|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Že spet o ZS-jih
23.10.2008 14:33:54   
Nogavica
Dobila sem ZS, ki ni bil namenjen meni (naslovnik je druga uporabnica).
Po mojem se to ne bi smelo dogajat, ker gre za zasebna sporočila. Resda je tokrat šlo samo za zamenjavo nalepk, lahko bi pa bila vsebina res osebna in pošiljateljici gotovo ne bi bilo prav, da berem njene poste, namenjene nekomu drugemu.

Kako to, da pride do tega?

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 15:51:45   
Šaki
mogoče se je pa kdo zmotil.jz bi vprašala nazaj.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 17:25:11   
Anonimen
naslovnik je druga oseba user posted image  resno? user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 23.10.2008 17:28:48 >

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 17:28:12   
tanikaa
Jaz pa dam avtorici prav. Ker tudi jaz si trenutno izmenjujem zelo osebne zs-je z eno uporabnico in niti najmanj mi ne bi bilo všeč, če bi kdo drug prebral moje osebne stvari. In primerjava z sms-i je neumestna. Na forumu se med seboj vsi več ali manj (virtualno) poznamo, pri sms-ih pa se ponavadi zgodi, da pošlješ čisto neznani osebi. Prav tako si preko sms-ov ne pošiljamo nekaj sto besed in celih izpovedi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 17:30:04   
tanikaa
In tudi meni se je že zgodilo, da sem dobila zs, v kateri me je ena uporabnica obvestila, da je dobila moj zs, vendar iz vsebine predvideva, da ni namenjen njej. In  res ni bil. HB sem takrat pisala zs, ki je bil povsem "nedolžen" in mi je bilo vseeno, če ga prebere vsak na forumu.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 17:35:19   
Anonimen
Torej, jaz pošljem ZS Nogavici, vpišem v prejemnika Nogavica, dobi pa ga Tanikaauser posted image  Ni logike.user posted image Računalniške.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 18:57:47   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Torej, jaz pošljem ZS Nogavici, vpišem v prejemnika Nogavica, dobi pa ga Tanikaauser posted image  Ni logike.user posted image Računalniške.user posted image


Ja, natasa77 (BTW, iz tvojega nicka sklepam, da sva soimenjakinji in isti letnici user posted image ), točno tako je bilo. Mojca je pisala ZS Nini (izmišljena imena), dobila sem ga pa jaz. user posted image
Tudi meni to ni jasno.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 19:01:00   
Leela
Tudi jaz sem dobila eno ZS sporočilo, ki najbrž ni bilo namenjeno meni. Sem pisala pošiljateljici nazaj zs, da je narobe poslala.
Jaz mislim, da se je zmotila pošiljateljica, ko je kliknila oblaček, kjer piše Z.S. namesto pri X, eno višje in tako si dobila ti.
Predvidevam, to je možno.

Mislm tudi, če so ZS ji osebne narave, da če bi jaz enega dobila mi ne bi čisto nič povedalo. Pač stvari, ki se jih pogovarja 1000 ljudi. Razen, če ni res kaj strašno pikantnega, kakšne nage fotke naprimer user posted image

< Sporočilo je popravil Leela -- 23.10.2008 19:03:11 >

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 19:09:27   
tanikaa
Ne, pri meni ni šlo za to, da bi narobe kliknila prejemnika, ker sem direkt odgovarjala na za. Torej sem pritisnila odgovori.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 19:11:37   
Anonimen
Meni je ena RR- jevka pred meseci poslala ZS v katerem mi je pisala stvari,ki so bolj delikatne. Ker ji nisem odgovorila, me je vprašala zakaj?Zato, ker ga nisem dobila.Bila je začudena in prestrašena kam je šel njen ZS.
Takoj po tistem se je izpisala,oziroma spremenila nick, ker le tako so njeni ZS- ji izbrisani. Kdo ga je dobil, ne ve nihče.user posted image

(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 20:32:51   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Jaz mislim, da se je zmotila pošiljateljica, ko je kliknila oblaček, kjer piše Z.S. namesto pri X, eno višje in tako si dobila ti.
Predvidevam, to je možno.



Ne, ni bilo tako, ker pod "prejemnik" ni pisalo Nogavica, ampak nick tiste, ki ji je bil ZS namenjen, tako da je kliknila prav.
Saj sem jo takoj kontaktirala in ji povedala in, kot sem že rekla, ni šlo za kako delikatno stvar, da bi bila katera "oškodovana", ampak nekaj ne štima s temi ZS-ji, da se to dogaja, tako da se mi zdi prav, da drugi uporabniki to vejo in da so vseeno previdni pri vsebini, ki jo pišejo.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 20:36:44   
Jerneja_
Zakaj in kako lahko pride do tega vam ne vem povedati, se pa strinjam, da je zelo neprijetno, da ZS bere nekdo, ki mu sporočilo ni namenjeno.user posted image
Težavo sem posredovala programerjem.
Kot ste opazili temeljito posodabljamo portal in v naslednjem mesecu sledi tudi prenova zasebnih sporočil.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 20:43:20   
Gina
Tudi meni se je to že zgodilo in sem tuid pisala tukaj gor o tem. Prejemnica je bila zelo poštena in mi je to povedala, pisala, ker je njo tudi zelo šokiralo. Takrat je bilo ime tiste, ki je dobila z.s. na hitro prebrano presenetljivo podobno mojemu nicku. A je pri vas šlo za podobno stvar? Je bilo ime oz nick prejemnice z.s. ja ki ni bilo namenjeno njej podobno vašemu nicku? Samo firbec, ker morda tako lažje pridejo do podatka, zakaj reč preskakuje iz uporabnika na uporabnika?

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 21:31:20   
Nogavica
V mojem primeru si moj nick in nick prejemnice nista niti malo podobna.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Že spet o ZS-jih
23.10.2008 23:07:48   
Vrtnica79
Ojej, to pa ni lušnouser posted image  Odslej bom raje previdnejša pri ZS-jih.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Že spet o ZS-jih
24.10.2008 1:56:43   
Kerensa*
Zato pa jaz za delikatne zadeve uporabljam e-mail... punce, saj imate poleg oblačka "ZS" tudi oblaček "e-mail" user posted image ... ZS pa pač takrat, ko nimam e-maila od RR-ovke in ko vidim, da je na RR, pa je tako hitreje.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 24.10.2008 1:59:40 >

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Že spet o ZS-jih
24.10.2008 7:54:25   
Anonimen
Kaj pa če e-maili tudi preskakujejo?user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Že spet o ZS-jih
26.10.2008 7:33:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zato pa jaz za delikatne zadeve uporabljam e-mail... punce, saj imate poleg oblačka "ZS" tudi oblaček "e-mail" user posted image ... ZS pa pač takrat, ko nimam e-maila od RR-ovke in ko vidim, da je na RR, pa je tako hitreje.


Ja, samo kaj ko tudi maili preskakujejo, pa smsm-i in vse podobne računalniške zadeve. Moj dragi dobi vsake kvatre na gmail naslov pisemce ene gospe, ki pošlje mail njegovemu soimenjaku, v naslovih pa je razlika samo v piki. En jo ima med imenom in priimkom, drugi ne. Če greš preveriti lastnosti pošte, je bilo sporočilo namenjeno pravemu uporabniku, vendar je nekje na poti skrenilo na napačen naslov.
Tako da, malce je za popazit.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?