|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Živa zažgana
21.9.2006 9:30:32   
tanikaa
Sem jo včeraj začela brati, pa je kar nisem mogla odložiti. Kar ne morem verjeti, da se kaj takega dogaja user posted image . Kaj delajo s temi arabskimi ženskami, se mi enostavno ne zdi res.Sem prišla do 60 strani, pa sem čisto na tleh. In kar groza me je, kaj vse bom še prebrala v nadaljevanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Živa zažgana
21.9.2006 11:32:58   
DeVilla
Sem že prebrala knjigo in sem bila ravno tako osupla kot ti.. Ne moreš verjeti, da se take grozote še dogajajo na svetu! Večino teh stvari pa itak propagira vera -  in to naj bi bilo nekaj kar naj bi nosilo mir in ljubezen na Zemljo?? V to čedalje manj verjamem.. user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Živa zažgana
21.9.2006 14:33:51   
NTS
Če boš imela čas preberi PUŠČAVSKO ROŽO!
Je po resničnih dogodkih in sicer jo je pisala znana manekenka.
Javi kako se ti zdi

lp

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Živa zažgana
21.9.2006 14:36:18   
tanikaa
Puščavsko rožo imam na seznamu, ki ga nosim sabo v knjižnico, tak da bom ziher prebrala. In potem javim. Bo pa malo zdaj problem s temi knjigami, ker sem se odločila, da bom po letu in pol začela vseeno pisat diplomsko...joj, kak se mi ne da. user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Živa zažgana
22.9.2006 21:21:48   
Laubica
Jaz ravnokar berem živa zažgana pa mi gre kar že na bruhanje ta muslimanska vera ker zdaj sem pa že toliko knjig prebrala in so ravno pri tej veri VEDNO ŽRTVE ŽENSKE-to je KATASTROFA user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Živa zažgana
26.9.2006 21:59:38   
iva01
jst sem jo tud prebrala kr ne morem verjet da se takšne stvari dogajajo v teh časih, bi si mislila ah to se je včasih dogajalo, preberi še SUŽNJO- napisala jo je Mende Naber-nekej podonega kot Živa zažgana,drugač pa imam obe knjigi doma tak da če kera rabi naj se javi

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Živa zažgana
29.9.2006 11:23:14   
tanikaa
Zdaj berem Ne dam svojega otroka. Za zjokat. Enostavno ne moreš verjeti. Srce se mi para zraven. Kaj vse ta mamica trpiuser posted image user posted image user posted image  Da o otroku spoh ne govorim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Živa zažgana
13.10.2006 9:34:06   
Geja
Tudi jaz sem prebrala puščavko rožo - groza ne moreš verjet kaj vse se dogaja...
ravno sem kočala tudi Majada - tudi resnična življenska zgodba iz Iraka...
Živa zažgana - te pa še nisem dobila je skoz izposojena...
Ne dam svojega otroka - tudi žalostno...user posted image

Geja

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
13.10.2006 9:45:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Geja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Živa zažgana
19.10.2006 13:10:30   
ZARA
U jst sem jo tudi prebrala pred kratkim. Hudo. Za nas zahodnjake je tako življenje prava fikcija. Je pa res, da je ne moreš nehat brat.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Živa zažgana
20.10.2006 15:29:09   
Taula
Jaz sem brala Puščavsko rožo. Bogi otroci ki to doživljajo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?