|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žitarice, kašice,...
1.4.2005 8:28:52   
AEL
Ali moram žitarice (riž, polenta,..) in kupljene kašice tudi uvajati žličko po žličko? :zmeden:

Mojemu malčku bi želela ponudit breskev, pa me zanima, ker se svežih še ne dobi, ali je bolje dati kupljeno kašico ali pa kar iz kompota?

Mali je star šest mesecev in kaj drugega od banane in jabolka še ni jedel! Od sadja, se razume!

Lep sončen dan želim!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žitarice, kašice,...
1.4.2005 11:43:43   
Alika
Breskev sem mu jaz dala iz domačga kompota,ker vem,da ni presladek.Sem mu dala pa tud že frutkovo kašico breskev-riž.

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žitarice, kašice,...
1.4.2005 12:47:04   
AEL
Pa, je potrebno kašico s sadjem, ki ga še ni jedel, tudi ponuditi žličko na dan?

Jaz mislim, da ko se enkrat odpre je potrebno takoj pojest in ne shranjevat v hladilniku več dni!

Le, kako je s tem? :zmeden2:

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žitarice, kašice,...
1.4.2005 20:40:15   
BARBARA R.
Sokovi so lahko odprti v hladilniku tri dni, kašice pa dva.
Če drugega sadja, kot jabolko in banano ne pozna, jaz nebi dajala breskev iz kompota.Raje ponudi hruške, pomaranče,suhe slive,suhe marelice,.........čim kasneje kristalni sladkor.

:muca:

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žitarice, kašice,...
2.4.2005 6:58:48   
Alika
A niso hruške mal pretežke za začetek?Jz jih našmu še ne upam dat.:zmeden2:

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plavanje z dojenčkom
Kdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...
Pet otrok je končalo na Pediatrični kliniki
Na Pediatrični kliniki v Ljubljani so v enem samem mesecu pomagali petim malčkom, ki so pogoltnili filter za segrevanje ...




dojenje
1hruška

Do kdaj ste dojile?

nisem dojila. (15%)

do 3 mesecev (18%)

do 6 mesecev (13%)

do 1 leta (31%)

do 1,5 leta (14%)

do 2 let ali več (9%)


Število vseh glasov: 352

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!