|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že dva dni vročina......je možno, da samo zar...
21.3.2005 10:36:32   
willma
Moj Žan ima od sobote zvečer vročino (okrog 38°C).
Dajem mu 5ml Calpola na 8-12 ur. Do sedaj sem bila prepričana, da ima vročino zaradi dveh zobkov, ki prodirata, sedaj pa me že počasi skrbi. Je možno, da ima takšno vročino, tako dolgo, samo zaradi zobkov???
Drugače ne kašlja kaj bolj kot običajno, ne šmrka, ušeska ne bolijo, nima driske, danes ponoči je sicer malo bruhnil, vendar od takrt nič več:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Kaj naj sploh grem k zdravniku ali naj še malo počakam???
V bistvu ne maram iti k zdravniku z njim, ker me je strah, da se bo šele tam česa nalezel:zmeden:

Nasveti?


lp
:angel:Kolenci:hudicek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   že dva dni vročina......je možno, da samo zar...
21.3.2005 10:39:27   
malika
Zobki, 6 bolezen???

Ti kar pokliči k pediatru, mogoče pa se k čemu pripravlja.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   že dva dni vročina......je možno, da samo zar...
21.3.2005 11:00:34   
ribica.
Čao!

Možno je, možno. Naša mala ima vročino že od.....ja, jutr bo 14 dni. Vedno ima od 37,2 - 37,9. Mi smo bli pri zdravniku in je potrdil da ni nic drugega. Gredo ji pa ven trojkice.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   že dva dni vročina......je možno, da samo zar...
21.3.2005 11:57:47   
puri
Mi smo imeli tut 2 dni vročino mal čez 38, potem 2 dni nič, včeraj pa spet vročina in danes spet nič,......in v teh dneh sem opazila, da bo dobil 2 zobka,...se že čutita dve špički:bravo:

Tako, da so res lahko zobki, ker našemu tut ni nič druzga falil:zmeden2:, samo mal bol siten je bil, slinil se je in če sem mu hotla pogledat, če je že kakšen zobek, sploh ni pustil in še vedno ne pusti, ker ga verjetno boli!

lp

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   že dva dni vročina......je možno, da samo zar...
21.3.2005 12:52:51   
buča
Oj,midve sva ravno od pediatra,je imela Pika prejšnji teden hudo vročino,dobili nisva nič,baje pa da ravno razsaja taka viroza,ko otroček ne kašlja,ne smrka,nič,le vročino ima.
Sem hotla dons it le po bolniški list,pa sva dali kri pregledat,pa ima še vedno virozo in naju je še cel teden pustila doma.
Raje pojdi k zdravniku.:rozica:

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   že dva dni vročina......je možno, da samo zar...
21.3.2005 15:06:14   
BUČKO
Po moje rasaja viroza kot je buča rekla ker naš :duda:je imel prejšni teden tut 3 dni 38 pa 39.5 vročine pa sem dala svečke četrti dan ni imel vročine samo švohcan je bil.Ni pa nič smrkal ali kašljal,...:sloncek:

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   že dva dni vročina......je možno, da samo zar...
21.3.2005 19:30:46   
lol
Mi smo prišli zdele od zdravnika,ker ima naš mali 39,4 vročine in je dr rekla,da če bo ponoči driskal in bruhal moramo takoj na urgenco.:((

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?