|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žitna kašica 7 žit
22.8.2005 9:07:31   
štimana
Jutro,
me zanima ali katera daje svojemu otročku Žitno kašico 7 žit od Milupe:
- koliko mu naredite,
- kdaj mu jo dajete za jesti (zajtrk, večerja)
in če je sploh v redu (okusna).

Hvala vam.:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žitna kašica 7 žit
22.8.2005 9:22:46   
darča
Štimana, koliko je pa star?:)

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žitna kašica 7 žit
22.8.2005 9:24:06   
Uti
Živjo!
Meni se zdi čist dobra, moj mož pa je rekel, da je kot bi jedel žaganje. Jaz jo dam za zajtrk, pa še malo sadja narežem in zmešam vse skupaj. Pripravim jo pa z alpskim mlekom. Zavrem in zmešam.

LP

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žitna kašica 7 žit
22.8.2005 9:42:00   
štimana
No, stara sva 6.5 pa sem mu jo mislila malo ponuditi za zajtrk.
dio

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žitna kašica 7 žit
22.8.2005 10:29:59   
darča
Pri teh meecih mu je jaz še ne bi dala.
Vsebuje namreč gluten, počakajta raje še malo.

Ogromno kašic obstaja, prav tako odličnih, brez glutena. Npr. Milupin gres (koruza, riž), ta je odlična. Pa riževih in prosenih, z dodanim sadjem. Zakaj bi ga tako hitro izpostavljala glutenu.
Poleg tega mu lahko sama skuhaš basmai riž ali pravo proseno kašo pa ajdo... temu lhko dodaš sadje ali suho sadje...itn.:)

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žitna kašica 7 žit
22.8.2005 10:40:22   
afrika
Samo nekaj... mojega sinka sta riž in riževa žitna kašica zaprla do amena:hudicek:. Kolikor kaka, pa je trdo ko kamen. Zdaj se trudim na vse pretege, da se mu bo spet uredila prebava.

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žitna kašica 7 žit
22.8.2005 10:47:06   
HuAnita
jaz sem počakala do 7m, zmešam pa jo s sadjem, tudi brez mleka...

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Žitna kašica 7 žit
22.8.2005 11:38:55   
darča
Afrika, katere riževe kašice si mu pa dajala?

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Žitna kašica 7 žit
22.8.2005 14:35:17   
afrika
Najprej riževo žitno kašico od milupe (z aptamilom 2), nato od nestle-alete, mlečno žitno kašico z banano (z vodo), pa še basmati riž sem mu kdaj pa kdaj skuhala z zelenjavo... smo mogli vse to črtat. Zdaj mu dajem zvečer od nestle-alete mlečno kašo s polnozrnatimi žitaricami in sadjem.
Malenkost mehkejše je že blato, samo še vedno pretrdo. Pred temi :hudicek: kašicami smo imeli prebavo kot urica! Zdaj pa...:((...

Katera kašica je najboljša za prebavo? Iz vaših izkušenj? Pri tej polnozrnati je že gluten, tako da smo že "in".

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Žitna kašica 7 žit
22.8.2005 17:36:51   
SaaS
Najprej mu probaj dat posamezne žitne kašice -riževo, pšenično, ovseno, pirino.. pa mogoče potem tole 7žit. Moj jo ima rad. Največkrat mu jo zmešam s sadjem (kuhano jabolko).
Kar se pa glutena tiče, je naša pedatrinja rekla, da po 6m že lahko. Jaz sem mu pri dobrih sedmih začela dajati hrano z glutenom, saj sva pri 6. šele začela z uvajanjem.

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Žitna kašica 7 žit
23.8.2005 17:15:05   
aisha
hy!
meni je pediatrinja rekla, da mu lahko dam to kašico že pri prej kot šestih mesecih, ker je ful trdo kakal, ampak sem počakala skoraj do osmih mesecev. dajem mu jo zjutraj enkrat samo z mlekom drugič še dam zraven sadje, poje pa čisto različno, odvisno koliko popije mleka pri meni (od 60 ml do 120 ml).

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?