|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že 43 dni!
10.4.2005 17:58:30   
Anonimen
Pozdravljene!

Prvi mesec po prenehanju z KT sem dobila :hudicek: točno kot urca na 28 dni.Sedaj pa se mi naslednji ciklus vleče že 43. dan in še nič ne kaže da bi bila na obzorju.
Sem naredila test pred 3 dnevi in je bil negativen:(.Ali je vseeno možno da bi bila noseča in test še ni pokazal kljub temu da toliko zamuja?
Oziroma glede na to, da zgleda da nisem:nosecka:, ali je kakšna metoda da malce pospešim prihod:hudicek: in potem spet v nove boje?

Lp, Srček:rozica:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   že 43 dni!
10.4.2005 18:24:36   
spominčica
Včasih po prenehanju jemanja KT traja, da se ti te stvari uredijo. amapk nismo vsi enaki, tako, da je čisto mogoče, da si noseča. če si to želiš ti iz srca privoščim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   že 43 dni!
10.4.2005 18:31:12   
mujcek
to prenehanje s KT je res :hudicek:; ko ne veš aali je uspelo ali pa se je vse skupaj čisto pomešalo! Verjetno gre res za izostanek, ker se ti še ciklus ni uredil; lahko pa je, da si srečka :nosecka:!

Če M še dolgo ne bo in bo test - , potem ti svetujem obisk G, da ti M pospeši s tabletami :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   že 43 dni!
10.4.2005 18:44:17   
Maša26
Hoj,

poznam..

Jaz sem imela nekaj mesecev po KT kar v redu, potem pa 3x na 53 dni, potem pa se mi je ˝ustalila˝ na 32-42 dni.

Seveda pa ni rečeno, da nisi vseeno :nosecka:. Pospešit pa ne vem, če se jo da. Meni je takrat ena svetovala ognjičev čaj :ups::ups:

LP!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   že 43 dni!
10.4.2005 19:10:19   
Sisy
Jaz imam znanko ki so jih trije testi pokazali negativno in je seveda mislila da ni noseča pa da se ji samo vse skupaj nekaj pomešalo...po treh mesecih pa so ji pri ginekologu rekli da je noseča.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   že 43 dni!
11.4.2005 10:42:11   
Anonimen
Hvala punce!
Seveda si želim (oba z :love:) da bi bila noseča.Vendar po dveh neg. testih nimam preveč upanja da bi bila:nosecka:.Se pa počutim vse napihnjena in zabuhla in si želim, da bi :hudicek: čim prej prišel in da začnem nov ciklus, ker je tudi to čakanje prava mora.

Bodite pridne.Srček

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   že 43 dni!
11.4.2005 12:18:11   
biba77
Srcek :rozica:, ti si moja sotrpinka. Pri meni je sicer komaj 38. dan, ampak pred tednom dni je bil test neg. in zdaj ga nimam volje ponavljat :zmeden::zmeden:. Sploh po laznih poz. testih prejsnji ciklus...
Jaz sem tudi kot baloncek in kriz me boli, pa zvija me ze od prejsnjega ponedeljka. Samo cakam, kdaj se bo vlilo... :((:((:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   že 43 dni!
11.4.2005 12:43:16   
biba77
Jaz imam etericno olje od krvomocnice (Just); Sicer pa sem prejsnji teden imela mozoljckov po licih, vsak dan kakega novega, danes pa nic... :zmeden::zmeden::zmeden: Cakam... :zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2: ... na :modri: ali :hudicek:M... ...samo, naj bo cimprej, da se ne bom vec "mucila" v negotovosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   že 43 dni!
11.4.2005 18:12:03   
Bety
Evo, če nisem zamudila, da se vam pridružim...

Tudi jaz čakam...na M bolj, kot na :modri:....in pri meni je vse čudno...ko sem pila prometrijum, mi je BT bila 36,4...takoj po prenehanju pitja le-tega, pa je skočila na 37,00 ...in še je tako visoka...nobenega izcedka, nič mozoljčkov, nič bolečin....vseeeeeeee popolnommmmmaaaaaaa mmmiiiiiiirrrrrrnoooooooo....

Če bi imela vsaj kakšne krče v trebuhu...NIČ....

hmmmmmm...edino prsa imam malce sumljiva...rahlo so boleča, pa ne bradavičke....vse zeeelo mehko, nič trdo in napeto...

In osebni občutek, da bo teta M, vendar prišla zagotovo.

:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   že 43 dni!
12.4.2005 10:06:26   
biba77
Jaz sem danes, 39. dan, delala test - neg. in sem kar zacela z Dabrostonom. Ce je bilo prehitro, bo pac M izostala po prenehanju jemanja tablet, ampak, meni je pomembneje, da sem v novi rundi.
Se vedno me zbada pod popkom, koza se mi je ocistila vseh mozoljckov in prsi so samo "zgeckljive".:)-:)-
Izcedka ni, tak, da bomo pac cakali gospo M, predvidoma okoli 22. ali 23.4.
Za vse, ki se cakate, pa :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?