|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Želva??
18.6.2008 12:13:36   
arabela*
za vse tiste,ki imete želve,saj ne vem ali je kopenska ali vodna.Tista tamala zelena.
Mi jo imamo v navadni mali bučki.Amoak,nevem,meni se zdi,da grozno svinjarijo dela.Ji po petktat na dan vodo menjam.
Zdaj pa me zanima,tisti,ki imate akvarij z želvami.Ali vam čistilec sploh kaj sčisti.Sem že slišala,da naj nebi nič,ker so želve zelo nesnažne.
Ker jaz sem zdaj sicer v dilemi,ali jo naj obdržimo ali naj do damo stran,dokler je še majhna.
Hvala za odgovoreuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Želva??
18.6.2008 18:16:37   
Anonimen
Tista mala zelena? A ima na vratu mogoče rdeči lisi? Če jih ima, je to rdečevratka, ki je rada v vodi in tudi na kopnem. Pri nas smo imeli 2 in smo jima pripravili tako, da sta lahko prosto plavali (ne samo tako, da sta bili "do kolen" v vodi), zraven smo jima dali pa še eno korenino in na tisti del kopnega smo usmerili lučko, tako da sta se zelo radi hodili na korenino "sončit" ... jima je pasalo, ker sta rasli ko konoplja ;) ravno čisti pa nista bili, saj smo morali kljub temu, da smo imeli čistilno napravo za vodo not, korenino in steklo zdrgnit vsaj 1x na teden. Ampak sta bili prav simpatični ... ne moreš verjet, kako sta se navadili na nas, saj nas je dedek klical na počitnice, da je z želvama nekaj narobe, ker sta skos na miru in nič ne jesta ... ko smo pa domu prišli je bila pa čisto druga pesem ... čisto sta oživeli ;)

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Želva??
18.6.2008 23:49:28   
arabela*
Nima rdečih lisuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Želva??
19.6.2008 8:42:44   
Muca83
Sorodnica od mojega ima eno zeleno in eno sivo v akvariju s čistilno napravo, pa tudi pravi, da delata veliko svinjarijo. Precej pogosto čisti. Ampak sta pa že kar veliki, ene 15 cm oklepa. In baje da kr precej zrastejo. Imajo pa v akvariju vode do ene 1/3 višine, potem pa noter kamen, da lahko gor sta, če jima ne paše biti v vodi. 

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?