|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žabe - kdaj?
4.10.2010 19:14:17   
ThinkPink
Kdaj boste dale svojim za v vrtec žabice gor? Nimam še pravega občutka, zjutraj je precej hladno, popoldne pa ne več...
Mi jih še sicer ne dajemo, ji dam dokolenke, sem pa čisto vsako jutro v dilemi že nekaj časa...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žabe - kdaj?
4.10.2010 19:43:49   
ledenaa
Kje je še čas za žabe. Halo 

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žabe - kdaj?
4.10.2010 19:50:05   
Anonimen
Žabe pridejo zadnje. Ko gredo temperature nekje na 0 stopinjo ali manj.
Vmesna faza so žametke ali kosmatene hlače.

Ta čas se mi zdi še pretopel. Saj je šele začetek jeseni!
Res pa je, da se dneva dotikamo šele ob 8. uri.


(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žabe - kdaj?
4.10.2010 20:27:41   
tt79
Ja, pri nas tudi pridejo žabe na vrsto, ko je zunaj konstantno tudi čez dan pod 5 stopinj. V kolikor je hladno samo zjutraj, čez dan pa tja do 10 ji žabic absolutno ne oblečem.
Otroci so v vrtcu ves čas zelo aktivni in jim je zaradi žabic posledično velikokrat zelo vroče.user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žabe - kdaj?
4.10.2010 20:30:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Kdaj boste dale svojim za v vrtec žabice gor? Nimam še pravega občutka, zjutraj je precej hladno, popoldne pa ne več...
Mi jih še sicer ne dajemo, ji dam dokolenke, sem pa čisto vsako jutro v dilemi že nekaj časa...


kar daj žabice, boljš, da je toplo, kot da jo zebe. Pa kapico, ker zjutraj je res že kar mrzlo.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žabe - kdaj?
4.10.2010 20:33:40   
Dudica1
Žabe čim kasneje dam,pol ko je skoraj že sneg in minus zunaj,prej pa samo dokolenkice in kakšne toplejš podložene hlače.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žabe - kdaj?
4.10.2010 21:03:41   
melanija
Še niti eno zimo nisem mojih otrok oblačila v žabe in gor še hlače. Pa je pri nas tudi fejst mrzlo, ko zapiha ta prava burja, pa gremo ven na sprehod tudi v zelo mrzlem vremenu. Pa zaradi tega niso nič bolj bolni.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žabe - kdaj?
4.10.2010 21:18:09   
mišk
Pri ta veliki (3 leta) še ne pomislim na žabe, ta mala (17 mesecev) pa jih nosi že en mesec! Ampak sam iz tega razloga, ker samo drajsa po ritki, zato mam boljši občutek.
Ne vem, sej se tud sama sprašujem, če pretiravam?!user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žabe - kdaj?
4.10.2010 21:19:30   
zmajaz
Ravno včeraj mi mama reče: "dej povej, koliko ima ta mala številko žab, ker zdaj ji jih bom pa jaz kupila - saj je čisto ledena" Probam roke - vroče, probam noge (meča) - topla. user posted image  Ja res - "čisto ledena" je bila. user posted image   Potem sem ji pa rekla, da jaz že lahko oblečem žabe, samo kaj ji bom pa dala potem, ko bo minus - a dvojne žabe, pa dvojne hlače, pa mogoče še smučarske prek? user posted image  Pa ne bi rekla, če bi bla ta mala res vsaj hladna - je imela pa VROČE roke.

Aja - dam pa ta malemu tu in tam žabe, ker ima še dvojne take bolj poletne čisto tanke hlače za ponosit, pa so ful lepe in samo parkrat je imel oblečene in mi jih je škoda, samo so pa res pretanke za brez žab, z žabami je pa čisto super. user posted image  Če pa ima trenirkico ali bolj debele hlače pa nima žab.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 4.10.2010 21:21:03 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žabe - kdaj?
4.10.2010 21:22:40   
ZmajTolovaj
Ne še zdaj. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 8:52:23   
kristinaj
za v vrtec nikoli, ker ne bi rada da se tam skuha......

za vn pa ko bo enih 5 stopinj, če ne bosta mela podloženih hlač....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 8:56:59   
Najaa
Za žabe je še čas. Zdej res še ni tako mrzlo.
Jaz pa dam za vrtec žabe, ker ji zgornje hlače slečem in ostane v žabah. Pri tavečji so nam na začetku celo same vzg. rekle, da je tako najbolj praktično.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 9:09:50   
špelin@
Zaenkrat še ne prakticiramo žab, samo dokolenke, sem pa ravno včeraj v vrtcu videla, da je bila ena deklica v sinovi skupini (stara slaba 3 leta) v žabah in so ji čez oblekle vrtčevske hlačke.

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 5.10.2010 9:12:08 >

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 10:25:48   
livia
Za v vrtec jima ne dajem nikoli žab. Ko je zunaj sneg dan ene žabe v garderobo, pa še to vidim, da prakticirajo, da kombinezon kar čez trenirko oblečejo.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 10:28:02   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Kdaj boste dale svojim za v vrtec žabice gor? Nimam še pravega občutka, zjutraj je precej hladno, popoldne pa ne več...
Mi jih še sicer ne dajemo, ji dam dokolenke, sem pa čisto vsako jutro v dilemi že nekaj časa...


kar daj žabice, boljš, da je toplo, kot da jo zebe. Pa kapico, ker zjutraj je res že kar mrzlo.



Volga, pozabla si na šal sej veš, kako neprijetno je, če te napiha v gol vrat.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 10:31:52   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Kdaj boste dale svojim za v vrtec žabice gor? Nimam še pravega občutka, zjutraj je precej hladno, popoldne pa ne več...
Mi jih še sicer ne dajemo, ji dam dokolenke, sem pa čisto vsako jutro v dilemi že nekaj časa...


kar daj žabice, boljš, da je toplo, kot da jo zebe. Pa kapico, ker zjutraj je res že kar mrzlo.



Volga, pozabla si na šal sej veš, kako neprijetno je, če te napiha v gol vrat.


Ja, ampak vidiš pa res vsemogoče - napol zimske kape, bunde in podobno. Ne vem, kaj jim bodo dajali na glavo, ko bo pod 0. Aja, takrat verjetno sploh ne bodo šli ven, da se otroček ne prehladi.  user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 10:54:33   
ajsek
Zjutraj je sicer res hladno, ampak otrok je verjetno zunaj ravno tiste 3 minute, da ga spravite od avta do vrtca. A ni bolje, da mu je takrat malo hladno, kot da potem cel dan švica v žabah?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 13:26:21   
ThinkPink
Trenutno je zjutraj res 13 stop. že zjutraj, vmes pa je bilo okoli 5. Pri nas v vrtcu sem že 2 mamici videla zjutraj, ko sta otroku hlače dajali dol, da je bil v žabicah tam. Pri nas v vrtcu namreč ni ne vem kak toplo, pa še spat hodijo v spodnjih hlačkah in majici, hlače jim dajo dol za spanje vedno (je vzg. rekla, da je njej mimo, da v hlačah s katerimi se valjajo po peskovniku). Sprašujem zato, ker sama nimam občutka za vroče-hladno, ker meni je vedno bolj vroče kot drugim in bi komot živela pozimi ob odpretm oknu. In ko sem videla mamice v vrtcu, sem pač mislila, da je res bolj hladno, kot sem imela občutek. Ok, te pa nismo mi čudni.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 13:35:20   
*miska.mcc*
moji so v sp. majci, bombazni majici, pulover + vetrovka ali brezrokavnik ali debelejsa jopa. štunfi in hlace. brez zab, kap, salov , trakev itd.....
9 let, 7 let, 1 leto


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 13:36:16   
liliana
Jaz načeloma žabe dam hčeri takrat, ko si jih nadenem jaz.......in to je takrat, ko me začne brez žab zebsti......sedaj me še ne......user posted image

Sem se pa že spraševala tudi sama glede spanja v vrtcum če jo ne zebe......ker jih tudi pri nas slečejo......in ker sama doma tudi ne spim v tem času golih nog iz preprostega razloga, ker me zebe, tudi če sem pokrita.....se človek res začne spraševati, če nemara otroka tudi ne zebe, če spi v vrtcu z golimi nogami.......

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 13:38:05   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jaz načeloma žabe dam hčeri takrat, ko si jih nadenem jaz.......in to je takrat, ko me začne brez žab zebsti......sedaj me še ne......user posted image

Moja dva potem ne bi nikoli imela žab, ker jih sama nikoli ne nosim. user posted image

Saj v vrtcu so pa nekaj pokriti - tako da nimajo ravno čisto golih nog. Vsaj pri nas no.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 13:39:07   
*miska.mcc*
aja no, fantoma pa ze od cetrtega leta starosti ne dajem žab. edino za pod kombinezon.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 13:41:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


Saj v vrtcu so pa nekaj pokriti - tako da nimajo ravno čisto golih nog. Vsaj pri nas no.


Saj pri nas so tudi pokriti.....samo kot pravim, jaz v tem času tudi v pižami spim in ne zgolj v spodnjicah.......pa sem tudi pokrita......user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 13:42:38   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Saj pri nas so tudi pokriti.....samo kot pravim, jaz v tem času tudi v pižami spim in ne zgolj v spodnjicah.......pa sem tudi pokrita......user posted image

Ja - drži - jaz tudi. Pa z malo debelejšo oddejo, kot so oni tam. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Žabe - kdaj?
5.10.2010 13:51:02   
nananaja
Ja, ampak vidiš pa res vsemogoče - napol zimske kape, bunde in podobno. Ne vem, kaj jim bodo dajali na glavo, ko bo pod 0. Aja, takrat verjetno sploh ne bodo šli ven, da se otroček ne prehladi.

Hah jst sem zdej poiskala ene rutke, k sta obe imele antibiotik zarad vnetega ušesa, vendar sta bolj brez. Kolegice so pa dajale tatenke kape že en mesec nazaj gor.

Sicer pa pozimi dam otrokom žabe pod hlače zato, da se dobro počutijo - jih ne zebe, ne pa zato, da se ne bi prehladile. In ker je prejšnji teden starejša prosila, naj ji dam žabice, sem ji dala tanke, saj je bila malo nazaj bolna. Sicer pa je treba malo spremljat, kako je otroku, če je mržel po nogah, pač malo pomisliš na več obleke.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?