|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ženska z žensko
18.10.2011 6:50:22   
shewolf
Koliko vas je že probalo z žensko? A je to res tako lepa izkušnja? Včasih me mika taka avantura pa ne vem kje začet. Vprašanje je zgolj hipotetično. Kaj moški mislite o prevari žene z drugo žensko?

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 7:57:21   
Spontan
Jaz sem že probal z žensko in je super. user posted image

Drugače pa to ni prevara. Kar pogumno, če si to želiš probati :)

(odgovor članu shewolf)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 8:19:35   
mateyka
a ti bi to naredila brez vednosti partnerja? Spontan, ne vem zakaj to ne bi bilo varanje - a zato ker sta 2 ženski? a potem če moški proba z moškim , tusi ni prevara al kako? al je prevara samo če ma vsaj eden lulčka la kako? user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 8:29:13   
shewolf
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
a ti bi to naredila brez vednosti partnerja? Spontan, ne vem zakaj to ne bi bilo varanje - a zato ker sta 2 ženski? a potem če moški proba z moškim , tusi ni prevara al kako? al je prevara samo če ma vsaj eden lulčka la kako? user posted image


ČE bi, bi brez vednosti moža. In ravno zato, ker to JE varanje.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 8:54:37   
Spontan
No zdaj pa več ne razumem user posted image

Zakaj bi brez vednosti moža? Kako ga moraš prikrajšat za takšne užitke? user posted image   Kruta si user posted image

Seveda ni varanje. Če si normalna hetero ženska in imaš fantazijo z žensko, ki jo tudi realiziraš, ti tega noben moški na svetu ne bo zameril. Lahko pa bi ti zameril, če bi to naredila brez njegove vednosti (ne prisotnosti), kar vsekakor imaš tudi pravico.

Upam, da ne boste to zmoralizirale do amena, zaradi vpliva krščanske krivde do spolnosti, ki jo je vcepila v to družbo. Probajte se malo zadržati in ne sodit, kako je to varanje in bla bla...
Mateyka ti takoj začneš v smer argumentiranja svojega EGA ki misli, da ima vedno prav, pa nima. Prav ima samo zate. Zame to ni varanje in če se na glavo postaviš, me ne moreš prepričat. Logika in lulki gor al pa dol user posted image

(odgovor članu shewolf)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 8:56:25   
Nika v službi
Če je brez vednosti moža, JE varanje, pa kakor koli obrneš. Odločitev je pa na posamezniku. Jaz brez vednosti (in soglasja) moža ne bi šla v to. 

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 9:13:06   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan
Mateyka ti takoj začneš v smer argumentiranja svojega EGA ki misli, da ima vedno prav, pa nima. Prav ima samo zate. Zame to ni varanje in če se na glavo postaviš, me ne moreš prepričat. Logika in lulki gor al pa dol user posted image


vidim, da si me čisto narobe razumel. predvidevala sem, da si razumel, da avtorica teme NE misli obvestiti svojega moža o avanturi (saj omenja besedo prevara). ker si omenjal, da to ni prevara, sem sklepala, da imaš drugačne kriterije za prevaro in sem povprašala kateri to so.

glede ega - jaz ga vidim pri tipih, ki si domišljajo, da si vsak moški želi gledat dve ženski skupaj in da so vsi monogamni zavrti ali pa imajo glavo sprano s krščanstvom, ker niso promiskuitetni ali pa ga ne podpirajo ali pa nimajo "odprtih" zakonov. v glavnem ljudje, ki ne sprejemajo da smo ljudje različni, čeprav delujejo pod pretvezo svobode in odprtosti. tako da - raje ne bi zahajala z debate, ki jo je začela avtorica user posted image

avtorici - mislim da ni garancije da bo lepa izkušnja samo zato, ker bo z žensko. odvisno od ženske in od situacije imho.. bi pa jaz osebno imela pomislek glede samega partnerstva z možem, če moraš določene stvari skrivat pred njim - varanje se mi ne zdi da pomaga vajini vezi na bolje.
kar se tiče "prevare z žensko" - a to misliš da je manj "hudo" kot če bi bilo z moškim al kako?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 18.10.2011 9:16:09 >

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 9:14:24   
mateyka
smotan RR..

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 9:23:06   
Anonimen
Mateyka, samo da ne boš mislila: moj dragi razmišlja čisto enako kot Spontan: če gre ženska z žensko, pa če to mož ve ali ne, ni varanje. če bi šla z drugim moškim, bi se mu pa sfuzlalo.
Mi ni lih jasno zakaj, ampak verjetno ima kaj veze z moškimi fantazijami user posted image . Ali pa da ženska ne ogroža njihove moškosti (sposobnosti obdržati in zadovoljiti žensko), medtem ko drugi moški jo.
Meni je oboje varanje.

Aja, drgač pa nimam nobenih takih fantazij.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 9:27:50   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
vidim, da si me čisto narobe razumel. predvidevala sem, da si razumel, da avtorica teme NE misli obvestiti svojega moža o avanturi (saj omenja besedo prevara). ker si omenjal, da to ni prevara, sem sklepala, da imaš drugačne kriterije za prevaro in sem povprašala kateri to so.

glede ega - jaz ga vidim pri tipih, ki si domišljajo, da si vsak moški želi gledat dve ženski skupaj in da so vsi monogamni zavrti ali pa imajo glavo sprano s krščanstvom, ker niso promiskuitetni ali pa ga ne podpirajo ali pa nimajo "odprtih" zakonov. v glavnem ljudje, ki ne sprejemajo da smo ljudje različni, čeprav delujejo pod pretvezo svobode in odprtosti. tako da - raje ne bi zahajala z debate, ki jo je začela avtorica user posted image


Super, da sva se takoj na začetku razumela, ker se nama ne da ukvarjati en z drugim in neskončnimi argumenti, a ne? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
kar se tiče "prevare z žensko" - a to misliš da je manj "hudo" kot če bi bilo z moškim al kako?


Bom kar jaz odgovoril. Ja je veliko manj hudo, oziroma sploh ni nič hudo user posted image  

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 9:37:32   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

moj dragi razmišlja čisto enako kot Spontan: če gre ženska z žensko, pa če to mož ve ali ne, ni varanje. če bi šla z drugim moškim, bi se mu pa sfuzlalo.

Aja, drgač pa nimam nobenih takih fantazij.


Lahko si vesela, ker imaš mentalno zdravega in dobro razvitega partnerja user posted image  user posted image

In drugič, malo se potrudi zanj in imej kdaj kakšno takšno fantazijo user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 9:45:55   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

moj dragi razmišlja čisto enako kot Spontan: če gre ženska z žensko, pa če to mož ve ali ne, ni varanje. če bi šla z drugim moškim, bi se mu pa sfuzlalo.

Aja, drgač pa nimam nobenih takih fantazij.


Lahko si vesela, ker imaš mentalno zdravega in dobro razvitega partnerja user posted image  user posted image

Itak.


In drugič, malo se potrudi zanj in imej kdaj kakšno takšno fantazijo user posted image  user posted image

Ne hvala: Bova raje izpolnila kakšno fantazijo, ki je obema všeč.

(odgovor članu Spontan)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 9:45:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
kar se tiče "prevare z žensko" - a to misliš da je manj "hudo" kot če bi bilo z moškim al kako?


Bom kar jaz odgovoril. Ja je veliko manj hudo, oziroma sploh ni nič hudo user posted image  


ja, saj je prav - saj je spraševala za moško mnenje. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Ali pa da ženska ne ogroža njihove moškosti (sposobnosti obdržati in zadovoljiti žensko), medtem ko drugi moški jo.


ja, moj mož tudi pravi da bo nekaj na tem. ženske zgleda niso konkurenca user posted image čeprav on vidi oboje kot varanje, vseeno razume kako to dojemajo določeni moški (da je "manjši" prekršek varanje z žensko kot bi bilo z moškim).

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 10:12:12   
Spontan
Sploh ne vem, zakaj bi iz tega naredile varanje in ta dogodek zamolčale, ker ni nobene potrebe za to user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 11:14:54   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: shewolf

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
a ti bi to naredila brez vednosti partnerja? Spontan, ne vem zakaj to ne bi bilo varanje - a zato ker sta 2 ženski? a potem če moški proba z moškim , tusi ni prevara al kako? al je prevara samo če ma vsaj eden lulčka la kako? user posted image


ČE bi, bi brez vednosti moža. In ravno zato, ker to JE varanje.



In zakaj bi ga prikrajšala za užitke user posted image ?

(odgovor članu shewolf)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 11:16:39   
ZmajTolovaj
Moj pravi, da je to ravno tako varanje. Seksaš z enim drugim, pa naj bo tip ali ženska. Pa nima nič proti takim scenam niti ni kak krščanski fanatik, ampak če to počneš nekomu za hrbtom, je varanje.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 11:22:56   
dramica
ADIJO PAMETuser posted image user posted image včasih se vprašam če imajo ljudje še glavo na svojem mestu..ampak saj veste 100ljudi100čudi

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 21:10:19   
nusi
sem zaslišala še mojga in pravi nekako takole: tudi če mu ne bi povedala bi preživel lažje, kot če bi bila z drugim moškim. Je rekel, da če bi bila z moškim potem pri njemu kot moškemu nekaj pogrešam, če grem z žensko iz firbca je to drugače, se bi pa ravnotko zamislil, če bi se to ponavljalo. Absolutno bi bil bolj vesel, če ga pri vsem skupaj ne bi izključila user posted image

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ženska z žensko
18.10.2011 21:13:37   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Lahko pa bi ti zameril, če bi to naredila brez njegove vednosti (ne prisotnosti), kar vsekakor imaš tudi pravico.


s podobno izjavo me je tut moj presenetil. Hm, mogoče ga pa vseen ne pozanm tko dobr user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ženska z žensko
19.10.2011 7:41:50   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

No zdaj pa več ne razumem user posted image

Zakaj bi brez vednosti moža? Kako ga moraš prikrajšat za takšne užitke? user posted image   Kruta si user posted image

Seveda ni varanje. Če si normalna hetero ženska in imaš fantazijo z žensko, ki jo tudi realiziraš, ti tega noben moški na svetu ne bo zameril. Lahko pa bi ti zameril, če bi to naredila brez njegove vednosti (ne prisotnosti), kar vsekakor imaš tudi pravico.

Upam, da ne boste to zmoralizirale do amena, zaradi vpliva krščanske krivde do spolnosti, ki jo je vcepila v to družbo. Probajte se malo zadržati in ne sodit, kako je to varanje in bla bla...
Mateyka ti takoj začneš v smer argumentiranja svojega EGA ki misli, da ima vedno prav, pa nima. Prav ima samo zate. Zame to ni varanje in če se na glavo postaviš, me ne moreš prepričat. Logika in lulki gor al pa dol user posted image

Mogoče zate ni, ampak je varanje, če se tvoj partner s tem ne strinja. In moj, npr. se ne bi. Nisem ga še nikoli vprašala, ampak nekako vem, kako mnenje ima o takih zadevah. Ni pa nihče krščansko usmerjen, ker sva nasprotnika Cerkve, jaz še krščena nisem.

V če tistih norih časih, sva si enkrat s koelgico dale lupčka pred enimi tipi (francoskega user posted image ), pač zanalašč, pa ker naju je firbec, pa moram rečt, da se boljše poljublja od marsikaterega moškega, sam da bi me pa privlačile ženske, pa ne in me niti kaka druga stvar ne zanima. Niti z dvema moškima me ne.

Itak pa, če bi mene ena stvar zanimala, bi jo enostavno naredila - no, ampak v mejah, da ni nekdo drug prizadet in da je vse fer in se ve, ne pa da skrivaš. Zato ne vem zakaj bi se bilo treba spraševat o željah, pač jih uresničiš, pa je :)

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ženska z žensko
19.10.2011 9:29:37   
kalbo
Vprašaj ga, mogoče te preseneti :)

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ženska z žensko
19.10.2011 9:40:14   
ronja
Spontan, ne vem zakaj to ne bi bilo varanje - a zato ker sta 2 ženski?

Fantje to drugače dojemajo - v veliki večini. Sem se pogovarjala z nekaj fanti o tem, pa noben ni bil proti, da bi probala, če bi hotela. Ne vem, zakaj je razlika. Jaz si ne bi želela, da bi lubi probaval z moškim... Ampak nobenega mojega fanta pa to ne bi motilo, ne zdajšnjega ne prejšnjih. Razložit mi noben ni znal, rekli so samo da je "čist drugač". Ok, potem je pa drugač, jaz nisem moški, lahko samo verjamem na besedo - meni se ne zdi tako drugače. Ampak njim očitno je.
Čeprav če iskreno pomislim, si tudi veliko lažje predstavljam z nama še eno žensko kot še enega moškega - mi je drugače, pa tudi ne znam razložit, zakaj - se mi zdi intimna interakcija z žensko nekak bolj seksi (zame) kot med dvema moškima, mogoče zato? Dva moška naenkrat se mi zdi pa tu mač zame.

Mateyka, samo da ne boš mislila: moj dragi razmišlja čisto enako kot Spontan: če gre ženska z žensko, pa če to mož ve ali ne, ni varanje.

haha, očitno je res veliko takihuser posted image - ali pa imava midve podoben okususer posted image .

Jaz brez vednosti (in soglasja) moža ne bi šla v to.

Enako. Če pa bi kdaj probala, bi vsekakor partner za to vedel in ne bi, če mu ne bi bilo ok. Trenutno nimam takih fantazij, ne izključujem pa te možnosti - vendar bi ga verjetno najrajši videla zravenuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ženska z žensko
19.10.2011 9:41:51   
ronja
Vprašaj ga, mogoče te preseneti :)


Izpod prstov si mi vzeluser posted image . Mene so fantje vedno presenetili glede tegauser posted image , še najbolj ljubosumnim se to ni zdelo nič takega.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ženska z žensko
19.10.2011 10:53:34   
Vijoličarka
No, sem anketirala mojega in njemu se zdi popolnoma isti šmorn, če bi ga prevarala z moškim ali z žensko.  Ni mu jasno, zakaj bi bilo z žensko 'manj hudo'.  Čustveni vidik prevare se mu zdi neprimerno pomembenjši od telesnega.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ženska z žensko
19.10.2011 11:07:58   
ronja
Čustveni vidik prevare se mu zdi neprimerno pomembenjši od telesnega.

To je gotovo isto - vendar če on prej to ve in ni proti, potem ni tega vidika... Če spiš z nekom iz radovednosti, se ne zatreskaš nujno vanj/o. Verjetno zato taka razlika v njihovem pojmovanju. Pa neogrožena moškost in občutek, da nam pri njih nič ne fali, ker je razlog drugačen (firbec).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?