|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna zgodba
21.9.2007 17:00:07   
Anonimen
Ne vem, kako naj začnem, tako sem žalostna in se sprašujem, zakaj se je to ravno meni oz. nama zgodilo.
Pet let sem se trudila, da bi zanosila in končno mi po drugem postopku ivf oz. zamrzjenčkih letos julija uspe. Nosečnost super prenašam, grem na prvi in drugi ultrazvok in vse je ok. Potem sledi NS in tam ugotovijo, da se moji pikici niso pravilno razvili mali možgančki. ŠOK!!! Sledi splav v 14.tednu nosečnosti.Pravijo, da je prišlo do napake jajčeca v razvoju. Ne morem opisati, kako se počutis, ko to izveš. Bila sem noseča, zdaj nisem več. Še zdaj ne dojamem. Upam, da bo to trpljenje minilo in bom spet sposobna zanosit oz. mi bo uspelo donositi zdravega otroka.
Prosim, če je katera imela podobno situacijo,naj mi prosim napiše!
Lep pozdrav
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 17:10:44   
Serendipity
Jaz sicer nisem doživela česa podobnega - vendar globoko sočustvujem s tabo in upam, da ti kmalu posije sonček.

Ni fer - niti malo!!! ni fer, kar se ti je zgodilo. Vendar, poskusi poiskati še tisto pikico optimizma, ki se skriva v tebi... Tudi tebi bo poisjalo sonce...

Draga anonimna - user posted image user posted image user posted image user posted image  Bodi močna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 17:15:55   
vita80
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 17:42:55   
PBJ
Prišel bo tudi tvoj srečen dan. Trpke izkušnje pa nato srečo pomnožijo.

Drži se.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 18:29:33   
sayuri
Poznam tvojo bolečino.user posted image Bo minilo.user posted image In našla boš moč za nadaljni boj. Zato, ker je v nas močna želja po otroku. ZAto se borimo.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 18:37:17   
sonček33
anonimna, objem tebi. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 18:43:18   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 18:50:56   
lana38
user posted image user posted image user posted image
Pridruži se nam na temi Upanje po splavu. Tam smo same take, ki smo izgubile svoje user posted image , se tolažimo in spodbujamo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 19:13:15   
tinaaja
anonimna, sicer z zanositvijo nisem imela problemov, se mi je pa enako zgodilo na NS - konec srece, ni moznosti za donositev, prevelika okvara (trisomija 13) prekinitev, solze... vem, kako se pocutis, zal mi je user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 20:03:42   
GoYa
Anonimna, žal mi je, da se ti je to zgodilo.
Tudi sama sem doživela ss v 11t in vem, kako boli. Bil je moj 1. ICSI. V spodbudo pa naj ti napišem to, da sem v 3. postopku spet zanosila in donosila zdravo punčko.
Prepričana sem, da lahko tudi ti, saj to kar se je zgodilo, ne pomeni, da se bo ponovilo.

Drži se in srečno v novih bojih.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 20:08:13   
Rožica I
Tudi zate bo posijalo sonce, verjemi, čeprav se sliši neverjetno...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 21:05:49   
Ana Luna
To je kruta igra usode, ki res ni pravična.
Pošiljam ti objem in ne izgubi upanja.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 22:32:10   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naj ti sonček prinese novo upanje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 22:44:10   
Pikabu
Draga anonimna, vem, da je moja bolečina proti tvoji majhna, pa vseeno. Nisi sama v tem. Želim ti veliko poguma za naprej, zaupaj, da tudi tebe čaka še ta sreča in da boš tudi ti še držala v rokah svojega ljubljenega otročka. Ti pošiljam en velik objem. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žalostna zgodba
21.9.2007 22:51:39   
Naja30
Sicer nimam take izkušnje, imam pa podobno. V prvi user posted image  je plodu v 10t nehal biti srček. Bila sem zelo žalostna, potrta, počutila sem se, kot da sem izgubila del sebe. Ampak je spet posijal sonček in mi še danes greje srce, saj je stara že skoraj 10m. Tudi zate bo, samo verjeti moraš! user posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: žalostna zgodba
22.9.2007 7:58:46   
Skye
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: žalostna zgodba
22.9.2007 9:09:25   
zalazoya
bogica, pošiljam ti user posted image naj te čuva. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: žalostna zgodba
22.9.2007 16:46:10   
andreja2000
anonimnauser posted image user posted image user posted image
Res žalostna zgodba user posted image .Razumem tvojo bolečino,saj sem tudi sama izgubila v 21 t mojo punčko zaradi kromosomske napake,še pred tem pa sem spoznala bolečino ob spontanih splavih.
Vem,da ti je sedaj neizmerno hudo,da te boli duša in da se ti porajajo razna vprašanja zakaj,vendar odgovora ni,a ostaja praznina,ki neizmerno boli.Počasi,čisto počasi,bo tvoja bolečina postajala manjša in s časoma se boš naučila z njo živeti,seveda,pa pozabila ne boš nikoli.
Vedi,da si sedaj čisto posebna mamica,mamica malemu user posted image .
Pošiljam ti objem user posted image  in veliko moči za naprej v želji,da se ti čim prej uresniči imeti zdravega user posted image .Ne izgubi upanja,tudi zate bo posijalo sonce sreče,pa srečno!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu zalazoya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: žalostna zgodba
26.9.2007 7:40:59   
Anonimen
Nekaj časa se nisem javila, ker sem morali iti na ponovno čiščenje. Zdaj moram mirovati in prebližno čez tri mesece se lahko odločim za drugo nosečnost.

Hvala vsem, ki ste delile svoje zgodbe z mano, upam, da bo tudi pri meni kdaj posijajo sonce.

(odgovor članu andreja2000)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: žalostna zgodba
26.9.2007 8:14:39   
Anonimen
Šele zdaj sem videla tvojo žalostno zgodbouser posted image user posted image user posted image

Želim ti, da ti nov boj čim prej prinese zdravega otročkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: žalostna zgodba
26.9.2007 10:19:45   
beyba
Anonimna, sama sem izgubila fantka v 22t, ker so mu dal 1% možnosti za zdravo rojstvo, tako da te razumem. Zjukaj se , stuli, še mesece se ti bojo sovze kar vlile brez opozorila, pa točno boš vedela zakaj, Po treh letih boš pogleda la triletnega otroka in si mislila, kakšen bi bil tvoj otrok danes...

Potem pa bo šla mimo tebe skupina prizadeih otrok s hudimi telesnimi okvarami, ki nikoli ne bodo resnično živeli življeja,ki za ne zavedajo popolno in ki sicer so otroci, ki ti dajejo ogromno ljubezni, vendar ti tudi ogromno jemljejo, ovirajo celo družino...   In nekje tihi glasek se ti bo oglasil da mogoče si pa storila prav in si boš nehala očitat.

Nikoli pa ne boš pozabila, vedno se ga boš spominjala in ko si že zbrala ime zanj, ti je lahko najlepše na svetu, pa otroku ki ga boš rodila v prihodnosti ne boš dala tega imena, ta je bil rezerviran zanj, tako kot košček tvojega srca in tega njemu in tebi nihče ne more vzeti.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?