|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalostna........:(
22.9.2004 7:20:52   
anadejka
Ta nesramna :hudicek:me je spet potegnila.Najprej me je v nedeljo bolel križ in jajčniki,pa sem si mislila aha zdej se bo pa priplazila in nič ne bo.O.K.sem se sprijaznila s tem bo pa mogoče naslednji mesec.A glej ga zlomka še vedno je ni.Res mi več kot en dan nikoli ne zamuja,pa ponavadi me ful bolijo jajčniki zdaj pa od nedelje čisto nič.Poleg tega pa ko sem šla včeraj zvečer preden sem šla spat lulat,sem opazila nek čudn prozorno rdeč izcedek.Hmmmm to :hudicek:ni,ker se mi vedno pricedi čisto drugače,bolj močno.Pa sem bila spet v dvomih,kaj pa če sm res....Pa sm si rekla bom pa zjutraj naredila CB.Zbudila sem se že ob 3.00 in nisem mogla nazaj zaspat ker sem skos mislila na to in polna pričakovanja....sej veste.Pa ponovno hudo razočaranje.Prav neumno sem se počutila.Jezna sem na :hudicek:,kje je zdej ta zlodej,naj že pride,da jo bo tut čimprej konec.

Pika74:metulj:me veseli da je s tabo vse uredu,pa po moje bova šle še zaenkrat samo v dvoje na sprehod,enkrat upam da v bližnji prihodnjosti pa v štiroje,vsaka s svojo pikico pod srčkom.A mogoče že veš kdaj boš imela HSG?Če jaz ne bom dobila moje grde :hudicek:do konec tedna bom tudi zatežila svojemu G.To je sigurno kriv Klomifen,da mi zaostaja:hudicek:,prej sem imela vedno redno.

Kakorkoli že punce,zdej sm mal žalostna ampak sej popoldne ko pridem domov in objamem mojga dragega sončka bom že bolje(me je že zjutri tako lepo potolažu).
Fajn se imejte,veliko se smejte,vse tiste ki imate O veliko:sloncek::sloncek::sloncek:,vsem tistim ki čakate pa :miska::miska::miska:pa čimveč:modri::roza::modri::roza:!!!!!

Lepe pozdravčke.......andrejka76:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žalostna........:(
22.9.2004 8:26:22   
Sisy
ufffff punce verjetno je nekaj v zraku! tudi meni zamuja :hudicek: pa mi je CB pokazal negativno!:(( žalostna.....:((

no pa drug mesec....

pa pa

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žalostna........:(
22.9.2004 8:38:02   
anadejka
Sisy kdaj pa bi jo ti morala dobiti?Ja verjetno je res kej v zraku,al so pa celo serijo CB narobe nardil;).

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žalostna........:(
22.9.2004 9:06:23   
Sisy
mogla bi jo včeri dobit.....ampak jo mam tud na 35. dni (včasih) tko da še vedno malce upam da je bilo za CB prezgodi....koza ne.....;)

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žalostna........:(
22.9.2004 9:10:46   
anadejka
Ah ne Sisy nisi nobena koza.Sam ne se preveč sekirat,mogoče si res prezgodi nardila test.Upam da se ti bo še vse dobr izšlo,če pa se le privleče tista grda:hudicek:,bova lahko pa spet drugi mesec skupaj NE pričakovali,ane;)

Fajn se mej.:rozica::rozica::miska::miska::miska:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žalostna........:(
22.9.2004 9:45:53   
pika74
Ojla andrejka 76,

ne bit žalostna, sej bo ratal. Bova pa pol tok bolj špancirale v 4 9nebesa:duda::duda:9nebesa.

4.10.04 dobim izvide, pol pa pozdravimo PAP III in nato bo HSG.

Zej pa šibam naprej delat - mam mal gužve.

Pa glavo pokonc in zobe na sončenje 8)8)8)8)8) - to velja tud za ostale!!!

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žalostna........:(
22.9.2004 9:47:43   
pika74
še neki andrejka 76,

Pri zadnjem obisku pri G, mi je medicinska sestra rekla, da jemanje klomifena podaljša ciklus - zato brez panike. To je samo zaradi hormončkov.

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Žalostna........:(
22.9.2004 10:16:05   
anadejka
Thanks Pika,sam sm jezna k komi čakam da pride in gre pa da grem pol čimprej v nov boj sej veš.Držim pestke :miska:da bodo tvoji izvidi dobri.
Tut jest mam dons del,se beremo mal kasnej.
pa pa:rozica:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Žalostna........:(
22.9.2004 10:18:30   
anadejka
Tina počutim se kot da nič ne bi bilo.Nobenih znakov zaenkrat.:zmeden:Ampak to je zarad Klomifena,k men :hudicek:sigurno še pride.Ufffff kok jo bom brcnla tja v rit sam da jo zagledam!!!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Žalostna........:(
22.9.2004 13:25:17   
anadejka
No sam sporočam da se je mal prej čist tko potiho in hinavsko priplazila:hudicek:.Pa naj ji bo še ta mesec,ampak oktobra je pa res ne mislm več gledat.
Kaj pa ve punce?!Dostim :hudicek:kr mal zamuja,reeeeeessss upam,da je vsaj kšna med vami bodoča mami:duda:.

Držim :miska::miska::miska:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Žalostna........:(
22.9.2004 14:11:06   
Tina31
Žal mi je, da je šlo še zadnje upanje zate.Tudi mene že kar za ovinkom čaka, se mi zdi.Že cel dan ti zoprni krči s širjenjem v stegna.Ti kar malo zavidam, saj če ne drugega vsaj veš kje si...Jaz pa še kar vlečem to upanje, da morda pa le...navkljub -

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Žalostna........:(
22.9.2004 14:34:35   
anadejka
Hja vem to je najbl zoprn.Sovražim take dneve.Ampak sej bo.Jest se tolažim da še dobr da imamo:hudicek: vsake 28...30dni,kaj bi bilo šele če bi jo imele enkrat na leto,ufffff...pol bi šele mogle čakat.
Ja tut mene so začel grabt krči,pa sm mislila da se me bo bolečina tokrat usmilila.Ne ne taka huda in grda :hudicek:kot vedno bo.
Jest ti držim pestke:miska:,da vsaj tebi rata,čeprav ti pa tudi svetujem,da si mal rezerve vzameš,tko za vsak slučaj da ti ne bo pol preveč hudo,sej veš.

:miska::miska::miska:Lepe pozdravčke:miska::miska::miska:
pa poročaj,kako bo

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Žalostna........:(
22.9.2004 18:41:42   
Sisy
pr men pa nč....nobenih znakov da bo :hudicek:,prov niiiič :grrr::grrr::grrr: CB pa je pokazal - :grrr::grrr::grrr: jst si pa mislim dej nej že pride če glih more in to čimprej!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Žalostna........:(
22.9.2004 19:09:24   
Anitka
ANDREJKA žal mi je, da se je vtihotapila tudi k tebi. Bove pa naslednji mesec nekje skupaj poročale o :modri::duda::roza:

Z vaju dve pa še vedno :miska::miska::miska::miska::miska::miska:

Anitka:metulj:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Žalostna........:(
23.9.2004 7:08:52   
anadejka
O hvala Anitka:angel:.Ja upam da bo Oktober bolj srečen mesec za vse ki si to takooooo želimo.Bomo držale :miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?