|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Želja je iz dneva v dan večja <3
19.1.2010 8:29:28   
Anonimen
No, pa je tudi mene spet konkretno prijelo, da bi spet imeli naraščaj... Eden izmed razlogov je ta, da ne bi rada imela prevelike razlike, čas pa tako hitro mine... malecka je zdaj stara 3 leta.

Zaenkrat še dragemu nisem omenila, da BI rada že zdaj še enega, se pa veliko pogovarjava o otrocih,...

V glavnem zadnje čase me totalno mede user posted image user posted image ...

dajte me malo opogumit, da to povem tudi na glas , no user posted image :))

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Želja je iz dneva v dan večja <3
19.1.2010 10:37:54   
Anonimen
Praviš, da ne bi rada prevelike razlike, po drugi strani pa tvoj dragi še nič ne ve o tvojih planih.user posted image Hja, malecka ima že 3 leta, dokler zbereš pogum, da poveš dragemu + čas, da dragi sprejme + čas ko začneta delat na tem in da rata + 9 m = lahko takoj dve, tri, štiri leta, zato ti predlagam, da greš takoj v ,,napad,, user posted image

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 19.1.2010 10:39:42 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Želja je iz dneva v dan večja <3
19.1.2010 12:45:50   
janapan
Ja vkalkulirat je treba da ti takoj ne rata in da si noseča 9 mesecev. Če želita še imeti otroke se mi zdi skrajni čas da jih imata sedaj da bosta otroka še kaj imela drug od drugega. Če sedaj zanosiš bo imel ob rojstvu tvoj 1. otrok že štiri leta...to pomeni da ko bo ta drugi bil že malo bolj primeren za igranje z njim bo situacija prvi bo imel 6 let drugi pa dve.....torej že velikanska razlika za igro.
Jaz sem si rekla da moram po rojstvu hčerkice še mal v službo pa še magistrirat pa še ne vem kaj in sedaj ko sem uzopet noseča bo ob rojstvu ta drugega med njima že razlika tri leta....čas teče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Želja je iz dneva v dan večja <3
19.1.2010 15:58:10   
~Biba~
saj je vseeno kakšna je razlika med bratci in sestrami...če imaš željo, jo skušaj s partnerjem uskladit, in veselo na delo!

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Želja je iz dneva v dan večja <3
19.1.2010 15:59:40   
Anonimen
pocaki se ene 5 let, pa ti jst povem a je boljs najhna al velka razlika.

domen 8, tadej 6, nina 5 mesecev!

user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Želja je iz dneva v dan večja <3
19.1.2010 16:28:07   
Katjusa
jaz sem si želala ful malo razliko in smo šli takoj po rojstvu v boj za novegauser posted image zanosla sem po 2 letih truda torej je razlika 3 leta zdej delamo novega user posted image spet od rojstva drugega, ki bo prav kmalu star 1 leto.... (od rojstva to pomeni, da smo že 3-4 tedne po porodu začel kr na polnouser posted image user posted image user posted image ) tokrat še imam upanje, da bo manj kot 2 leti kar pomeni da bo med prvim in tretjim 5 let.

kr v akcijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Želja je iz dneva v dan večja <3
20.1.2010 9:54:40   
buča
ja,ne čakaj nič....kr v napad....mi smo začel,k je bila prva 2...sedaj je stara 6.5 in hodi že v šolo,pa je še vedno na žalost samauser posted image ....imela pa se tud že 3 ss.tako,da kr v akcijo....

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?