|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žabe - do kdaj?
11.10.2011 13:26:07   
Brbs
Do katerega leta dajete otroku pozimi žabe pod hlače?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žabe - do kdaj?
11.10.2011 13:43:43   
zaspančka
Jaz sem odrasla pa nosim pozimi žabe pod hlačami, tako da....

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žabe - do kdaj?
11.10.2011 16:04:46   
ajataja
Naša bo novembra stara 9 pa jih še nosi ,jih pa ja nosim tud jaz ko je ful mrzlo.

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žabe - do kdaj?
11.10.2011 17:32:55   
Najaa
Mislim, da žabe niso limitirane z leti, pač nosiš jih če ti paše. Pozimi jih tudi jaz nosim.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žabe - do kdaj?
11.10.2011 18:06:50   
ThinkPink
Ko je RES mrzlo jih tudi jaz nosim, drugače pa moja stara 4 leta jih bo letos, ko bo padla tem pod 0, tudi nosila, prej pa ne.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žabe - do kdaj?
11.10.2011 20:45:13   
K_a_t_i
Naj ugibam - imaš fanta?
Naš od 3. leta dalje ne nosi več klasičnih žab. Oblečem mu "smučarsko perilo" - neke take fantovske pajkice, če me razumeš :). V vrtcu je potem samo v tem. Zgleda pa kot oprijeta trenerka. Zaenkrat še ni bilo pritožbe, da ga kdo zafrkava...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žabe - do kdaj?
12.10.2011 13:41:22   
Brbs
Imam oboje, samo fant je ta večji user posted image

verjamem, da punce nosite žabe, samo ve verjetno nosite one tanke, do 20 den, te otroške pa so pošteno debele.
Če bo fejst pod nulo, jih bo oblekel, ampak pri par stopinjah plusa (ali pa nuli) se pa že sprašujem, ali so potrebne. Drugo je, ko je otrok mali in se ne giba tako zelo, petletniki pa so že zelo živahni in morda so samo kavbojke ali debelejše hlače pri normalni zimi dovolj?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žabe - do kdaj?
12.10.2011 13:58:42   
Nika v službi
Mi debele žabe pod hlačami oblečemo, ko je res krepko pod ničlo, sicer pa ima debelejše hlače + nogavice ali izjemoma najlonke (ja, imamo punčko). Tudi sama oblečem najlonke pod hlače šele, ko je -10 in več.

Pri naši madam ob neki normalni zimi prakticiramo žabe le v kombinaciji s krilom ali ko je res ekstremno mrzlo pod hlačami.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žabe - do kdaj?
12.10.2011 14:04:13   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Mi debele žabe pod hlačami oblečemo, ko je res krepko pod ničlo, sicer pa ima debelejše hlače + nogavice ali izjemoma najlonke (ja, imamo punčko). Tudi sama oblečem najlonke pod hlače šele, ko je -10 in več.

Pri naši madam ob neki normalni zimi prakticiramo žabe le v kombinaciji s krilom ali ko je res ekstremno mrzlo pod hlačami.



Mi tudi tako. S tem, da v vrtcu smo slekli hlače in sta bili sam v žabah.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žabe - do kdaj?
12.10.2011 17:46:59   
ZARA
Stara je 7 in pol. Lani jih je imela oblečene samo ko je bil minus najhujši.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žabe - do kdaj?
15.10.2011 20:24:19   
K_a_t_i
Za boljši občutek mu navleči dokolenke - definitivno pomaga, ker ne piha pod noge. In hkrati ne pregoreva user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?