo,... V to moramo verjeti!

LP Pia73

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ŽIVJO BABURE!
30.10.2004 19:43:33   
cat
Se mi je zdelo, da sva isti letnik! No, jaz M ne pričakujem tudi tam 10. oz 11.11.! Se pišemo, adijo!:muca:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ŽIVJO BABURE!
30.10.2004 20:55:58   
lana 5
Ojla, punce!!!!

Najci jaz jo pricakujem okrog 9.11:grrr::grrr::grrr:, tako da bom se malo pocakala s CB. Ampak ga imamze doma:ups::ups::ups:
Mogoce mi pa veselo novico pove v torek moja G, ko imam kontrolo oziroma se en pregled pri njej.:zajcek::pujs::zajcek::pujs::zmeden2::zmeden2:

Ves kje sem bila pa prej???? Z mojim dragim sva sla k masi in sem molila za vse nas, da je ta mesec ne bi bili in da bi bile srecne :nosecka::nosecka::nosecka:. Ma ves jez grem vse probat, mogoce pa bo kaj pomagalo.

Ti Najci, kaj pravis na kavo ta teden???? (sreda ali petek popoldne)

Drugace pa se pocutim ne :zmeden2::zmeden::zmeden:obicajno

Vceraj oz. ze dva dni ne morem spati na trebuhu, ker me takoj zacne boleti, malo sem napeta, jest mi pase solata, ki jo drugace ne maram ampak to sigurno ni to:zmeden::zmeden::zmeden: 100% bo to PMS.

Punce a greste jutri kam na noc carovnic???

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ŽIVJO BABURE!
31.10.2004 13:12:05   
naja78
ej lanči.
res se lohk zmenva,da greva na :kava:,če ti je prav za petek.šiht končam ob 15,povabljene pa so tudi druge mučače.

hmm,glede tvojih znakov,.....pa veš da je možno,da si mogoče :nosecka:.jaz upam da bi bilo samo to,upam da nam bo Bog pomagal.tudi jaz bi šla lahko kej k maši,ker nisem bla že celo večnost.sramota.:grrr::(

no,potem morva skupi dobit in cat tudi.ampak,..................upam da je ne bo.

veš mene pa tako joške žgejo,bolijo pa včas mi kr kluva not.
jaz upam da ni to vse psihično,ker pravjo da ti hormoni podivjajo če o tem preveč razmišljamo-nosečniški simptomi,saj veš kaj mislim.


veš kaj sem sklenila.ko nam rata,al pa tudi že prej bi šle lahko na BREZJE,malo pomolčkat.meni je to do zdej zmeri palilo,pa kokrkol se sliš.kaj praviš Lanči.:metulj:?

na pregled pa res ne bom šla ker je res prekmalu.pa pišite kaj moje babe.NAJA IN VSEM :pujs::pujs::pujs:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ŽIVJO BABURE!
31.10.2004 13:37:28   
cat
Zdravo Naja78, Lanči in ostale,
Jaz glih kr gledam ponovitev oddaje Sanjski moški. Me res zanima, kAJ SE BO PA ZDEJ ZGODILO... Ja, baje že vrabci čivkajo, da je blo že vse zmenjen, da je bila Nataša že prej njegova punca:zmeden:. Zdele se glih kr peljeta oz. letita z letalom. A bosta dol skočila:bravo:?
Pa sej je to tko, mal za razvedrilo, k je tko turoben in deževen dan, glih za v postli za poležavat.
Moj je danes ponoči delal, tko da zdaj spi, potem pa greva na rojstni dan k njegovi sestrični, ima 18 let!!! Kje je že to:)-:bravo::kuza:! A ne, kako leta letijo:kuza::kuza:!
No, sem prav vesela ker nas je kr nekaj ki je ne pričakujemo na približno isti dan:bravo::bravo:!
Je veliko lažje saj se lahko skupaj tolažimo ali pa veselimo! Res je fino, tale RR. Jaz sem že prava odvisnica, in se sploh ne sekiram! Na pijačko bi pa tudi jaz šla, če mi bom le imela čas :kava::kava::rozica::rozica:! Pa še to, glede mojih znakov pa nič ne kaže niti na M niti na :nosecka:. Prav čudno, ampak ne bom se prezgodaj veselila, bom samo potihem upala... na :modri::roza:.
Lep pozdravček in se pišemo, :muca:.
Pa še en :pujs: za srečo od mene za vse punce, k ste tko fajn na tem forumu!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ŽIVJO BABURE!
31.10.2004 18:01:36   
lana 5
Najci, cat in seveda ostale:rozica::rozica::rozica:

Jaz em takoj za to da gremo v petek popoldan na kavo, ve smo povejte kjein kdaj.
Drugace pa je danes en cuden dan, z mojim sva se malo sporekla tako, da imava sedaj tiho maso:(:(:( ampak kaj cem, bo ze bolje.
No cez dve uri pa grem na telovadbo da se malo sprostim in dam iz sebe slabo voljo.

Glede Brezi, pa Naja kadarkoli ti samo povej in ze letiva.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?