|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žanjske pršice
22.1.2007 11:30:59   
Anonimen
Naš pes je v puščavi fasal žanjske pršiceuser posted image user posted image . In zdaj se jih ne moremo rešit. Veterinar dal ovratnico in rekel, da najbrž ne bo nič pomagalo, ker ni uspešnega zdravilauser posted image , halo, pri takem napredkuuser posted image ,al pa neznaju tukajšnjega veterinarja (nizozemec). Na internetu sem našla, da pomaga propolis in jaz mu zdaj vsako pikico za pikico mažem s propilisom in že se mi vse smili, ap na bruhanje mi gre. Ker to počnem že 2 tedna, ap še ni učinka. Ovratnico ima, skopali v vroči vodi in našamponirali ornk, ker baje vroča voda in šampon uniči (ma se mi je spet smilu, ker je dihal ko slon), ap ni nič pomagalo, ima tudi stisnjen frontline (zdaj ko se s tem ubadamo, 2x na mesec), pošpricali ves vrt z insekticidom, ko gremo na sprehod pa še psa pošpricamo s sprejem proti bolham, klopom, zajedalcem. Pa nič ne pomaga. Evo danes sem spet našla nekaj pikic in že grem v noro pamet. pes se liže, praska in je že ubogi, no zadnje dni malo boljši, saj mu te pikice sproti pobijam s propolisom, pa vseen. Od propolisa je že ves rjavi, je kot dalmatinček, pa tako lepo belo dlako je mel. Sam kaj, raje pobarvana dlaka, kot pa matranje in srbenje. A ima kdo kako idejo ali pozna za uspešno zdravilouser posted image , plz, smo že vsi obupani. 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žanjske pršice
26.1.2007 7:05:42   
Anonimen
Kaj res noben nič ne ve o temuser posted image . Moj dragi je bil zdaj v slo, pa se je še tam k veterinarju odpravil. Not je bil 1 uro, veterinar ni mel pojma, pol sta se pa pogovarjala o fotografiranjuuser posted image , moškiuser posted image . In tako smo spet praznih glav in idejuser posted image .  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?