|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Želim si hiško....
21.5.2007 15:48:16   
cokolada
Ja, in to zelo močno.....rada bi le kakšen vaš nasvet glede vprašanja, ki me muči že kar nekaj časa in sicer: KJE graditi... Saj veste, kako so parcele drage.... Jo sicer tudi iščemo, vendar imamo v naselju poleg hiše staršev na razpolago več kot 1000 kvadratov! Jaz pa ne vem, ne morem se odločiti, ali bi bilo to dobrouser posted image ? Saj bi bili na svojem, v copatih tudi težko pridejo (bi bili hiši oddaljeni več kot 30m).... Rabim kakšen nasvet in vaše izkušnje???? da si naredim tabelo in pišem Pluse in minuse pa da vidimo. HVALA za vsako misel...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Želim si hiško....
21.5.2007 16:11:28   
mika
če se s starši dobro razumeš in se nihče od vas ne obesi na vsako malenkost, kar v akcijo. sicer pa, kdo ti garantira, da boš kupila parcelo pri dobrih sosedih.
če bi moji starši imeli večjo parcelo bi sigurno zidala doma, tako pa smo 4km vstran, kar  tudi ni daleč.
pa fajn je da imaš nekoga blizu. naši sosedje so redko doma, tako da so nam 2x vdrli v hišo. prvič so nam odnesli vse strojčke, kable, 7rol čepaste folije....drugič niso imeli česa odnest, ker smo vse nosili s sabo. 
otroke ti ni treba daleč vozit v varstvo k dedku in babici.........glej jaz vidim same pozitivne stvari, ker se z mojimi dobro razumemo, ti pa sama veš kakšni so vaši odnosi in če bi vam to bilo preblizu, pol idite raje drugam. sicer se men zdi, da ste dovolj dalečuser posted image .

(odgovor članu cokolada)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Želim si hiško....
21.5.2007 17:36:22   
atanja
Midva bova tudi zidala zraven naših. Kregamo se ne, sam vem da bova bl za svoje-bova mela ograjo okrog hišeuser posted image .
Mene nič ne moti če so naši zraven vsaj vem s kom imamo opravkauser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Želim si hiško....
21.5.2007 21:14:26   
lelaval
Kar v akcijo, če imata možnost. Najini starši nimajo parcele (oz. je ne dajo). Bi pa zidala tudi 4 m vstran od hiše.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu cokolada)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Želim si hiško....
22.5.2007 4:34:30   
snorlax
Kar začnita tam zidat. Za tisti denar, ko bi dala za parcelo, imata že hiško pod streho. 

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Želim si hiško....
22.5.2007 9:14:39   
Anonimen
ooooh, da bi bila naša parcela zazidljiva, bi šla takoj v akcijo. Tako pa imam sedaj ogromen travnik user posted image

Jaz na tvojem mestu sploh ne bi razmišljala. Za tisti denar, ko bi ga dala za parcelo, si lahko že na tej parceli hiško postaviš user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Želim si hiško....
22.5.2007 13:56:54   
malecka
go for it, girl!

jaz na tvojem mestu ne bi čakala user posted image
sploh pa, če se z starši razumeš

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Želim si hiško....
22.5.2007 20:25:57   
LARIKA
Se strinjam z večino. Če imate dobre odnose kar v akcijo. Veš kako težko je včasih dobit vsa potrebna soglasja od novih sosedov user posted image . Ko folk nagaja pa ne da elektrike, vode, ne pustijo telefonskih kablov vlečt do tebe in še marsikaj,... Jaz vidim tukaj samo pozitivne stvari. Pa da ne govorimo o varstvu otrok, kako zelo to danes prav pride. Pa pomoč staršev,... Jaz bi šla takoj v akcijo niti pomislila ne bi da bi zidala drugje če bi se dobro razumeli. Midva bi tudi hiško pa nobeni od staršev nimajo parcele, tako da sva kupila kar stanovanje,.. bi takoj zamenjala stabo user posted image

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Želim si hiško....
23.5.2007 8:17:42   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Midva bova tudi zidala zraven naših. Kregamo se ne, sam vem da bova bl za svoje-bova mela ograjo okrog hišeuser posted image .
Mene nič ne moti če so naši zraven vsaj vem s kom imamo opravkauser posted image


Midva tudi, vsaj s soglasji sosedov na tej strani ne bo težav user posted image . Mi je pa še vseeno zelo praktiš, ker imamo varstvo vedno pri roki in tudi naša dva gresta velikokrat po ta veliko v vrtec. Pa tudi, če bomo imeli psa in mačka, bomo lahko brez skrbi hodili na dopust.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Želim si hiško....
23.5.2007 11:07:45   
honey
Se strinjam z vsemi predhodniki/cami! Za ta denar, ko bi kupila parcelo, pa četudi bi jo dobila zelo poceni, imata vidva že hišo pod streho. Vem iz izkušenj - mož je dobil parcelo od stare mame in se bomo kmalu (v roku 1 meseca) preselili. Če vaju bo pa začelo motit, da sta tako blizu staršev, boste pa ograjo postavili in bo mir. Midva vem, da jo bova, pa čeprav živi zraven stara mama, ne starši, ampak vseeno. Ko bo denar, bo sigurno tudi ograja padla okrog hiše.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Želim si hiško....
23.5.2007 20:47:42   
ključek
čao!
midva bova tudi gradila hiško. in na žalost ne zraven mojih staršev, pač pa zraven zoprnih sosedov, ki mislijo da so edini v tem naselju, da si oni lahko privoščijo vse (vpitje, zabave dolgo v noc....) - drugi seveda ne. cela soseska ima probleme z njimi, midva sva jim najblizja in ni prijetno. zato kar v akcijo, če se normalno razumete. user posted image

(odgovor članu cokolada)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Želim si hiško....
6.6.2007 13:59:06   
Dadi
Midva sva v fazi nakupa parcele, za katero bova odštela kar nekaj denarcev....Potem je pa so tu še vsa dovoljenja, pa hiša itd. Jaz bi jo na tvojem mestu vzela. Sej če ti potem kasneje ni všeč, jo še vedno lahko prodaš in greš kam drugam...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Želim si hiško....
7.6.2007 13:07:53   
Annny
Tako kot je Dadi rekla..parcele so danes drage in v bistvu si lahko zelo vesela, da ti jo lahko dajo starši (ampak na tvojem mestu bi lastništvo nedvoumno uredila, da ne bo kdaj kakšnih problemov).
Jaz bi verjetno gradila doma, če bi mi kdo dal parcelo in če bi se z domačimi kolikor toliko dobro razumela.
V končni fazi pa lahko še zmeraj postaviš ograjouser posted image user posted image

Mi doma ne bi ostali, ker imamo radi mir in zasebnost in ne maramo, da nam ves čas nekdo gleda pod prste, kaj smo kupili, kam gremo...ampak to so že druge stvari, ki z gradnjo nimajo veze.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Želim si hiško....
7.6.2007 17:19:21   
MINEJA
Mi trenutno stanujemo pri tašči - imamo vse svoje, pa na ne gre ... Zidamo novo hiško daleč stran od njih, oz. od obeh. staršev ...
Imamo radi mir in zasebnost ... res pa je odvisno od tega, kakšni starši so ... Moja tašča non-stop gleda kdo pride, kam gremo, itd....Moja mama pa bi bila preveč ustrežljiva ...

LP!

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?